Чоловік Близнюки і Жінка Діва — Сумісність

В тридесятому королівстві, в розкішному палаці із білого мармуру жила прекрасна і незаміжня діва. Цілими днями вона сиділа біля вікна й марила про хороброго і сильного принца який прискаче до неї на білому скакуні і відвезе її за три моря. І будуть вони жити душа в душу, і побудують свій замок з білого мармуру, і родять три, а краще чотирьох красивих і розумних діточок. І в один прекрасний день на дорозі, яка вела до замку діви, з’явився вершник.

Але це був не принц і навіть не герцог який-небудь, а бідний трубадур, вічний мандрівник. І полюбила діва трубадура, хоч і не обіцяв їй побудувати мармуровий замок, а тільки з ранку до ночі співав їй пісні про кохання… Ця казка – про початок відносин між чоловіком-Близнюком і жінкою-Дівою. Два абсолютно протилежних за світоглядом людини, які ставлять перед собою зовсім різні життєві цілі, закохуються одне в одного – і тут починається справжній розрив шаблонів.

Чоловік-Близнюк, якому протегує стихія Повітря, з великою упередженістю відноситься до довгострокових планів на особисте життя. Подібно до вічного хлопчикові Пітеру Пену він живе за власними правилами, і при будь-якій спробі змусити його жити за розпорядком показує зубки. Він як Фігаро – сьогодні тут, завтра там, і, що найдивовижніше, встигає все. Жінці-Діві буде нелегко змиритися з «легкістю» свого коханого оскільки її знак Зодіаку знаходиться під егідою стихії Землі. Діву можна назвати певною мірою приземленим людиною (але не варто ототожнювати приземленість з обмеженістю!), їй близькі прості життєві радості, а не ефемерні наполеонівські плани на майбутнє.

Народжена під знаком Діви щаслива, коли у неї є затишний будинок, стабільна робота і кохана людина поруч – все, автопарк з Бентлі і особистий острів можете залишити собі. Отже, при зближенні представників протилежних за якостями стихій, Повітря і Землі, відразу спостерігається дисонанс життєвих цілей. Він хоче пожити у своє задоволення, Вона вже дозріла до сімейних радощів. Доводити один одному правильність своїх поглядів вони можуть до хрипів в горлі.

Втім, якщо жінка-Діва займе позицію розуміє і співчуває партнерки, вона набагато швидше зможе «приручити» легковажну Близнюка, ніж якщо б вона щоденно його «пиляла». Інфантильність натури Близнюка врівноважується обволікаючої турботою Діви. У відносинах з чоловіком-Близнюком їй випала складне завдання – бути для своєї другої половинки і люблячою жінкою, і турботливою матусею. Вона підсмажує вранці тости, як він любить, з хрусткою скоринкою, з вечора прасує його сорочку і підбирає до неї краватку, а він просто мліє від її уважності і сам дивується, як йому вдалося роздобути такий скарб.

З вищевикладеного може скластися враження, що в союзі Близнюк-Діва перший звик тільки брати, а друга – тільки віддавати. Але це не так: захоплений дбайливістю своєї партнерки чоловік сам змінюється під її ненав’язливим впливом. Як ні банально це звучить, згодом йому стає соромно за розкидані шкарпетки, маленьку зарплату, свою звичку палити в приміщенні і т. п. Він починає мислити: «вона така ідеальна, а я такий несерйозний, я не можу засмучувати її, треба змінюватися».

І Близнюк-хлопчик починає перетворюватися в Близнюка-чоловіка, не тиснули зовні, а сам бажає змінитися. Але щоб супутник життя став серйозніше, Діві доведеться запастися терпінням, оскільки процес дорослішання «повітряного хлопчика» може затягнутися надовго. За цей час вона сама може змінитися під його впливом. Так, прагматична Діва може позбутися від консервативних поглядів на життя. Ключове питання тут – хто кого змінить першим.

На початковому етапі відносин крихкий фундамент союзу Близнюка і Діви тримається на безконфліктності партнерки. У спокійній Діви алергія на скандали і з’ясування відносин, тому вона володіє умінням заминати розпалюються сварки. Їй простіше сказати «Дорогий, ти прав», і залишитися при своїй думці, ніж відстояти свою точку зору, але зіпсувати настрій собі і йому. Однак у кожної людини є точка кипіння, і Діва – не виняток. Якщо її партнер почне нахабніти, вона твердо і рішуче дасть йому зрозуміти, що з її точкою зору також потрібно рахуватися.

