Як Повернути Чоловіка Ваги

Ваги по праву вважаються найбільш врівноваженим знаком Зодіаку. Якщо чоловік Ваги йде з сім’ї, він робить це тихо, спокійно, без істерик і з’ясування стосунків. Але тим складніше повернути його назад, адже своє рішення він приймає усвідомлено, зваживши всі за і проти. Жінок така поведінка часто ставить у глухий кут.

Ваги-чоловіки вважаються відмінними друзями, але погано, коли вони стають ворогами, т. к. супротивники з них виходять серйозні. Одне з їх неприємних якостей – тримаючи оборону, вони завдають іншим багато болю (зрозуміло, мова не йде про фізичну). Це люди неординарні, досить суперечливі, але незлопамятные, хоча конфлікти їм даються з великими труднощами, образи переживаються довго. Для Ваг характерне прийняття на свій рахунок все, що говориться, при цьому дуже страждає їхнє самолюбство. Ваги витончені, але, як не парадоксально, можуть бути досить конфліктними: таким чином проявляється їх захисна реакція, що виражається нападом або небажанням йти на примирення.

Якщо Ваги-чоловіки вирішать піти, вони зроблять це тихо, без скандалів і грюкання дверима, гучних взаємних звинувачень. Без особливих душевних терзань така людина заведе розмову про різницю між ним і партнеркою (навіть якщо позаду багато прожитих разом років), запропонує розійтися і зберегти нормальні відносини.

Ваги миролюбні і дипломатично, терпіти не можуть сварок, але при цьому, як ні дивно, миритися з ними досить складно: вони не люблять «копати» занадто глибоко і, аналізуючи причини конфлікту, найчастіше пов’язують їх не з собою. Чоловік буде довго міркувати над рисами характеру обраниці, задумається про доцільність продовження відносин і може прийти до яким завгодно висновків.

Якщо його самолюбство виявиться задетым, довіра може бути втрачено, адже він бачить у цьому відсутність поваги до себе, а значить, у збереженні відносин немає особливого сенсу.

Ваги приймають рішення довго і скрупульозно, і, коли, нарешті, зроблять вибір, їх складно в чомусь переконати. Ці чоловіки ніколи не бувають обділеними прихильницями. Крім того, в їх серці завжди живе оптимістична надія, що є на світі ще більш вдалі партії. Тому після сварки чоловік-Терези може знайти нове захоплення, і тоді повернути його буде особливо складно. Ускладнює ситуацію те, що Ваги не сумують за минулим, всі їх помисли зосереджені на майбутньому.

Не рекомендується давати Терезам відчуття повної над собою влади, не можна показувати, що чоловік занадто доріг: це створює сприятливий грунт для маніпулювання, яким Ваги не нехтують або можуть користуватися несвідомо.

незалежно від того, хто був винен у сварці або розставання, жінці, перед якою стоїть питання, як помиритися з чоловіком-Терезами, доведеться йти на це першою. Ваги надто ліниві, щоб зробити це самі. Крім того, у них може бути відсутня впевненість в успішному результаті справи, що відіб’є бажання виступати з подібними ініціативами. Якщо причини для сварки не занадто значні, то Терезам часто виявляється досить визнання провини, принесення вибачень, прояви знаків уваги. Такі чоловіки миролюбні, і, якщо мова не йде про зраду, із задоволенням підуть назустріч. Якщо ж каменем спотикання стала зрада жінки, то навряд чи може йти мова про повернення чоловіки-Терези.

Добре спрацьовує стосовно Ваг бесіда – логічна і раціональна, з приведенням всіх переваг і недоліків відносин, обговорення можливих компромісів обох сторін. З Вагами необхідно розмовляти конкретно, виступати з точно окресленими пропозиціями – це підвищує шанси.

Вирішити проблему, як повернути чоловіка Ваги після розставання, допоможе усвідомлення причин його відходу. Є і деякі загальні рекомендації, як повернути чоловіка Ваги після сварки, використовуючи особливості його характеру.

Почекайте паузу і зробіть перший крок. Незалежно від того, хто винен у сварці, перший крок на шляху до того, як повернути чоловіка Ваги, доведеться зробити жінці. Чоловіки цього знака дуже самолюбні і ліниві, щоб піти назустріч першими. Крім того, їх думки часто спрямовані в майбутнє, а не минуле, в якому в глибині душі вони сподіваються зустріти нову любов. Тому в питанні, як повернути інтерес чоловіка Ваги, необхідно поспішати, поки на вакантне місце не з’явилися більш рішучі претендентки. Викличте чоловіка на відверту розмову. Логічна і раціональна бесіда, в якій ви спокійно викладіть всі свої доводи і бачення ситуації – дієвий спосіб, як повернути Ваги чоловіка. Раціональний склад розуму чоловіки Ваг позитивно поставиться до розмови, а якщо вважатиме ваші доводи досить переконливими, то і буде готовий піти вам назустріч. Проявіть свою турботу. Не бійтеся показати чоловікові-Терезам, що ви любите його і потребу в ньому. Терези – знак – сибарит, він оцінить смачно приготований обід (особливо якщо ви не преминете нагадати, що постаралися спеціально для нього), комфортну обстановку і щиру турботу про нього. Не скупіться на компліменти. М’які і добрі за характером, Ваги чоловіки люблять, коли їм нагадують про їх достоїнства. Маючи нерішучий характер, чоловік цього знака буде радий бачити, що кохана жінка знає про його достоїнства і захоплюється ними. Дієвий спосіб, як повернути почуття Ваги чоловіки – тонко йому підлестити, але не придумуючи вигадані гідності, а підкреслюючи реально існуючі. Чоловіки цього знака розумні й проникливі, тому по достоїнству оцінять вашу щирість.

Повертаються чоловіки-Терези? Незважаючи на деяке непостійність, вони здатні бути прекрасними семьянинами. Деякі з них мають намір повернутися, якщо жінка готова народити дитину. Ваг не можна назвати людьми, грезящими про появу спадкоємців, але їм хочеться мати повноцінну родину, яка стане затишним і спокійним місцем.


Залишити відгук