Як Повернути Чоловіка Козерога

Козерога прийнято вважати самим впертим і примхливим представником з усіх знаків Зодіаку. Тому для примирення з чоловіком-Козерогом необхідно докласти чимало зусиль. Однак дана мета є цілком досяжною, якщо вам вдасться зрозуміти всі тонкощі характеру вашого коханого. Мабуть, якщо ви замислюєтеся, як повернути чоловіка козерога, перше, що вам знадобиться – це віра у власні сили, а також впевненість у тому, що вас з’єднували дійсно міцні почуття.

Козероги не люблять конфліктів, вони завжди орієнтовані на міцність і стабільність сімейних уз, але деякі речі вони не прощають, тому сварки з ними або бувають незначні, і тоді легко піддаються корекції, або, навпаки, носять принциповий характер і практично незворотні.

Якщо чоловік-Козеріг не пішов і не озвучив бажання розлучитися відразу, то звичайна сварка не затягнеться надовго. Зверніться до нього з якого-небудь важливого для обох приводу, поставте перед необхідністю вирішити складне питання — і вроджена відповідальність і загострене почуття боргу змусять його забути про конфлікт і подумати про більш важливих справах.

З таким чоловіком легко не сваритися взагалі, якщо бути чуйною і розуміючою жінкою, не створює проблем на порожньому місці. Ці представники сильної статі багато сил віддають роботі і, прийшовши зі служби, мріють про спокій. До цього треба ставитися з розумінням і не намагатися втягнути дружина в діяльну активність ще і вдома, якщо навіть мова йде про загальносімейних розвагах.

З чоловіком-Козерогом завжди можна спокійно і об’єктивно обговорити те, що обох не влаштовує у взаємних відносинах, виробити компромісний варіант, хоча відвертого протидії їх думку такі чоловіки дуже не люблять.

Козеріг мовчазний, і його партнерці часто залишається тільки здогадуватися, що послужило приводом для невдоволення. Якщо від нього повіяло холодом, необхідно оглянути критичним поглядом, в першу чергу, себе. Козероги не занадто вимогливі до фізичним даним обраниці, але вони пихаті і бажають, щоб вона справляла враження елегантною, освіченою та інтелігентною дами.

Він досить довго буде терпіти те, що йому не подобається, але зраду, дуже глибоку образу, удар по ідеалам або зрив довго і ретельно виношуваних планів він не пробачить і піде. Люди цього знака Зодіаку мають звичку йти без пояснень і скандалів, навіть не попрощавшись. Вони не з тих, хто зберігає з «колишніми» дружні відносини, при зустрічі можуть зробити вигляд, що з ними не знайомі, або поведуть себе підкреслено холодно. Якщо розрив стався з однією з цих причин, відповіді на питання, як повернути Козерога-чоловіка, просто не існує, і говорити про примирення не має сенсу.

На що необхідно звернути увагу, замислюючись, як можна повернути чоловіка козерога?

По-перше, не будьте занадто нав’язливою. При цьому слід мати на увазі, що чоловік-Козеріг навряд чи піде на зближення першим. Козероги вважають себе завжди і у всьому правими, тому, якщо ви розлучилися з-за того, що чоловік незадоволений чимось у вас, мови про відновлення стосунків бути не може, поки ви не усвідомлюєте свої помилки і не виправите їх. Не забувайте, що в душі майже всі Козероги є сентиментальними романтиками, тож чоловік, ймовірно, високо оцінить організований вами гарний вечір в романтичній обстановці. Для будь-якого чоловіка дуже важливо знати, що його кохана ним захоплюється. Козероги можуть перебільшувати власні досягнення, але ви все одно повинні хвалити свого чоловіка. Таке ставлення надихне його і налаштує вас позитивно. Якщо ваш Козеріг погодився на відновлення відносин, обов’язково задумайтеся над тим, що його не влаштовувало в минулому. Може бути, до сварок призводила певна риса вашого характеру. Якщо ви приберете дратівливі чинники, ваш улюблений відчує, що ви дорожите відносинами.

Крім того, постарайтеся привнести у відносини щось нове – чим більше в них з’явиться приємних моментів, тим сильніше чоловік до вас причепиться.

На що варто звернути увагу

Щоб повернути відносини з коханою Козерогом, вам необхідно стати дуже турботливою жінкою і уважною слухачкою. Прикладіть максимум зусиль для повернення його довіри. Як тільки ваш чоловік дізнається про вас що-небудь нове і цікаве, вогник в його очах знову запалиться. Ви обов’язково повинні бути для нього самої доброї, уважної, красивою і неповторною.

Не забувайте про те, що чоловіки, народжені під цим знаком, пред’являють до зовнішнього вигляду коханої дуже високі вимоги, тому вам слід завжди виглядати доглянутою. Якщо спочатку чоловік не буде проявляти особливих емоцій, не треба засмучуватися. Представники цього знака – дуже потайливі натури, тому після примирення вони рідко виявляють ініціативу, вважаючи за краще займати вичікувальну позицію.

Не перестарайтеся в спробах відновити відносини, оскільки Козероги не люблять нав’язливості. Постарайтеся робити вигляд, що хотіли б бути з ним, але не дуже засмутити у разі невдачі. Такий підхід розпалить чоловіка-Козерога і він постарається вас у себе закохати. У підсумку, переслідуючи цю мету, він прив’яжеться до вас сам.


Залишити відгук