Чоловік Близнюки і Жінка Телець — Сумісність

Тяжіння протилежностей – так можна охарактеризувати союз чоловіка-Близнюка і жінки-Тельця. Він перебуває у постійному русі й пошуку життєвих орієнтирів, Вона вже давно вирішила для себе, що на першому місці для неї тепло сімейного вогнища. Чоловік, який весь час прагне вперед і жінка, яка нікуди не поспішає – це про них. Незважаючи на повну невідповідність пріоритетів, обидва знаходять один в одному те, чого не вистачає кожному з них.

Неспокійний Близнюк поруч зі своєю партнеркою відчуває себе спокійно і комфортно, оповитий її дбайливістю, як теплою пуховою ковдрою. Жінка-Телець, в свою чергу, захоплюється активністю свого обранця, гріється в променях його життєвої енергії, вона впевнена в тому, що він підніметься на вершину своєї піраміди ідеалів, взявши її з собою. В особі пані, народженої під знаком Тельця, чоловік-Близнюк отримує надійний, непохитний тил.

В принципі, ідеальна схема: він трудиться, вона готує вечерю і в’яже шкарпетки. Тільки от з часом ідеальний образ чоловіка-кам’яної стіни починає валитися перед жінкою-Тельцем. Вона чекає від нього серйозності, він бажає ще трохи побути дитиною. Вона хоче сім’ю, дітей, будиночок за містом, він каже: «Хіба нам погано разом без будь-яких умовностей?». Консервативність Венери (правлячої планети знаку Тельця) стикається лоб-у-лоб з волелюбністю Меркурія (покровителя знаку Близнят), і в цій сутичці Вона переможе, якщо їй вистачить терпіння деякий час побути в опозиції.

Адже у Венера, крім консервативності, обдаровує свою підопічну сильної сексуальністю, а, значить, вона може впливати на чоловіка з допомогою жіночих чар. «Окей, дорогий, я знайду того, хто буде цінувати мене більше!» – кинута на зразок цієї фраза змусить чоловіка-Близнюка довго рефлексувати. Без скандалів і істерик вона дала завуальований привід для ревнощів, і обранець задасться питанням, а чи не пора йому, справді, розсудливим?

Втім, залізобетонно обплутати Близнюка сімейними узами дамі-Тельцю все одно не вдасться – його двоїстість натури завжди буде дозволяти йому залишатися наполовину вільним. Він може переконати її в тому, що йому, наприклад, дуже подобається ходити з нею по п’ятницях в кіно на вечірній сеанс, а сам буде дрімати з відкритими очима перед екраном. Або ж він, віддано дивлячись в очі, каже, що з нею у нього був кращий секс в його житті, а сам в цей момент згадує свою колишню – «гарячу штучку».

Можна було б висловити Близнюку рішуче «фе» і назвати його лицеміром, однак не варто робити поспішних висновків, адже все не так, як здається. Меркурій – яскраве і дипломатичне божество, і цими якостями наділені і представники знаків Зодіаку, яким він опікується. Близнюк не бреше, він лукавить заради спокою своєї коханої. До речі ви можете докладніше дізнатися про любовний гороскоп Близнюків і його відношенні з другою половинкою. Якщо Вона викриє його у брехні, Він знайде тисячу і одну причину переконати її, що вона помиляється, він білий і пухнастий.

Але стверджувати, що спільне майбутнє Близнюка і Тельця будується на обмані і нещирість партнера, занадто перебільшено – насправді, чоловік-Близнюк нерідко докоряє сам себе за те, що не до кінця чесний з другою половинкою, і кожен раз, кажучи неправду, переконує себе, що це в останній раз. До того ж, він упевнений, що неправда неправді різниця – є велика брехня, зрада, наприклад, і невинна брехня, щось на зразок «прикинутися хворим, щоб не їхати в гості до її мами». Невинну брехню Близнюк швидко прощає самому собі, будучи впевненим, що правда нікому не принесла б користі.

