Як Повернути Чоловіка Водолія

Легкість буття – головний девіз чоловіків, народжених під знаком водолія. Дієвий спосіб, як залучити чоловіка Водолія – бути яскравою, веселою, життєрадісною і легкої, не «вантажити» його проблемами і відповідальністю. Разом з тим, шлюби з Водоліями зазвичай міцні і щасливі, адже вони дивним чином можуть підлаштуватися під будь-яку ситуацію і часто готові йти на компроміси. Якщо чоловік Водолій прийняв рішення піти, для цього у нього повинні з’явитися вагомі підстави. Але і повернути чоловіка Водолія теж можна, діючи вміло і обережно.

В натурі Водолія чимало рис, які створюють благодатний ґрунт для конфліктів. Наприклад, люди цього знака Зодіаку хочуть багато спілкуватися, отримувати задоволення від кожного прожитого дня, нерідко бувають легковажними і з-за цього вплутуються в любовні авантюри.

Незважаючи на те, що Водолій дає карт-бланш партнерці, вона не поспішає радіти з цього приводу, а скоріше, навпаки — свариться з коханим. Особливо складно конфліктувати, а потім миритися з Водолієм людям емоційним, оскільки для нього характерна спокійна манера поведінки, звичка відмовчуватися. Водолія складно в чому-небудь переконати, особливо якщо мова піде про його власні недоліки, адже він упевнений у своїй непогрішності. Часто люди цього знака мають завищену самооцінку, байдужі до думки про них оточуючих, і це також ускладнює примирення. Таким чином, в парі, де партнер є Водолієм, може виникнути чимало приводів для конфліктів.

Водолії схильні до спонтанних рішень. Цілком можливо, що в один прекрасний момент чоловіка відвідає «осяяння», і він визнає, що йому не вистачає волі. У такому випадку зв’язок буде розірвана за його ініціативою без жалю і болісних спогадів. Важко точно відповісти на питання, як гарантовано помиритися з чоловіком-Водолієм, тому що він людина непередбачувана, бажання повернути все на круги своя може відвідати його швидко, але не виключено, що його прихильності доведеться чекати не один рік. Часто ці чоловіки чекають, коли жінка позначить готовність помиритися першої. Атмосфера, в якій має відбуватися примирення, не повинна бути інтимної, навпаки, рекомендується провести цю зустріч на людях.

Навіть якщо Водолій багато «накосячілі», не варто пригадувати йому ці промахи і розповідати про свої образи. Він готовий визнати помилку, але не потерпить, коли йому будуть нагадувати про неї знову і знову. Не вибудовуйте примирення з Водолієм на основі лестощів або підлабузництва: з ним треба обговорювати ситуацію — без натяку на дратівливість, забувши про бурхливих емоціях і спираючись на раціональність і логіку. Якщо ви поведете себе надто емоційно, то партнер тільки посміється над вами, і мета – повернути чоловіка-Водолія — досягнута не буде. Однак і навіть грамотно вибудуваний розмова не є гарантією повернення Водолія.

Втім, він і сам може ініціювати примирення, проявляти зацікавленість у продовженні відносин, але жінці для цього необхідно залишатися для нього цікавим і в якійсь мірі загадковим чоловіком, з яким йому приємно спілкуватися.

Легкість, з одного боку приємна, але з іншого – складна риса Водолія. Поруч з ним рука об руку йде непередбачуваність, тому ніколи не можна знати наперед, як повернути чоловіка Водолія вийде простіше і швидше. Він може легко піти на зближення, але от повернути його розташування буде значно складніше. Про чоловіка цього знаку можна сказати, що він «собі на умі» і ніколи не можна заздалегідь прорахувати його вчинки.

Давши час на роздуми, зробіть перший крок. Але дійте ненав’язливо, інакше це його відлякає. Добре, якщо у вас залишилися спільні хобі, ви періодично спілкуєтеся або він приходить відвідувати дітей. Не влаштовувати істерик і не зображуючи вселенську печаль, покажіть йому, що незважаючи ні на що, ви раді його бачити, доброзичливі і доброзичливі. Продемонструйте те, що маєте потребу в його допомозі. Якщо хочете знайти дієвий аргумент, як повернути чоловіка Водолія після сварки, покажіть йому, що вам потрібна його «чоловіча» підтримка і допомога. Це може бути що завгодно – лагодження крана, перестановка меблів, рада, яку плитку купити у ванну або в яку спортивну секцію віддати дитину. Погоджуйтеся з його доводами. Чоловіки Водолії не терплять необхідності підпорядкування і не слухають чужої думки. Як повернути чоловіка Водолія, якщо він пішов? Уважно слухайте його міркування (а Водолії люблять поговорити про свої плани, більшість з яких так і залишаються нереалізованими), поддакивайте і похваліть. Його серце розтане від такої уваги, і він погляне на вас зовсім іншими очима. Будьте загадковою, не відкривайтеся йому повністю. Один з найбільш дієвих способів, як повернути почуття чоловіка Водолія – стати для нього загадкою. Будьте милою і люб’язною з ним, але натякніть, що у вас є свої справи. При наступній зустрічі поб’єте його новою зачіскою або взагалі – кардинальною зміною іміджу. Йому обов’язково захочеться дізнатися, з чим пов’язані ці зміни, а його згаслий інтерес прокинеться з новою силою. Покажіть себе турботливою матір’ю і хорошою господинею. Діти займають важливе місце в житті Водолія. Крім того, незважаючи на зовнішнє нехтування умовностями, для Водолія важливий комфорт і гармонія зовнішнього і внутрішнього світу.


Залишити відгук