До трактування поняття «любов» жінка-Діва і чоловік-Близнюк відносяться неоднаково. Для Неї важливо, щоб той, кого вона обрала, повністю і цілком належав їй одній, підтверджував свої почуття словами і діями. Для Нього любов не обов’язково повинна супроводжуватися щоденними палкими зізнаннями і відповідними вчинками. Він може влаштувати романтичний вечір з розкиданими по підлозі пелюстками троянд і серенадою під вікном сьогодні, але завтра може забути цмокнути її в щічку перед відходом, що посіє в її душі насіння сумнівів.

Такі «злети і падіння» щодо другої половинки можуть спонукати Діву до відданому самопізнання. Вона почне шукати причину його холодності у своїх вчинках, аналізувати, де вона допустила промах, в той час коли тимчасова холодність Близнюка обумовлена лише особливістю його натури. Щоб погода в домі цих двох людей завжди було безхмарним, їм обом треба навчитися ставитися простіше вчинки і думки другої половинки.

Стосунки чоловіка Близнюків і жінки Діви завжди непрості. Це з’єднання стихій Повітря й Землі, які або без кінця воюють один з одним, або мирно співіснують — але на певних умовах. Може бути і так, що нескінченні чвари та суперечки в цих відносинах тільки зблизять партнерів – вони вже не зможуть жити окремо. В парі чоловік Близнюки і жінка Діва будуть насолоджуватися постійним розвитком відносин, кожен знайде для себе в них багато привабливого і цікавого.

Чоловік Близнюки непосидючий і активний. Його неможливо укласти в строгі рамки правил і законів, він бажає бути вільним і незалежним навіть у відносинах. Жінка Діва – аккуратистка. Вона цінує в житті стабільність, стійкість, ясність. Вона ніколи не втрачає голови в мріях і уяві, воліючи їм реальні цілі і конкретну діяльність по їх досягненню. Жінка Діва відчуває деяку свою «однобокість», яка виражається в надмірній педантичності, практичності, їй не вистачає польоту думки, творчої жилки, гри уяви, які так приваблюють її в партнері. Саме ця людина, на думку жінки Діви, здатний зробити її життя набагато насиченішим і яскравішим.

Чоловік Близнюки має дипломатичністю, оптимізмом, добрим почуттям гумору. Його обраниця буде прощати йому навіть ті витівки, які йдуть врозріз з її уявленнями про норми моралі. Він легкий і рухливий, за ним дуже цікаво спостерігати — а побутові питання жінка Діва із задоволенням візьме на себе, поки її партнер пробує себе в нових ролях. Чоловік Близнюки дуже потребує міцної опори, яка його ніколи не підведе. Цією опорою в житті і стане емоційна стабільність його партнерки. Крім того, ретельний і дуже серйозний підхід жінки Діви до всіх питань дозволить йому виробляти власне вміння бачити речі з різних кутів зору, звертати увагу на ті деталі, повз яких він проскочив, так і не помітивши.

Поступово, у спілкуванні зі своєю обраницею, чоловік Близнюки стане набагато послідовним у своїх діях. У свою чергу, партнера перестане влаштовувати те, що жінка Діва задовольняється своєю колишньою роллю, і не намагається пробувати себе в інших. Він може навіть тиснути на кохану, стимулюючи її до прояву індивідуальності, оригінальності. Подальший розвиток відносин залежить від того, наскільки сильним буде це тиск, а також – наскільки жінка Діва буде допускати авторитаризм свого обранця.

При жорсткому зіткненні інтересів конфлікти неминучі, і у війні, що почалася програли виявляться обидві сторони. В принципі, цей союз різних людей формальний. Логічно вивірені дії кожного з партнерів, відточені ролі, на жаль, не надають чуттєвості відносин. Навіть навпаки — чим більше буде логіки і розрахунку у союзі чоловіка Близнюків і жінки Діви, тим менше залишиться почуттів.

Для того, щоб парі чоловіки Близнюків і жінки Діви зберегти союз, їм необхідно будувати відносини на інтелектуальному співпрацю. Партнери об’єднаються у важких справах, у спільних пошуках творчого натхнення, побудові бізнесу. Складні умови життя додадуть гостроту і пікантність цим цікавим відносин, пов’язуючи цих двох міцними узами.


Залишити відгук