Закохану жінку-Тельця дуже важко розгнівати – вона воліє йти на компроміси, навіть якщо впевнена в неправоті коханого. Самоствердитися вона може і потім, головне, що конфлікт зійшов нанівець, у відносинах знову тиша. З боку може здатися, що їй подобається бути терплячою овечкою, яка тільки те і робить, що крутиться навколо своєї баранчика. Але недарма кажуть: «раз в рік і палка стріляє». Жінка-Телець дуже рідко виходить з себе, однак коли це відбувається, вона висловлює все, що думає і пригадує партнеру всі дрібні образи.

Моменти «буйствования» Тільця небезпечні для відносин в цілому, оскільки не звик до самоствердження коханою чоловік-Близнюк теж стає в позу і починає доводити свою правоту. Тому в такі моменти бажано втручання «буфера», який виступить в ролі третейського судді для конфліктуючих закоханих і зможе охолодити їх запал.

Союз чоловіка Близнюків і жінки Тельця дуже неоднозначний і суперечливий. Їх знайомство, а також побачення, сварки, спільне життя, розставання, а також інші значимі моменти спільного співіснування, проходять на очах у великої кількості глядачів з числа друзів пари, з якими обидва партнери охоче діляться всіма таємницями особистому житті. Відносини цих партнерів завжди нестабільні, вони має високий емоційне напруження – який, до речі, не подобається жодній стороні цього цікавого тандему.

Чоловік Близнюки не визнає стабільності – він завжди буде прагнути до змін. Він постійно сумнівається у своїх рішеннях, схильний багаторазово переглядати їх, різко скасовуючи або звертаючи вбік. Жінку Тільця приваблює в своєму обранцеві його вміння добре вести господарство, хоча зовсім скоро вона починає розуміти, що нестабільність і необов’язковість в житті нівелюють всі його найкращі починання. Жінка Телець обожнює спокій і умиротворення в житті. Вона насилу може визнавати свої помилки, і майже ніколи не змінює своєї думки. Їй буде дуже звикнути до того, що її обранець любить йти на ризик, скасовувати свої ж обіцянки і рішення, змінювати звички.

Жінка Телець не буде рахуватися з думкою свого коханого – воно завжди здається їй занадто легковажним, помилковим. Хоча, при більш сприятливому перебігу відносин, союз чоловіка Близнюків і жінки Тельця може дати багато кожному з партнерів. Недовірливість, зовнішню холодність жінки Тельця допоможе розтопити увагу її активного і оптимістичного партнера. Його хаотичність та імпульсивність в діях самим чарівним чином перетворюються в цілком розумні і послідовні вчинки, які підкаже партнерка. Ця пара може бути дуже сильна у взаємному прагненні до якоїсь глобальної мети – наприклад, створення твору мистецтва, чи заробляння стабільного матеріального достатку.

Чоловік Близнюки і жінка Телець можуть захоплено і активно займатися бізнесом, організувати власну справу, в якому відразу ж розподілять ролі і відповідальність для кожного з них. Все, що їм потрібно – навчитися спокійно і грамотно вести суперечки, конструктивний діалог. Рушійною силою цієї пари, її вождем і ідейним натхненником буде, звичайно ж, чоловік Близнюки. Але він дуже потребує тієї спокійною і міцної фортеці відносин, які створяться, завдяки зусиллям жінки Тельця. Їх відносини не позбавлені взаємних докорів, помилок і великих випробувань — але тим і цікавіше для обох партнерів.

Для того, щоб досягти загального щастя в союзі, кожен з партнерів повинен ставити щастя та інтереси іншої вище своїх власних. Активний чоловік Близнюки не має рватися вперед дуже стрімко – необхідно давати партнерці можливість визначатися з власною думкою, встигати за ходом подій. Чоловік Близнюки і жінка Телець можуть бути просто нероздільні, коли разом борються за кар’єру, фінансову спроможність, успішність у професійній сфері.


Залишити відгук