Як Повернути Чоловіка Стрільця

Привабливий і безпосередній Стрілець – улюбленець жінок. До того ж його характер такий, що він не проти скористатися жіночої прихильністю. Дивлячись на щиру посмішку Стрільця, на нього складно довго ображатися, а ось його непостійний і примхливий характер раз проривається в сварки. Якщо ви підете на загострення відносин, будьте впевнені, що скоро вам доведеться шукати, як повернути чоловіка Стрільця після розставання. А якщо вже ви захочете домінувати у ваших стосунках, то до вирішення питання, як повернути чоловіка Стрільця, який тебе кинув, доведеться підключати «важку артилерію».

Питання, як помиритися з чоловіком-Стрілець, виникає не так вже й часто, а як повернути його ще рідше, тому що люди знаку Стрілець на дух не переносять конфліктів, з’ясування відносин, у них легкий, веселий характер. З іншого боку, їм може бути притаманна упертість, непоступливість. Якщо чоловік-Стрілець вважатиме, що його гідності завдано шкоди, що на нього намагаються тиснути, позбавляють його свободи волі, то він може серйозно посваритися з непроханим «командиром».

Крім того, чоловіки-Стрільці безкомпромісні, коли мова йде про зраду. Не варто чекати, що вони змінять гнів на милість, якщо факт зради став відомий комусь ще: для себе вони вважають це великою ганьбою, який не зможуть пробачити. До речі, Стрільцям може ввижатися зрада і там, де її немає, тому не варто намагатися примиритися з чоловіком цього знака, демонструючи йому свою привабливість в очах інших представників сильної статі.

Стрільці не звикли лаятися з гучним з’ясуванням відносин і биттям посуду. За вдачею це миролюбні люди, і ця обставина дає сподівання на успішне примирення в разі сварки. Ще одна риса їхнього характеру, що допомагає миритися — це вроджене почуття справедливості. Якщо Стрілець розуміє, що був не прав, то охоче зробить перший крок до примирення, попросить вибачення. Йому зовсім не подобається мати ворогів, він любить, щоб людей, які йому щиро симпатизують, було якомога більше, тому він досить поблажливо поставиться до спроби партнера принести вибачення, поговорити, налагодити відносини.

Чоловік знака Зодіаку Стрілець завжди тонко відчуває, дійсно партнерка розкаюється в негідній поведінці або просить вибачення формально, і в другому випадку примирення приречене на провал. Стрілець повірив обіцянці надалі не допускати таких помилок, але не буде робити це знову і знову, якщо дана обіцянка буде проігноровано.

Якщо проблема благополучно вирішена, потрібно завжди пам’ятати, що він хоче бачити поряд з собою обраницю, яка розділяла його інтереси, була б единомышленницей. В знак примирення добре було б зробити спільну поїздку або подорож, знайти нову точку зіткнення інтересів, спільне захоплення. Крім того, у вас не виникне питання, як повернути чоловіка-Стрільця, якщо ви будете давати постійну їжу для його уяви, зберігати інтригу у відносинах, підтримувати його побоювання втратити кохану. Якщо у спільному житті не буде рутини та нудьги, то і приводів для взаємного невдоволення стане набагато менше.

Вміння прощати і не обмежувати його свободу – найважливіші якості жінки в союзі зі Стрільцем. Навіть якщо нерідка нетактовність чоловіка вас ранить, краще змиритися з цим. Розлютившись, ви можете спровокувати розрив, адже Стрільці образливі і імпульсивні. Якщо ж він піде на вирішення проблеми, як повернути почуття чоловіка Стрільця, може знадобитися більше часу і сил, ніж здається на перший погляд. Для цього доведеться скористатися різними методиками на повернення чоловіка, а крім того – проявити неабияке терпіння.

Що слід враховувати в першу чергу?

Не бути нав’язливою. Чоловік Стрілець повинен вирішувати у своєму житті сам, в тому числі – і коли йому повернутися. Але це не означає, що його не можна до цієї думки підштовхнути. Не афішувати свій інтелект, навіть якщо він у вас вище, ніж у чоловіка. Зайвий розум здатний відлякати чоловіка Стрільця, а от темперамент – навпаки, приверне його увагу. Якщо шукаєте дієвий спосіб, як повернути інтерес чоловіка Стрільця, будьте щедрі на емоції. Підтримуйте яскраву зовнішність та привабливість. Красивою, блискучою дамі чоловік Стрілець може пробачити багато чого. Якщо ви відчуваєте, що інтерес вашого чоловіка згасає, то відмінним засобом, як привабити чоловіка Стрільця, стане зміна іміджу, аж до провокаційного. Тримайте будинок в затишку і чистоти. Незважаючи на всю свою любов до волі, чоловік Стрілець цінує домашнє тепло і затишок. Не давайте йому приводів для ревнощів. Думаючи над тим, як повернути Стрільця, ні в якому разі не провокуйте його ревнощі. Ревнивий Стрілець – справжній Отелло. Повірити в те, що ви просто пограли на його почуття, йому буде складно, а прийнявши вашу гру за чисту монету, він окатит вас презирством і холодом. Зрада для чоловіка Стрільця – вища ступінь ганьби, який не змити ніякими хитрощами.


Залишити відгук