Чоловік Близнюки і Жінка Риби — Сумісність

Обидва ці знаки – Близнюки, і Риби, відрізняються двоїстим характером дії, тому кожен з партнерів, як кажуть, собі на умі. Енергійний, з активною життєвою позицією меркурианец-Близнюк і навіть дуже спокійна нептунианка-Рибка, яка нікуди і ніколи не поспішає. За характерам вони – повні протилежності, проте це нітрохи не заважає їм будувати міцні відносини. Їх секрет – у нескінченній толерантності до партнера.

Як не дивно це звучить стосовно норовливого Близнюка, однак з інтересами жінки-Риби він вважається куди більше, ніж якщо б це була представниця іншого знака. І справа не тільки в флюїди умиротворення, які випромінює ця дивна леді (одного її ласкаво-сміхотливого погляду достатньо, щоб в голові у її партнера зазвучала мелодія «don’t Worry, Be Happy…»). Справа також у тому, що народжена під знаком Риб може розчинятися у своєму партнері, як цукор у теплій воді.

Вона без проблем входить в коло його друзів, без проблем налагоджує довірчі відносини з його ріднею, без проблем упокорюється з його недоліками – дрібними, начебто звички струшувати попіл повз попільнички, так і побільше, наприклад – звичку іноді зникати без попередження на деякий час, щоб відпочити від відносин. І ця ангельська терплячість Рибки – о, диво! – не зникає навіть після злочину тієї межі, яка відділяє період звикання один до одного від періоду, коли приходить пора приймати серйозні рішення.

До цього часу Рибка встигне сподобатись і закохати в себе не тільки Близнюка, але і все його оточення. Коли друзі в довірчій бесіді за келихом пива обмовляються, що тобі, друже, дуже пощастило з подругою життя (розуміюча, не «пиляє», намагається догодити у всьому) – це серйозний аргумент на користь варіанту «це та, яку я шукав все життя!». Але не слід йому насторожитися, адже, як ми звикли бачити у детективах, ідеальна жінка згодом виявляється хитрою комбинаторшей, переслідує свою вигоду?

У цьому є частка правди, однак Близнюк може бути спокійним – Рибці дійсно вигідно вести себе так, як вона веде, але йому це жодним чином не зашкодить. Просто чарівна нептунианка за життя слід правилом компромісів – навіщо напружуватися, якщо можна поступитися? Заради гармонії в стосунках вона готова закривати очі на все «шорсткості» характеру її коханого, підлаштовувати свої біоритми під його біоритми, прийняти як належне його спосіб життя, навіть якщо він не відповідає її уявленню про ідеальний – загалом, налаштуватися на його хвилю. Пояснює вона це своїм подругам (і самій собі просто так вона запобігає конфлікти. Дійсно, запальний Близнюк здатний роздувати з мухи слона, а її, Рибки завдання в тому, щоб цих слонів перетворювати назад у мух.

Комфортно їй з такою позицією? Однозначно відповісти складно, оскільки багато чого залежить від зовнішніх обставин, у які потрапляє цей, безперечно, цікавий з точки зору союз. Якщо чоловік-Близнюки і жінка-Риби не обтяжені тривалими матеріально-побутовими труднощами, і, в принципі, у них все готово для початку спільного життя, то Рибці доведеться проявляти свої дипломатичні таланти лише час від часу – наприклад, коли запланували похід в гості, а дитина розкапризувався. Рибка сама запропонує своїй другій половинці відправитися в гості без неї, оскільки вона розуміє, що в іншому випадку його поганий настрій виллється у конфлікт, який їй зовсім не потрібен.

Взагалі, спокійна натура жінки-Риби дуже болісно реагує на всякого роду потрясіння. Навіть коротка словесна перепалка, яка для Близнюка буде звичайною емоційною розрядкою, для неї стане микрострессом, здатним поставити погоду на цілий день. Тому вона старанно обмежує всі гострі кути у відносинах, намагається запобігти сварку в ембріональній стадії. В цілому це її вміння може стати головною підмогою щасливого і довгого шлюбу.

