Як Повернути Чоловіка Лева

Ви не оцінили своє щастя вчасно, і зараз ставите питанням, як повернути чоловіка лева? Не впадайте у відчай, можливо, не все втрачено. Ви напевно зможете домогтися успіху, якщо тільки не вчинили саме непрощенне – Лев ніколи не забуде приниження в ліжку. Лев іде, не озираючись, від жінки, осмеявшей його гідність.

Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як помиритися з чоловіком-Левом, значить, швидше за все, вам не вдалося підлаштуватися під його високі вимоги або ж ви просто втомилися це робити. Але у вас є шанс все виправити, якщо тільки ви не принизили його занадто боляче, наприклад, дозволили собі насмішку над його достоїнствами як коханця. Багато конфліктів з Левами пов’язані саме з критикою на їхню адресу, яку вони не будуть терпіти, а інтимна сфера в цьому плані є найбільш небезпечною.

Леви-чоловіки здаються м’якими і уважними, але насправді чужі переживання їх не сильно чіпають. Вони настільки захоплені власною персоною, що часом їх відверта безтактність у цьому відношенні шокує. Однак вони вміють розрядити атмосферу своєю милою посмішкою і відсутністю злостивості. Леви-чоловіки можуть влаштувати гучну ефектну сварку, вони люблять драматизувати ситуацію, але не варто сприймати це, як вираження глибоких емоцій – швидше за все, це симуляція.

Як би шумно ви не посварилися з чоловіком-Левом, завжди можна спробувати поговорити по душах — і конфлікт буде вичерпано. З Левами так буває у багатьох випадках. Якщо ж справа йде більш серйозно, і помиритися з Левом виявляється не просто, потрібно використовувати слабкі сторони характеру чоловіка-Лева. Повернути його можна, насамперед, за допомогою старого перевіреного засобу – похвали і лестощів. Навіть якщо він не відреагує на них, як зазвичай, все одно це налаштує його на більш поблажливе ставлення. А ось тиснути на жалість не варто — нещасні жінки Львів не чіпають.

Навіть якщо чоловік цього знака винен сам, гордість не дозволить йому визнати помилку, йому деколи простіше розлучитися, ніж визнати свою провину. Тому варто налаштувати себе на те, що перший крок до примирення все одно доведеться робити вам. Але робити його слід обережно, відверто бігати за Львом не можна — він мисливець, і така видобуток йому нецікава. Яким великим не був би спокуса влаштувати «розбір польотів» і вказати Леву на його промахи, робити цього не варто. Цілком достатньо однієї репліки про відсутність своєї провини і своїх глибоких почуттях до нього, а також про бажання отримати відповідну любов і тепло.

Якщо ви хочете повернути Лева-чоловіка, остерігайтеся викликати його ревнощі, поведінку, навіть у розлуці повинно бути гідним, тому що, дізнавшись про зраду і зраду, він навряд чи піде на повторне зближення.

Жінку, яка допустила якусь помилку у відносинах, але як і раніше не растерявшую зовнішньої привабливості і важливих для Лева людських якостей, а також веде себе гідно під час сварки, Лев простить, адже він створення великодушна. Крім того, він сентиментальний і романтичний, тому придуманий нею оригінальний спосіб примирення спростить справу. Якщо ви не дасте чоловікові приводу сумніватися у вашій любові і відданості, як і раніше будете стежити за собою, щоб відповідати його вимогам, то виникають сварки виявляться швидкоплинними і не порушать гармонію вашого союзу.

Для того, щоб повернути й утримати чоловіка, народженого під знаком Лева, слід дізнатися про його слабкі місця:

Леви дуже амбітні, вони люблять відчувати власну перевагу, тому одним із шляхів до їх серця є похвала. Лев, налаштований доброзичливо, майже завжди сентиментальний і романтичний. Неодмінно відмовтеся від критики. Практично всі скандали з представниками цього знаку Зодіаку відбуваються саме з цієї причини. В будь-якому союзі диктувати правила може тільки Лев. Леви не ведуться на жаль, не звертають уваги на нещасних жінок. Їх приваблюють лише доглянуті, розкішні і цікаві дівчата. За чоловіком-Левом не потрібно бігати, адже він – справжній мисливець. Спробуйте продемонструвати відстороненість і байдужість, для нього це буде свого роду викликом.

