Чоловік Близнюки і Жінка Стрілець — Сумісність

«мама Казала доньці: будеш ти плакати, говорила мама доньці – будеш жаліти» – ці слова з приспіву російської попсової пісеньки часто згадує жінка-Стрілець коли її нестерпний коханий-Близнюк викидає черговий фокус. Бо цей меркурианец з подвійною натурою (Близнюки все-таки!) любить надягати на себе маску Джокера (того самого, з історії про Бетмена), і перетворюватися в непробивного циніка. Він може бути холодним, як лід, реагувати на її ніжні визнання байдужим мовчанням, або навіть спеціально спровокувати її на сльози, а через деякий час пащу їй в ноги, благаючи пробачити. Вона, звичайно ж, простить – до наступного разу. Відносини жінки-Стрільця і чоловіки-Близнюки нагадують американські гірки – як тільки вони досягнуть максимальної єдності почуттів, відразу ж летять у прірву через що виник на рівному місці конфлікту.

Чому ж так відбувається? А причина криється в тактиці підкорення дамського серця, яку обирає Близнюк у відносинах з жінкою-Стрільцем. Він, як герой Михалкова з «Жорстокого романсу», керується принципом: «чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». І різкі перепади його ставлення до обраниці – це напускне. Йому просто подобається грати з нею, то підпускаючи її на відстань подиху, то віддаляючись від неї на інший полюс.

ось Такий хворобливий (для жінки, звичайно) спосіб обирає Близнюк для того, щоб тримати себе в тонусі. Для нього немає нічого гірше, ніж рутина у відносинах з другою половинкою – коли кожен день стає схожим на попередній. Тому він привносить у відносини свіже повітря, провокуючи свою жінку. В деякій мірі це можна назвати егоїзмом. Так, Близнюкам, керованих бунтівної планетою Меркурій, властива егоїстичність у відносинах з близькими, і від цього нікуди не дітися. Інша справа – як обраниця чоловіка-Близнюка зможе нейтралізувати цю егоїстичність, звести її до мінімуму прояви.

На жаль, народжена під знаком Стрільця має дуже тонкою душевною організацією, щоб періодично включати «залізну леді» і давати своєму партнеру гідний емоційний відсіч. Вона щира і відкрита перед своїм коханим, і чекає від нього того ж. Адаптація до мінливому, як погода, вподоби Близнюка буде для неї складним і тривалим процесом, і паралельно стане непоганою емоційної загартуванням. Перебуваючи поруч з непостійним, але таким харизматичним Близнюком, жінка-Стрілець сама переймає деякі риси його характеру, ті, які спочатку здавалися їй нестерпними. Якщо спочатку після кожного його спонтанного виходу з будинку вона могла прорыдать весь вечір, то тепер вона виходить разом з ним – він в одну сторону, в іншу. Спільне життя з Близнюком перетворює її з романтичною фантазеркі в цілком пристосовану до реального життя леді.

Кожен з партнерів в парі Близнюки-Стрілець потребує реалізації своїх життєвих планів, але в умовах спільного життя комусь із двох практично завжди доводиться поступатися дорогу, таким чином роблячи пріоритетними мети свого партнера. В силу особливостей характеру представників цього союзу майже завжди першу скрипку грає чоловік-Близнюк. Його друга половинка допомагає йому в усіх починаннях, але при цьому постійно натякає, щоб він і про неї не забував. Жінка-Стрілець може перебувати в тіні свого коханого деякий час, але не все життя. Тому її Близнюка варто бути уважним до бажань його партнерки, він повинен бути в курсі її життєвих цілей і розуміти, що її мети – теж мети, а не примхи, не варті уваги. В іншому випадку він ризикує втратити надійний тил, без якого його подальша гонитва за синім птахом удачі може бути ох якої скрутної.