Але якщо пара Близнюк-Риби ще не встигла звити затишне домашнє гніздечко і в силу матеріальних причин не може цього зробити, навіть дипломатичність Рибки не вбереже цей союз від потрясінь. Її обурює несерйозний його підхід до деяких питань, які їй здаються архіважливими, але в силу свого спокійного характеру вона не стане істерити, чогось вимагати – просто поставить ще один мінус у власній характеристиці свого ненаглядного. І, якщо Близнюк так і не помітить мовчазної невдоволення партнерки і не зробить відповідні висновки, вона просто піде. Без бурхливого з’ясування відносин, мовчки і назавжди. І в цьому буде не лише його помилка – адже він такий, який є, і вона це розуміла спочатку.

Їм потрібно навчитися грати не тільки в одні ворота – навчитися однаково уважно ставитися до бажань другої половинки. Хоча з боку жінки з цим все в порядку, а от меркурианец-Близнюк, якому властива якась егоцентричність, може просто не замислюватися про те, що його партнерці, можливо, щось у ньому не подобається. Якщо вона скаже йому про це, навіть не скаже – натякне, він прийме якісь заходи. Тому їй потрібно мати на увазі цю особливість чоловіка-Близнюка і періодично звертати його увагу на його помилки. Тоді їм буде простіше і зручніше запобігати конфлікти – разом, а не зусиллями однієї жінки.

Чоловік Близнюки і жінка Риби володіють дуже сильними характерами. Вони – яскраві індивідуалісти, які мають свій власний внутрішній світ, в який іншій людині немає ходу. Володіючи цими якостями особистості, кожен з партнерів в цьому союзі буде претендувати на свою свободу, всіляко запобігаючи спроби проникнути всередину своєї душі. Ці двоє, які опинилися разом не інакше, як за злою іронією долі, здатні перетворити спільну життя в справжнє пекло, якщо не вживе заходів раніше, ніж виникнуть проблеми.

Поєднання в союзі чоловіка Близнюків і жінки Риб двох стихій – Повітря і Води – вносить в їх відносини цілу купу протиріч. Партнер відноситься до того типу людей, які ніяк не хочуть осілості в життя, постійних обов’язків, відповідальності і правил. Чоловік Близнюки завжди прагне зберегти свою свободу, навіть в любовних відносинах. Він налаштований завжди життєрадісно і оптимістично, не любить військових дій, боротьби, а тому замість того, щоб боротися за власну незалежність при тиску на нього ззовні, він просто йде в бік від цих відносин.

Жінка Риби завжди чекає свого принца, сподіваючись на високі романтичні стосунки, які можуть стати ідеальними. Спочатку вона, ймовірно, побачить в активному обранця свій довгоочікуваний образ, закохається в нього. Але дуже скоро жінка Риби буде жорстоко розчарована у своєму партнері, побачивши, що він зовсім не готовий завойовувати його серце, більше того – прагне до спілкування з іншими такими ж принцесами, як і вона.

Жінка Риби буде сильно переживати за свого відкриття, продовжуючи любити обранця. Чоловік Близнюки буде вправно маніпулювати почуттями своєї партнерки, то віддаляючи її від себе, то раптом даючи їй надію на кращі відносини. Він буде вести хитру і, як він сам відчуває, «прикольну» гру, яку вона, як людина нехитрий і простий, просто не в силах розгадати. Жінка Риби, не наважуючись порвати відносини з обранцем, лякаючись його відходу, зробить спроби поліпшити ситуацію в парі, повернути його увагу й почуття на собі.

Вона стане піклуватися і доглядати за своїм партнером так, що він кожну хвилину буде відчувати біля себе її нав’язливу опіку, що перетворюється на материнську. Ці підвищені знаки уваги, стають для нього настирливими, чоловік Близнюки також не оцінить по достоїнству. Більше того – це лише посилить його бажання шукати свободу і розуміння на стороні, поза цих відносин. Жінка Риби стане полонянкою своїх власних почуттів і емоцій – вона буде жорстоко переживати через втрату любові, якої, може, й не було зовсім.

Якщо ж партнери зберегли симпатію один до одного, то вони можуть знайти вихід з цієї важкої ситуації. Чоловік Близнюки – теж романтик, але його романтика більш яскрава і оптимістична, ніж меланхолійні переживання жінки Риб. Вона повинна пофарбувати свої відносини в більш життєрадісні фарби, а партнер повинен бути більш уважним і турботливим до неї – і тоді вони з подивом виявлять єдину спільність переживань, здатну об’єднати їх.


Залишити відгук