також Можна злегка підігріти його ревнощі. Дозвольте йому побачити, як ви проводите час в компанії незнайомого йому привабливого чоловіка, який дивиться на вас з обожнюванням. Але в той же час ви самі не повинні демонструвати чоловікам своє розташування. Лев повинен бачити, що його кохана користується успіхом у представників протилежної статі, а зовсім не її легковажність.

Для початку заспокойтеся самі і дайте охолонути коханому. По закінченні декількох днів знайдіть привід для початку розмови з ним. Не забувайте, що Леви жити не можуть без захоплення у власний адресу. Постарайтеся знайти що-небудь, за що можна похвалити чоловіка, зробіть йому комплімент. Після цього він навряд чи зможе і далі на вас сердитися. Народжені під знаком Лева чоловік дуже рідко розповідають своїм коханим про те, що у них на душі. З цієї причини ви навіть можете не знати, що конкретно стало причиною вашої сварки, і що його гризе в даний час. Подібне чуття у жінок виробляється лише з часом.

А що, якщо ви знайомі не так давно, і поки ще не знаєте один одного настільки добре? В даній ситуації можна звернутися за допомогою до спільних друзів. Якщо перебуваєте в хороших відносинах з кращим другом вашого коханого, попросіть його поговорити з ним і делікатно з’ясувати, що стало причиною розриву.

Ще буде дуже добре, якщо під час бесіди ваш спільний приятель акуратно згадає про ваші достоїнства, а також про те, наскільки чудовою парою ви були. Адже для Львів думка друзів про їх жінці дуже важливо.

Цілком імовірно, що після подібного дружньої розмови ваш коханий сам почне шукати контакт з вами, але навіть якщо і ні, повернути його розташування вам буде вже набагато легше.

Кроки до примирення

Врахуйте, що Леви вибирають для себе гідних супутниць, тому жінці, яка відповідає їх уявленням про обраниці, не доведеться довго задавати собі питання, як можна повернути чоловіка лева, а повернути його розташування не складе труднощів.

Якщо ви хочете помиритися з коханим чоловіком, то навіть у разі якщо ви розлучилися з його вини, не треба дорікати його в цьому. Адже саме ви хочете його повернути, отже, готові пробачити його проступок і забути про те, що трапилося. Досить лише згадати, що винні були не ви, але, незважаючи на це, ви все так само продовжуєте любити його.

Зверніть увагу на те, що Лев може піти з-за своєї гордині, не будучи готовим визнати власну помилку і не бажаючи вибачатися. З гідністю вийти з такого становища йому допоможе ваш перший крок.

Пам’ятайте, що необхідно вести себе гідно навіть у розлуці. Зради і зради Леви не прощають. Не дозволяйте собі опускатися до образ та принижень в його адресу, наскільки б погано і боляче вам не було. Адже запал гарячковості пройде, зате підірване повагу буде дуже непросто повернути.

Робота над собою

В першу чергу, займіться власною зовнішністю. Красунею бути не обов’язково, проте потрібно неодмінно вміти виглядати ефектно, вражати уяву. Лев – це той чоловік, якого можна насправді розчарувати, запустивши себе. Партнерка такого чоловіка повинна відчувати, коли приходить час для кардинальних змін у зовнішності, які зможуть знову змусити Лева дивитися на неї одну.

Приверніть до себе увагу. Крім того, чоловік-Лев повинен весь час відчувати, що його жінкою захоплюються оточуючі. І не обов’язково тільки її зовнішністю – це може бути і розум, і кар’єрне зростання, і вміння готувати пироги, загалом, що завгодно, головне, щоб чоловік міг разом зі своєю супутницею перебувати в центрі загальної уваги.

Леви прагнуть відчувати себе переможцями і дуже цінують, коли на їх жінок звертають увагу інші чоловіки. Але в той же час Лев не повинен навіть припускати, що жінка провокує оточуючих сама, інакше вся гарячність його темпераменту може звернутися проти неї самої.

Крім всіх рекомендацій, наведених вище, треба сказати, що для Лева ідеальна жінка не тільки є царственої, але і завжди залишається спокійною. Нервові відносини з постійними конфліктами – не для нього. Гарячі і темпераментні Леви мають потребу в розслабленні, яка здатна подарувати лише кохана жінка.


Залишити відгук