Як Повернути Чоловіка Овна

Овни – відомі уперті. Слід пам’ятати, що чоловіка Овна складно завоювати, а ось втратити досить легко – для цього лише треба йти йому наперекір або спробувати тиснути на нього. І майже безнадійний випадок, якщо ви змінили йому. Чоловік-Овен – найбільший власник серед усіх знаків Зодіаку, тому якщо причиною його відставки стала ваша зрада, як повернути чоловіка Овна, допоможе лише диво.

Якщо перед вами постало питання, як помиритися з чоловіком-Овном, значить, ви вже зробили якісь помилки в своїй поведінці. Саме час їх проаналізувати і налаштуватися на те, щоб надалі не повторювати. Завоювати любов Овна непросто, але втратити, не зуміти утримати його поруч — дуже легко.

Тактика поведінки жінки, поссорившейся з чоловіком-Овном і бажає повернути його, повинна залежати від того, хто винен. Якщо на 100% головним винуватцем конфлікту став сам Овен, то найкраще, що можна зробити — це не робити нічого, а просто почекати, поки чоловік схаменеться, відчує себе винуватим і яким-небудь чином позначить готовність до примирення. Чоловіки-Овни неймовірно запальні, але відхідливі люди, готові визнавати свою провину, хоча з гордості або впертості можуть зволікати з першим кроком.

Шанси повернути чоловіка Овна тануть на очах, якщо в охолодженні відносин або несподіваною сварці винні ви самі. Якщо перед розставанням довго і бурхливо з’ясовували стосунки, це дає певну надію: емоції означають наявність почуттів, небайдужості, а значить, можна спробувати все виправити, враховуючи допущені помилки.

Якщо ж почуттів вже немає, чоловікам цього знака Зодіаку властиво йти без з’ясування причин, без конфліктів і сварок. Овен може просто розчаруватися в улюбленій жінці, в один зовсім не прекрасний для неї момент зрозуміти і відчути, що він більше не хоче цих відносин. В такому випадку будь-які вмовляння почати все спочатку, обіцянки переглянути свою поведінку, інтриги та інші засоби з жіночого арсеналу виявляться марними і не допоможуть повернути чоловіка Овна.

Якщо ви зуміли відчути перші передумови до того, що любов Овна вислизає, то ще є шанс встигнути щось зробити. Доведеться гарненько попрацювати над собою — як зовні, так і внутрішньо. Спробуйте кардинально змінити імідж, заінтригувати його, огорнути себе шлейфом загадковості: Овну простіше закохатися заново, ніж працювати над відновленням втрачених почуттів. У цьому випадку і вести себе доведеться по-іншому, не наступати на старі граблі, адже тепер ви є зовсім іншою людиною.

В питанні того, як повернути чоловіка Овна, дуже важливо, хто з’явився винуватцем розриву. І діяти в тому, як повернути чоловіка Овна після розставання, необхідно виходячи з цих передумов. Ось лише кілька порад, як повернути Овна, кинув вас після сварки, зради або розчарування спільного життя.

Якщо винуватцем сварки був чоловік, дайте йому охолонути. Імпульсивні Овни часто затівають сварки, вони вразливі і нетерпимі, але і відхідливі. Почекайте, поки він охолоне і усвідомлює свою провину. Цілком можливо, що дуже скоро він буде сам шукати шляхи до примирення. Якщо винні ви, не бійтеся зробити перший крок. Як повернути чоловіка Овна, якщо він пішов з вашої вини? Чекати, що чоловік-Овен простить вас – заняття невдячне. Образливий Овен може і не піти на примирення, а його характер не залишить його довго на самоті. Якщо ж він знайде нову пасію, повернути влюбливість Овна буде ще складніше. Кращий спосіб, як повернути чоловіка Овна після сварки – визнати свою помилку і попросити у нього пробачення. У більшості випадків відхідливий Овен простить вас, до того ж ваша готовність до вибачень буде бальзамом на його самолюбство. Якщо він розчарувався у вас, підіть на кардинальні зміни в собі. Якщо чоловік-Овен вважатиме, що ви – не той ідеал, який заслуговує його любов, терпіти охолодження почуттів він довго не буде. Прямолінійний Овен відправиться на пошуки нового ідеалу. Як повернути почуття чоловіка Овна? Піти на кардинальні зміни зовнішності, іміджу, поведінки. Пам’ятайте, що чоловіка Овна простіше знову закохати в себе, чим намагатися повернути згаслий інтерес. Станьте нової і цікавої Овну, красивою і впевненою в собі, загадкової і недоступною – і тоді він подивиться на вас зовсім іншими очима. Здивуйте його в ліжку. Авантюрна і пристрасна натура Овна знаходить вихід емоціям у запаморочливому сексі. Якщо ви зможете не тільки витримати його пристрасний натиск, але і здивувати новизною відчуттів – він ваш без залишку. У цьому випадку питання, як залучити чоловіка Овна, буде вирішено. Більш того – він навіть буде готовий пробачити вам маленькі слабкості начебто немитого посуду або неглаженных сорочок.

Відчувши зміцнення власних позицій, не розслабляйтеся, бо чоловік-Овен миттєво викриє удавання і тим самим позбавить вас останнього шансу. І, звичайно, тільки вам вирішувати, чи варто для вас цей чоловік таких великих зусиль.


Залишити відгук