Чоловік Близнюки і Жінка Терези — Сумісність

Вона народилася, щоб зробити його щасливим – так поетично і дещо банально можна описати астрологічну сумісність чоловіка-Близнюка і жінки-Ваг. З ким комфортніше буде почувати себе володар подвійної натури? Звичайно ж, з тією, яка здатна врівноважити цю подвійність, і для представника знака Близнюки, який може бути одночасно і суперсерьезным, і по-підлітковому інфантильним, це ідеальна у всіх відносинах (для нього, зрозуміло), жінка-Терези.

Правляча планета цього знака, Венера, наділила її м’якістю характеру в поєднанні з жіночністю. Дама-Ваги це така собі муркотів кішечка, чарівна і мила, відмовити в якій її милих примхи абсолютно неможливо. Чоловік-Близнюк поруч з нею виконує танець закоханого павича – розпускає пір’я і так, і сяк, кружляє навколо так близько, заглядаючи в очі, а кохана лише кокетливо зітхає і посміхається.

У відносинах зі своєю другою половинкою жінка-Терези слід раді булгаковського Воланда – “Ніколи нічого не просіть. Самі прийдуть і самі все запропонують». Вона ніколи не стане переслідувати свого партнера проханнями полагодити кран або купити їй нову сукню – вона просто мило опустить очі і попросить про це. Справді, як можна змушувати це ніжне створення нервувати? І чоловік-Близнюк зі шпагою наголо відправляється виконувати бажання своєї леді. Це не кабала, це просто вміле маніпулювання поведінкою жінки свого партнера. Ось так невимушено жінка-Терези виховує свого волелюбного кавалера. Інший підхід до Близнюка непридатний: скандали і істерики викликають у нього стійку алергію на спільне життя.

Жінка-Терези сама не відкидає силових методів з’ясування стосунків, тому в досягненні міжособистісної гармонії використовує більш тонкі способи. Спочатку вона дасть йому зрозуміти, що захоплюється ним. Представники прекрасної статі належать до компліментів, навіть більш трепетно, ніж дами. Якщо чоловік-Близнюк буде періодично чути від своєї пасії слова про те, що він розумний-красивий-успішний і т. д., можете бути впевнені, що внутрішньо він радіє. Потім вона підштовхне його до усвідомлення того, що всі його попередні жінки значно програють перед нею, єдиним світочем його життя.

Для цього дама-Ваги використовує багатий арсенал жіночих хитрощів: домашні обіди, приготовлені йому на роботу, генеральне прибирання кожен день, інтим-шоу кожен вечір. Ну і, нарешті, контрольний постріл у голову – вона тонко натякає йому, що таке скарб може дістатися і кому-небудь іншому. Трохи більше уваги до «старого друга», парочка повідомлень від невідомого абонента або старе добре «я сьогодні трохи затримаюся, любий» – і закоханий чоловік вже рве і метає, змарнований ревнощами. І ось тоді Близнюк поспішає в ювелірний салон – купувати обручку своєї подруги.

Все так просто і так банально, що з боку може здатися, ніби чоловік-Близнюк дозволяє маніпулювати собою, немов маленький хлопчик. Почекайте, він ще візьме своє! Умілий комбінатор, він чудово бачить, що його кохана чекає від нього рішучих кроків, і просто підіграє їй. Адже він її любить, і готовий деякий час побути вірним пажем, поки вона буде королевою.

Спільне життя Близнюка і Ваг не під силу серйозно затьмарити фінансово-побутовим проблемам. Високі заробітки не є ідеєю фікс ні для неї, ні для нього, тому період можливих матеріальних труднощів вони пройдуть безболісно, рука об руку. І чоловік-Близнюк, і жінка-Терези легко розлучаються з грошима, для них важливо не саме наявність капіталу, а можливість душевних благ, які він може дати. Тому їм не загрожують скандали на тему «куди витратити гроші – на спільний відпочинок або на новий диван» – обидва виберуть спільний відпочинок. І це здорово, оскільки такого єдності думок в плані фінансових питань можуть позаздрити представники будь-яких інших знаків Зодіаку.

