Чоловік Близнюки і Жінка Скорпіон — Сумісність

Безумці, танцюючі на краю прірви – так можна назвати цю пару. Рано чи пізно вони приречені оступитися: на жаль, любов Близнюків і Скорпіона практично напевно приречений… але саме про таких фатальних і родинних відносинах у всі часи поети складали самі зворушливі балади.

Інтерес допитливого Скорпіона до мінливих Близнюкам схоже спостереження за барвистою і веселою пташкою: та пурхає, скаче і цвірінькає, поки знаходиться на волі, а спробуй загнати її в клітку – випурхне збирати крихти з іншого підвіконня. Для чоловіків цього знака немає на світі нічого такого, що гідно прикувати його увагу навіки – будь то справи, ідеї або жінки. Відданість – безумовно не їх якість, «дволика» натура Близнюків жадає нових вражень, яких сталість у відносинах ніяк не може дати.

Для ревнивиці-Скорпіона такий партнер – іржавий цвях, загнаний в живе серце. Її почуття завжди граничні, вони здатні спопелити, вони подібні одержимості, в той час як для Близнюків закоханість рідко переходить в любов. Для них це витончена азартна гра, але ніяк не привід втратити голову. І якщо жінці-Скорпіону здається, що вона здатна впіймати вітер, ця помилка буде коштувати їй цілого океану сліз.

Жінка-Скорпіон дуже вимоглива. До інших – безумовно, але і до себе. Клятви вірності, дані коханому, для неї святі. Прагнення до постійності – сама собою разумеющаяся річ. Причому поняття «сталість» Скорпіон розуміє по-своєму: місце чоловіки Її величності – на ланцюгу у її трону. Але вітер не можна посадити на ланцюг. Єдина причина, по якій Близнюки поруч з нею – йому так захотілося. Зараз. А чого захочеться Дволикого завтра або через кілька годин, не знає навіть він сам. Скорпіон біситься: невже її чари на цей раз дали осічку?!

насправді причина в тому, що навіть сексуальний магнетизм, випромінюваний жінками цього знака, не є для Близнюків тим самим ключовим, «прив’язують» фактором, як для чоловіків, народжених під іншими зірками. Їм важлива їхня гра, а не партнер – тому що гра вічна, а її учасники змінюються так часто, як цього забажає Дволикий. Благо, на брак уваги з боку протилежної статі товариський, доброзичливий і дотепний Близнюк не скаржиться.

Втім, піти від Скорпіона не так-то й просто. Вірніше, піти цілим і неушкодженим. Одного разу зрадника ризикує прокинутися від миски киплячого масла, выплеснутого йому на живіт: ревнощі здатна підштовхнути розгнівану фурію на страшну помсту. Танцюючі на краю прірви безумці не можуть вклонитися один одному і розійтися в різні боки, коли закінчиться музика. Але коли жінка зірветься вниз, вона розіб’ється об каміння, а чоловік… він крилатий вітер. Він забуде про предмет вчорашньої пристрасті раніше ніж зникне запах її парфумів з його одягу. Щоб відкрити себе новим почуттям-вражень і знову танцювати на краю безодні.

Зрозуміло, несумісність знаків – не вирок. Все залежить від самих людей: наскільки сильно вони хочуть зберегти один одного і готові жертвувати власними інтересами заради цього. Однак варто ламати себе, підлаштовуючись під потреби партнера, інше питання. Немає на світі нічого сумніше ніж жертва, яка не потрібна для того, кому вона була піднесена.

Союз чоловіка Близнюків і жінки Скорпіона так само драматичним і складний, як і цікавий. Численним глядачам буде видно весь процес становлення стосунків, а також сварок і суперечок, які коли-небудь виникнуть між партнерами. Чим більше вони будуть розбиратися у власних відносинах і проблеми – тим глибше будуть пов’язати в цій воронці пристрастей. Цей союз можна назвати справжнім випробуванням для обох, витримавши який, вони отримають головний приз – взаєморозуміння і любов у сім’ї.

Чоловік Близнюки не терпить надмірних прихильностей і обмежень. Він занадто цінує свою свободу і незалежність, щоб в один прекрасний момент позбутися всього цього з-за любовних відносин. Ця людина буде відстоювати своє право бути вільним завжди і скрізь – будь-якими способами, а відчувши, що його намагаються прив’язати до себе насильно, просто зникне з горизонту цієї людини. Жінка Скорпіон – велика власниця. Вона хоче, щоб її обранець належав їй, і тільки їй.

В цьому союзі жінка Скорпіон має мало можливості для самовираження, адже вона весь час буде зайнята тим, щоб догоджати своєму вітряного коханому. Поступово жінка Скорпіон буде відмовлятися від власних амбіцій і бажань, тому що цілком буде поглинена справами чоловіка. Якщо ж жінка Скорпіон буде пред’являти свої вимоги до коханого, він недовго буде терпіти тиск на свою персону, і швиденько зникне, під ридання скривдженої партнерки. Труднощі відносин цієї пари народжуються вже тоді, коли вони вирішують поєднати свої долі. Жінка Скорпіон буде постійно критикувати свого партнера, змушуючи його впадати у відчай, то в лють від таких їдких зауважень.

Чоловік Близнюки буде відчувати спілкування зі своєю благовірною, як важку і дуже відповідальну роботу, яка ніяк йому не вдається. Жінка Скорпіон, у свою чергу, буде відчувати свою скутість, страх перед змінами, які несе в її життя її партнер. Наскільки їй у цих відносинах буде нестерпно витримувати вантаж всіх проблем, настільки її обранцю доведеться понервувати-за тотального нерозуміння ситуації. Вони самі будуть створювати собі проблеми, і не розуміти, що ж відбувається з ними. Якщо такі відносини будуть продовжуватися тривалий час, то обом партнерам доведеться несолодко. Вони можуть змінювати один одного, каятися і повертатися в свої колишні стосунки, потім знову йти… Кожен із пари має великий ризик захворіти – настільки напруженою і нервовою буде обстановка.

Щоб протистояти труднощам у відносинах, чоловік Близнюки і жінка Скорпіон повинні, насамперед, сприймати свої проблеми, як стимул до змін кожного. Партнерам необхідно поважати індивідуальність один одного, і не намагатися переробляти. Перш за все, чоловік Близнюки і жінка Скорпіон повинні усвідомити для себе значущість, цінність цих взаємин, які у будь-якому випадку переважують їх видиму «проблемність».


Залишити відгук