Як Повернути Чоловіка Близнюка

Якщо ви вирішили пов’язати своє життя з чоловіком – Близнюками, ви обрали собі в партнери особистість непередбачувану і різнобічну. У його компанії важко занудьгувати, він часто говорить без умолка, не надто турбуючись про те, наскільки цікава тема для його співрозмовника.

З одного боку, Близнюки – люди з непоганим характером, з хорошою пристосовністю, товариські, тому конфлікти з ними — явище нечасте. З іншого – якщо партнерка Близнюків так і не зрозуміла, з ким має справу, то сварки можуть траплятися то і справа, адже таким чоловікам властиво говорити одне, а робити інше. Проте якщо є бажання помиритися з Близнюками-чоловіком, то потрібно врахувати кілька нюансів.

Близнюки можуть просто кидатися гучними словами, тому, якщо такий чоловік пригрозив від вас піти, зовсім необов’язково вирок буде приведений у виконання. Він не буде наполягати на своєму рішенні, якщо побачить, що ви намагаєтеся врахувати особливості його характеру, перестаєте набридати причіпками і з’ясуванням відносин.

Якщо ви роздумуєте, як помиритися з чоловіком Близнюками, головне – не думайте про це занадто довго. Для людей цього знаку Зодіаку не характерні депресивні настрої, глибокі переживання з приводу розставання. Поки ви будете думати, що чоловік страждає, він може увійти у смак і прийти до висновку про переваги нового способу життя, частиною якого ви вже не є. Тому, якщо ви зацікавлені в збереженні відносин, обов’язково робіть самі перші кроки. Необов’язково для цього шукати можливості для особистої зустрічі, у випадку з Близнюками цілком підійде і телефонна розмова. Причому починати потрібно не з з’ясування, хто прав, хто винен, а з милою балаканини на сторонні теми, вести себе так, як ніби нічого не сталося.

В той же час не варто розраховувати, що помиритися з Близнюками простіше нікуди. Вони відхідливі, але якщо розчарувалися в людині, то не будуть надто йому довіряти, тому спокушатися їх готовністю йти на контакт не варто. Крім того, повернути Близнюки можуть допомогти або, навпаки, перешкодити зовнішні обставини, адже на його рішення впливають багато факторів. Наприклад, якщо в момент телефонного або очного розмови атмосфера навколо буде життєрадісною, веселою, то і Близнюки, перебуваючи в доброму гуморі, легше прийдуть до позитивного вирішення.

Кілька легше вирішити ситуацію, якщо в розлученні винен сам чоловік-Близнюк, хоча він і не стане благати вас повернутися. Якщо ви пішли, йому необхідно ясно дати зрозуміти, що ви не маєте намір відрізати всі шляхи для зближення, оскільки розумієте, що всі люди різні і виявляються в різних обставинах. Ефективним інструментом у примиренні з Близнюками є правильно побудований розмова, адже таким людям подобається розмовляти, щось з’ясовувати. Якщо знайти грамотний підхід, з Близнюками можна домовитися.

Якщо ви готові прийняти те положення, що спільне життя з чоловіком Близнюком буде завжди насичена мінливістю і непередбачуваністю, спробуйте знову повернути собі його розташування.

Не сподівайтеся, що процес відновлення відносин пройде швидко. Якщо чоловік Близнюк сприйняв ваше розставання всерйоз, він може відмовитися від повернення до вас. Саме тому не слід одразу ставити його перед умовою, що ви хочете почати все спочатку. Близнюкові потрібно м’яко натякати про це, але не говорити про це прямо. Обов’язково потрібно підібрати відповідний момент, при цьому варто звернути увагу на його настрій, а також продумати все до дрібниць: починаючи зі свого зовнішнього вигляду і закінчуючи приємним освітленням у кімнаті. Складність повернення Близнюків залежить від того, хто був винуватцем в розриві відносин. Ситуація може вирішитися досить швидко, якщо винуватцем був чоловік, при цьому вам достатньо буде донести до Близнюка, що ви прощаєте його. Складніше справа з поверненням складається у випадку, якщо ви винні в припиненні відносин. Кожна дія, зроблена у бік примирення, має бути повністю продуманий і ретельно підготовленим.

Як стати ідеальною жінкою?

Оскільки Близнюки дуже люблять розмови по душам, саме вони можуть стати головною зброєю на шляху повернення коханої людини. Близнюки шукають розуміє і вдячного слухача: скористайтеся цим – і ви побачите, що поступово станете для Близнюка незамінним партнером.

Поговоріть з чоловіком, постарайтеся обговорити вашу ситуацію, зробіть все, щоб викласти свою точку зору на ваші стосунки. Непогано б розповісти про інших парах, які розлучалися, а потім відновлювали відносини і були дуже щасливі.

У разі, якщо ваше розставання з Близнюком сталося через його зради, а ви готові його пробачити – подумайте гарненько. Будьте готові до того, що така ситуація станеться ще не раз. Близнюка-чоловіка переробити не вдасться, адже в його характері легковажність закладена природою. Тому, повернувши чоловіка і помітивши в черговий раз розпочату ним інтрижку, не влаштовуйте йому скандалів.

Тільки мудра жінка не стане влаштовувати нескінченні з’ясування стосунків, адже вони можуть знову відштовхнути чоловіка Близнюка. У разі, якщо відносини ще не узаконені офіційно, поступово підводите його до думки про можливий шлюб. До статусу чоловіка Близнюк ставиться серйозно, і саме наявність штампа в паспорті змусить його поступово стати розсудливим.

Цінність шлюбу Близнюк починає усвідомлювати тільки з плином часу, але якщо ви – жінка, яка не любить нудьгувати, то чоловік Близнюк підійде вам як не можна краще.


Залишити відгук