День Народження 23 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Ваги, народжені 23 жовтня, володіють яскравою особистістю і привабливістю, що дозволяє легко приковувати до себе увагу і завойовувати прихильників. Ваш розум, чарівність, аура переваги і самовпевненість настільки сильні, що люди вважають вас не здатними на помилку. Поєднання гумору та проникливості дозволяє вам знаходити спільну мову з будь-якими людьми. Умілий і діяльний, ви володієте всіма якостями для здобуття успіху в будь-якому підприємстві. Вирішивши щось зробити, ви без зволікання приступаєте до виконання поставленого завдання і можете дратуватися, спілкуючись з тими, кого треба підштовхувати і тягнути вперед.

Народженим 23 жовтня слід остерігатися будь-яких нещасних випадків. Крім того, їм необхідно контролювати настрій, щоб не заподіяти біль ні собі ні іншим. Придушення агресії є не ліками, а способом боротьби з недугою. Однак стримування емоцій може мати негативний соматичний ефект на серце і внутрішні органи живота. Захоплення спокійними видами діяльності, садівництво та вирощування овочів, опанування чи вдосконалення кулінарних здібностей, так само як і спілкування з природою, дуже корисні тим, хто народився в цей день. Рекомендуються також щоденні активні фізичні вправи, музика і танці.

Народженим 23 жовтня рідко вдається досягти стабільності у всіх аспектах свого життя. Як би вони не намагалися збалансувати свою енергію, якась одна область завжди буде залишатися незачепленою. Якимось чином суперечність супроводжує їх у всьому. Їм швидко надоїдає одноманітність, і вони часто шукають розваг. Тому те, що зазвичай пригнічує і здається складним іншим, може їм подобатися.

Знак Зодіаку 23 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітряної стихії, які відрізняються наступними якостями: витонченість, професіоналізм, помірність, плюралізм, елітарність.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї спокій, красу. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Несе відповідальність за невпевненість, а також відсутність рішучості.

23 жовтня – прикордонний день. Люди, народжені на стику знаків Терези та Скорпіон, неординарні. Їм притаманні особливі якості, часто суперечливі, але роблять їх особу такою, що запам’ятовується. Такі люди нікого не залишають байдужим. Їх люблять, ненавидять, бояться, безмежно поважають. Представники знаку цінують вірність і відданість, люблять справедливість, готові боротися за правду до переможного кінця. Сильні особистості, самодостатні і самовпевнені, практично ніколи не програють. А якщо програш трапляється, вони підносять його як щабель на шляху до змін у ході проекту цілі.

Більшість народжених 23 жовтня не відрізняються умінням планувати свою діяльність. Вони володіють талантом імпровізації і тому люблять розбиратися з ситуаціями по мірі їх виникнення. Крім того, про них можна сказати, що вони імпульсивні, і якщо з’являється якась можливість показати себе, вони не роздумуючи використовують її. Коли у народжених в цей день виникають негативні або критичні відчуття по відношенню до їх оточенню, вони висловлюють свою точку зору відкрито. Оскільки їм не подобається неясність і надто ухильне красномовство, їх мова іноді може ображати інших. В залежності від кола спілкування, робочої обстановки і культурного середовища у тих, хто звик цінувати вишуканість у всьому, про них може скластися думка як про грубі або занадто простих людей.

Народжені 23 жовтня володіють талантом організовувати нові або очолювати вже існуючі групи людей. Завдяки своїй чарівності і добре розвиненому почуттю гумору вони можуть бути дуже популярними особистостями. Проте їм буде важко відмовитися від посади лідера, коли прийде час йти. Народжені в цей день схильні до одержимості, ревнощів і вимогливому поведінки в особистих відносинах. Протягом життя їм необхідно навчитися спокійно відмовлятися від влади і спробувати знайти безмежну любов, яка куди більш важлива для них. Оскільки народжених в цей день нестримно притягує до пригод різного роду і труднощів (часто вони відіграють роль героя або героїні, йдуть на допомогу), вони часто опиняються у вирі хвилюючих подій.

Навіть самий спокійний і стійкий людина з народжених 23 жовтня повинен побоюватися нестабільності і навіть небезпек, які його оточують буквально на кожному кроці. Оскільки народжені 23 жовтня ведуть активний, а не пасивний спосіб життя, можливостей для їх зростання та вдосконалення дуже багато. На рівні особистих і духовних відносин народжені 23 жовтня можуть досягати величезних успіхів протягом усього життя. А якщо ні, то вони стають сенсуалістами, які отримують енергію від різних хвилюючих ситуацій. Врівноваженість, відмова від спроб зійти з наміченого шляху, набуття спокою всередині себе — ось наріжні камені цих людей.

Чоловік Терези — народився 23 Жовтня

Чоловіки, які народилися 23 жовтня — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — дипломатичний, чарівний, неперевершений демагог, витончений. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 23 Жовтня

Жінки, чия дата народження припадає на 23 жовтня, виділяються особливими властивостями: така дама — вдумлива, справедлива, витончена, миролюбна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 23 Жовтня

У іменинників, які з’явилися на світ 23 жовтня, знаком зодіаку все ще є Ваги, але деякі фахівці-астрологи вже відносять народжених в цей день перебувають під заступництвом скорпіона. Астрологи стверджують, що основною рисою цих людей, що визначає всі інші властивості характеру, є поєднання прагнення до гармонії з собою і навколишнім світом з огидою до постійності і рутині. Народжені 23 жовтня знак зодіаку Терези, вирішують цей парадокс дотепно і простою: вони воліють імпровізацію в роботі та відносинах з людьми, а інтуїція їм підказує, як зробити, щоб ця імпровізація була вдалою.

