Як Повернути Чоловіка Риби

Риб можна по праву назвати найбільш неоднозначними і таємничими представниками знаків Зодіаку. Людина, народжена під знаком Риб, ніколи не поспішає впускати у власний світ сторонніх. У більшості випадків вони спокійно спостерігають за оточуючими, займаючи вичікувальну позицію, поступово підпускаючи людину ближче до себе. Риби не люблять влаштовувати покази свого внутрішнього «я». Виходячи з цього, слід розуміти, що Риби не проявляє ніякої ініціативи, тому задаватися питанням про те, як повернути чоловіка рибу і налагодити з ним стосунки, доведеться вам.

Щоб голосно поскандалити з чоловіком цього знаку Зодіаку потрібно сильно постаратися, тому що Риби терпіти не можуть лайка і активне з’ясування стосунків. Якщо ви будете пред’являти претензії, він вам відповість посмішкою або мовчанням, повним каяття. У цей момент чоловіки-Риби можуть виглядати такими беззахисними і нехитрими, що у жінки відпаде будь-яке бажання лаятися далі. А якщо це все-таки відбулося, якщо ви пересилили себе і висловили йому все, що накипіло на душі, то миритися з чоловіком-Рибами теж доведеться вам за вашою власною ініціативою.

Образившись, Риби-чоловік може довго перебувати в такому стані, дутися і відмовчуватися. Безглуздо розпитувати, що він відчуває, що думає і що збирається робити. Такий чоловік і найпрекрасніші моменти спільного життя не поспішає відкривати партнерці душу, а у сварці і тим більше цього не зробить. Потрібно дати йому час на те, щоб він заспокоївся, після чого приступати до спроб примирення, виявляючи при цьому максимум уважності, ніжності і такту.

Будучи складними натурами і таємничими, йдуть чоловіки-Риби теж найчастіше загадково, без пояснення причин і попереджень. Залишеної партнерці доведеться не тільки роздумувати, як помиритися з чоловіком-Риби, який уплив в невідомі дали, але і губитися в здогадах щодо мотивів його відходу, а вони можуть бути самими несподіваними. Не варто шукати глобальних причин, справу може бути навіть у тому, що обранець злякався відповідальності або занадто активного розвитку відносин. А якщо пара вже існує якийсь час, можливо, він перестав миритися з якимись обов’язками або змінами в поведінці партнерки.

У питанні повернення «переходу» чоловіки-Риби ініціатива, знову ж таки, повинна виходити від жінки. Зверніться за допомогою до його друзям. Якщо вони погодяться виступити на вашій стороні, нехай доведуть до приятеля думка, що краще вас йому не відшукати, що навколо вас постійно в’ються залицяльники, але ви, крім нього одного, нікого не хочете знати і чекаєте повернення свого єдиного і неповторного чоловіка.

Подумайте, з якою проблемою можна звернутися до нього за допомогою. Він добросердечен, небайдужий до неприємностей близьких людей, головне — щоб ця проблема не змусила його залізти у свій гаманець: в цьому випадку ентузіазму в нього може поменшати. Його сприяння або хоча б ваші прохання про нього стануть прекрасним приводом для того, щоб співати дифірамби шляхетності і щедрості його натури, не забувши торкнутися і інших достоїнств. Якщо він відчує щиру зацікавленість і захоплення собою, то навряд чи встоїть, його серце пом’якшає, і тоді питання, як повернути чоловіка-Рибу, буде успішно знято з порядку денного.

Прикладіть максимум зусиль для залучення до цієї справи ваших спільних друзів. Нехай вони постараються переконати вашому коханому, що ви – його найкращий вибір. Нехай він знає, що у вас багато шанувальників, але ви вибрали саме його. Делікатно підкресліть, що Іванов вас домагається, Петров робить пропозицію, Сидоров готовий заради вас кинути сім’ю і так далі, але ви настільки зачаровані своїм коханим, що не можете і не хочете думати ні про кого іншого. Зателефонуйте коханій, організуйте «випадкову» зустріч. Дайте йому знати, що вам необхідна його допомога. Але при цьому необхідно враховувати, що Риби дуже скупі, тому допомога, якої ви потребуєте, не повинна стосуватися матеріальної сторони. Ви повинні довести йому, що ви досить самостійні і добре забезпечені матеріально, що у вас немає потреби жити за його рахунок. Не дозволяйте йому витрачати великі суми, при цьому ви повинні захоплюватися кожною його витратою. Якщо він хоче піднести вам букет квітів, постарайтеся вибрати недорогий, і обов’язково підкресліть, що саме він подобається вам більше за всіх інших. Але одночасно з цим намагайтеся делікатно змушувати його робити регулярні невеликі витрати. Візьміть собі на замітку, що чим більше грошей на вас витратить чоловік-Риба, тим вище ймовірність того, що ви не втратите його, оскільки йому буде шкода витрачених на вас грошей.

І головне, ви повинні постійно захоплюватися його благородством. Риби люблять, коли захоплюються їх особливостями, красою, талантами.

Прості поради, як повернути коханого

Виявляйте повну довіру. Якщо ви ставите питанням, як можна утримати чоловіка рибу, то ні в якому разі не показуйте власну ревнощі, не натякайте на зраду, не питайте про передбачувану жінці. Запам’ятайте, що недовіра ображає будь-якого чоловіка, а Риби найчастіше вважають ревнощі взагалі неприйнятною. Більшість Риб впевнені, що ревнощі – право чоловіки, але ніяк не жінки. Не забувайте про маленькі хитрощі. Цілком допустимо трохи схитрувати, якщо ви хочете несподівано зустрітися з коханим, прийти на зустріч, де буде він, раптово виявитися «у своїх справах» у нього на роботі. І непогано навіть, якщо ваш чоловік здогадається, що ви з’явилися тут не випадково, а пустите в хід жіночу хитрість. Він обов’язково оцінить ваші старання, пояснивши їх по-своєму – ви дуже кмітлива, мрієте повернути його назад, але при цьому не бажаєте на нього тиснути.

Словом, трохи маніпулювати чоловіком можна, тільки не слід перестаратися з цим. Риби не люблять брехня і суєту, все добре в міру.

Жіноча вірність

Пам’ятайте, чоловіки, народжені під знаком Риб, цінують жіночу вірність більше, ніж представники інших знаків Зодіаку. Зрад і зради вони просто не переносять. Тому, навіть якщо ваша розлука була довгою, вам слід переконати коханого, що вас зовсім не відвідували думки про інших чоловіків.

Не забувайте про жіночу крихкості. Коли прийде пора поговорити відверто, тримайтеся з гідністю, але при цьому постарайтеся виглядати не сильної дамою, легко яка впорається з проблемами, а тендітною і вразливою дівчиною, щоб ваш чоловік зрозумів, наскільки вам його не вистачає.

Чоловіки-Риби прагнуть опікати жінок, оскільки бачать в них саме слабка стать. Не забувайте про повну відсутність критики і визнання власної провини. Така тактика для вас буде найправильнішою.

Ні в якому разі не нагадуйте своєму чоловікові про свої образи і не звинувачуйте його в чому-небудь, оскільки у нього це викличе хіба що роздратування. А власні помилки ви повинні визнати, навіть якщо їх не бачите, адже в розставанні завжди винні двоє.

Народжений під знаком Риб чоловік не зможе не оцінити вашу цілеспрямованість і винахідливість. Дійте наполегливо, але обережно, продемонструйте коханому, що ви готові змінюватися, так як він для вас дуже важливий.


Залишити відгук