Ще одне незаперечне достоїнство цього союзу – вміння слухати і розуміти один одного. Навіть якщо у жінки-Ваг був напружений день, в метро у неї зламався каблук, на роботі затримали зарплату, і її вже третій день мучить мігрень, вона все одно уважно вислухає розповідь своєї другої половинки про те, як йому сподобалося на зимовій рибалці, посміється над його анекдотами і розпитає про плани на завтрашній день. У свою чергу, Близнюк сам постійно цікавиться справами своєї жінки, бо думає, що їй не обійтися без його захисту і заступництва. Їх спілкування насичене і продуктивне, не затьмарене сварками і скандалами, ну а якщо і трапляються невеликі непорозуміння, то Близнюк і Ваги вирішують їх тут же, на місці, не дозволяючи їм перерости в щось більше.

Стосунки чоловіка Близнюків і жінки Ваг можуть здаватися ідеальними, можуть бути такими по суті, але проблем у них також буде чимало. Партнери в багатьох поглядах на життя схожі, як дві краплі води, але вони мають і якості, які можуть протиставити їх один проти одного. Чоловік Близнюки і жінка Терези дуже люблять компанії, зміни місць, і прагнуть постійно отримувати нові враження від життя. Як правило, ця пара знайомиться десь в подорожі або на вечірці у друзів.

У спільній життя стає зрозуміло, що провідним у відносинах є чоловік Близнюки. Він здатний швидше реагувати на ситуації, приймати рішення, активніше брати участь у колективній роботі. Чоловік Близнюки керує відносинами з партнеркою, даючи їй почуття впевненості в собі і надійну опору. Жінка Ваги, у свою чергу, із задоволенням облаштовувати сімейне гніздечко. Вона з вдячністю і розумінням відступить на другий план, дозволяючи партнеру бути більш енергійним, товариським та успішним, ніж вона сама. Дуже часто жінка Ваги приймає жертовну роль у цих відносинах, дозволяє партнеру мати повну свободу, підкоряючись йому у всьому – та так, що повністю забуває про своїх власних інтересах і бажаннях. Тут з’являється перша небезпека відносин цієї пари – нудьга.

Як тільки чоловік Близнюки зрозуміє, що його партнерка нецікава йому, він буде шукати сильних любовних переживань на стороні, а може бути – і зовсім піде з її горизонту. Центром спілкування цих двох людей, таких схожих і таких різних, повинні стати інтелектуальні суперечки та ігри. Вони можуть навіть навчатися, пройти курси – разом чи порізно, щоб постійно мати їжу для роздумів і спільних бесід. Чоловік Близнюки також може принести разор у відносини, якщо захопиться власним життям, забувши про партнерку. Втративши почуття міри у своєму прагненні до свободи і незалежності, партнер може вдаритися в зради і флірти на стороні, залишаючи свою обраницю в гіркому розчаруванні його почуттями.

Якщо чоловік Близнюки досить тактовним і коректним — він знайде шлях до серця своєї обраниці. Він може так впливати на неї, що вона потроху буде просуватися вперед, і ці кроки дадуться їй не так вже й важко — тільки тому що чоловік Близнюки завжди буде поруч. Ці двоє терпіти не можуть рутини, буденності, але жінка Ваги частіше, ніж партнер, що бере на себе нудні обов’язки в побуті, забуваючи про кар’єру і соціальний рух вперед. Завдання чоловіка Близнюків – допомогти своїй обраниці знайти свій напрямок в житті, займатися тим, до чого лежить душа — і тоді вона буде дуже щаслива в цьому шлюбі.

Партнери в союзі чоловіка Близнюків і жінки Ваг виявляються справжніми друзями, готовими на взаємодопомогу і співробітництво. Їм разом буде дуже легко освоїти один бізнес, працювати на одному підприємстві. Оскільки чоловік Близнюки більш активний і динамічний, ніж жінка Терези, саме на ньому лежить відповідальність за розвиток відносин у цій парі.


Залишити відгук