В плані інтимне життя пари Близнюк-Стрілець могла б дати декілька розвиваючих уроків для інших, більш скутих пар. Без комплексів – так коротко можна охарактеризувати інтимну складову їх відносин. І він, і вона люблять різноманітність, деколи вони готові піти на неоднозначні експерименти, щоб освіжити своє сексуальне життя. Але є одна біда – амплітуди постільної активності у обох партнерів можуть не збігатися. Якщо він сьогодні налаштований на бурхливий, запаморочливий секс, а їй хочеться просто подрімати в його обіймах, їм доводиться довго шукати компроміси, пошук яких часто сильно остуджує любовний запал. Втім, з досвідом спільного життя приходить і вміння налаштовуватися на хвилю один одного. Головне, щоб поки це вміння не сформувалося хоча б у одного партнера, другий б не вирушив на пошуки пригод на стороні.

Чоловік Близнюки і жінка Стрілець відмінно доповнюють один одного. Вони настільки органічно вписуються в одну життя, що оточуючі люди завжди вважають їх пару ідеальною. Не можна сказати, що партнери схожі один на одного, навіть – навпаки, вони різні. Чоловік Близнюки волелюбний і активний, але йому завжди не вистачає завзятості й витримки в досягненні мети. Жінка Стрілець буде служити тією рушійною силою, яка відкриє йому шлях до кар’єру і високе положення в суспільстві.

Чоловік Близнюки буде підкорений нескореністю і силою характеру жінки Стрільця. Вони мають однакове почуття гумору, можуть згладити кути своїх відносин здоровим сміхом або жартами. Ця пара має тверезе, розумне ставлення до життя, але при цьому їм іноді притаманний авантюристичний настрій, штовхає їх на різні неординарні вчинки. Чоловікові Близнюкам і жінці Стрільцеві буде добре і цікаво удвох. Їх відносини подернуты витонченої в’яззю гри, яка іноді занадто видно оточуючим, а іноді прихована від сторонніх очей.

Жінка Стрілець здатна часом до більш рішучих і сміливих вчинків. Крім того, вона володіє владністю, енергійністю, що допоможе її обранцю почувати себе набагато впевненіше в будь-якій обстановці. Чоловік Близнюки, у свою чергу, навчить партнерку гнучкого і позитивному спілкуванню. Він подарує їй суспільство своїх численних друзів, в якому кохана чоловіки Близнюків відразу стане своєї. Пара проведе разом багато часу, а в переважній більшості випадків – все життя, захоплено подорожуючи, займаючись загальними хобі, зустрічаючись з друзями. Якщо і розходяться ці люди, в основному, за непорозуміння, зопалу. Навіть розлучившись, чоловік Близнюки і жінка Стрілець можуть залишитися хорошими друзями, продовжуючи плідне спілкування в дружньому амплуа. Але найчастіше вони залишаються разом назавжди.

Маючи різні смаки, абсолютно різне ставлення до грошей, партнери не будуть сваритися з приводу розбіжності в цій сфері – вони схильні йти на поступки, влаштовуючи всі проблеми шляхом своєчасних компромісів. У пари чоловіки Близнюків і жінки Стрільця є чому повчитися іншим зодіакальним парам. Тонка постійна робота над собою дозволить їм побудувати своє щастя, причому робити це не в важкої і копіткої роботи, а легко і невимушено, немов граючи і жартуючи один з одним. Інтимне життя цих партнерів також різноманітна. Вони обидва мають широкі сексуальні фантазії, які прагнуть втілити в реальному любові, без комплексів і утисків.

Цей шлюб залишиться непорушним, якщо чоловік Близнюки і жінка Стрілець не почнуть перегинати палицю з нотаціями і причіпками один до одного. Позбавити від проблем у відносинах допоможе гарне почуття гумору, оптимізм та спільні захоплення, яких у цієї пари предостатньо. Не варто заспокоюватися на досягнутому. Щоб урізноманітнити своє життя, зробити її яскравіше і гостріше, партнери повинні перебувати в постійному динамічному пошуку, активно подорожуючи і працюючи.


Залишити відгук