Завдяки такому підходу до будь-якої справи, оточуючі часто вважають їх імпульсивними. Закріпитися такої репутації, народжених 23 жовтня знак зодіаку Терези, допомагає і те, що ці люди завжди відверті у своїх симпатіях і антипатіях. На надто ранимих або манірних людей іменинники, народжені 23 жовтня, створюють відразливе враження. Однак, народжені 23 жовтня знак зодіаку Терези, за масками грубуватих насмішників ховають ранимий і складний внутрішній світ.

Тим не менш, народжені в цей день володіють незвичайним талантом організації великих і малих колективів. Їх вміла рука може, якщо потрібно, притримати в узді занадто норовистого члена колективу, а якщо буде необхідно підбадьорити слабкого учасника колективу, то народжені 23 жовтня знак зодіаку Терези, також охоче зроблять це. Однак вимушена відмова від лідерства такі люди сприймають болісно. Тому вони завжди з працею йдуть з будь-яких керівних посад, що може приводити до великих проблем, як для них, так і для оточуючих. Тому народженим 23 жовтня знак зодіаку Терези, необхідно виховувати в собі незалежність від суспільства і будь-яких соціальних статусів. Також іменинників, які святкують день народження 23 жовтня, варто пам’ятати, що багато свої проблеми навколишні благополучно вирішать і без їх участі.

Люди, що народилися 23 жовтня знак зодіаку Терези, обожнюють несподівані повороти долі і гострі сюжети у своєму житті. При цьому вони вважають за краще виступати в ролі лицарів у сяючих обладунків, рятують оточуючих, коли тим загрожує небезпека. Часом такі життєві установки можуть приносити людям ці серйозні неприємності, так що, народився 23 жовтня не варто забувати про розсудливість. Якщо ж реалізувати себе у всіляких неординарних вчинках або в керівництві оточуючими з якихось причин не виходить, то народжені 23 жовтня знак зодіаку Терези, йдуть у себе. Така ситуація є для них поштовхом для духовного самовдосконалення, що йде їм на користь.

Людям, народженим в цей день потрібно дотримуватися заходів обережності, щоб не потрапити в автокатастрофу або не опинитися в зоні стихійного лиха. Рекомендовані заняття садівництвом і городництвом, захоплення кулінарією. Також підуть на користь заняття такими хобі, як танці, музика, хореографія. Для народжених 23 жовтня знак зодіаку Ваги підійдуть і заняття не екстремальними видами спорту.

Любов і Сумісність

Ваші емоції дуже мінливі. Часом ви відчуваєте конфлікт між любов’ю до свободи і глибинним бажанням стабільного, міцного союзу. Якщо вам вдається його створити, ви стаєте пристрасним, ніжним, але вимогливим партнером.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися 23 жовтня, особистості дуже привабливі. Вони легко приковують до себе увагу оточуючих. Ці люди володіють унікальною здатністю сходу завойовувати авторитет. Вони розумні, чарівні, харизматичні, самовпевнені і дуже сильні. Таких людей оточує аура переваги. Оточуючі часто вважають їх нездатними на помилку.

Народилися 23 жовтня проникливі, мають тонке почуття гумору. Вони діяльні й енергійні. Такі якості дозволяють досягати успіхів в будь-якій справі. Народилися 23 жовтня старанно вчаться, відповідально ставляться до роботи. Вони ставлять перед собою досяжні цілі і впевнено до неї йдуть.

Суперечливі натури в професійній діяльності напрочуд стабільні. Вони не схильні до змін настрою, вірні своїм ідеалам. Такі люди на все готові заради успіху справи. На них без побоювання можна покластися. Люди, народжені 23 жовтня, прагнуть до досконалості. Вони роблять будь-яку справу з гарантією результату. Для цього вишукуються можливості, залучаються необхідні ресурси. Професійний підхід до справи цінується начальством.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку для народжених 23 жовтня подають нещасні випадки. У представників знаку підвищений ризик травматизму. Особливу увагу рекомендується приділити опорно-руховому апарату. Екстремальні види спорту для таких людей – крок на шляху до інвалідності. З психологічної точки зору небезпека представляє переважна агресія. Необхідно знаходити безпечні способи для викиду енергії. Відмінним варіантом є активне проведення часу. Силові види спорту теж можуть послужити представникам знака хорошу службу.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі і вольові, з твердим характером люди. Вони працьовиті, можуть проявити себе в будь-якій сфері діяльності. У тій справі, яку виберуть, будуть прекрасними фахівцями. В житті будуть злети і падіння, але у них вистачить сил подолати всі труднощі і перешкоди. І якщо буде тверде бажання покращити умови свого життя, створити більш комфортну життя, то вони зможуть це зробити — створити прекрасні умови, оточивши себе розкішшю і благополуччям.

Поради Терезам, Народженим 23 Жовтня

Придушення агресії, стримування емоцій загрожує психологічними проблемами. Шукайте можливість випустити пар так, щоб не нашкодити собі і оточуючим. Шукайте стабільність, спокій і гармонію. Не зловживайте контролем. Все можна влаштувати і без вашого втручання. Прислухайтеся до думки своїх суперників, навіть ворогів, вчіться у них. Йдіть від програшних ситуацій.


Залишити відгук