День Народження 22 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Люди, народжені в день переходу одного знака до іншого, надзвичайно цілеспрямовані та наполегливі, на відміну від типових представників Ваг. Поєднання абстрактного мислення та інтуїції наділяє вас тонке розуміння людської поведінки. Іноді ви здаєтеся емоційним і досить загадковим, а іноді у вас переважає логічний, науковий склад розуму. До таланту Ваг залагоджувати суперечки додається сила емоцій другого знака. Незважаючи на властиву Терезам відстороненість, Скорпіон породжує в вас прагнення контролювати ситуацію до перемоги.

Народжених 22 жовтня в основному їх хвилює зовнішній вигляд. Тому їм необхідно стежити за дієтою, щоб уникнути проблеми з вагою і зберегти здорову шкіру. Уразливі їх внутрішні органи в області живота, імунна і циркулює системи; інфекції слід лікувати відразу. У фізично активних людей, народжених 22 жовтня, підвищений метаболізм, тому їм не слід турбуватися про фізичному навантаженні. Тим не менше, їм необхідно регулярно контролювати стан свого здоров’я і давати навантаження м’язам, щоб зберегти природний атлетизм. Тим з народжених 22 жовтня, хто любить хорошу їжу і міцні напої, слід побоюватися надлишку продуктів тваринного походження і цукру, а також пам’ятати про шкоду алкоголю для шлунка, печінки і нирок.

Пов’язані теми спокуси, привабливості, магнетизму і зваблювання червоною ниткою проходять через всі аспекти життя тих, хто народився 22 жовтня. Незважаючи на те що зазвичай вони спокушають, багато з них здатні втратити голову від шаленого бажання задовольнити свою пристрасть. У будь-якому випадку, коли в романтичному захопленні бере участь представник народжених 22 жовтня, часто відбувається неминучий криза. Це буває особливо помітно, якщо виникає горезвісний любовний трикутник, так як у народжених 22 жовтня може прокинутися надто сильне, а тому обурливе почуття ревнощів. З-за їх емоційної сили іноді навіть порушується статус-кво.

Знак Зодіаку 22 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітряної стихії, які відрізняються наступними якостями: витонченість, професіоналізм, помірність, плюралізм, елітарність.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї спокій, красу. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Несе відповідальність за невпевненість, а також відсутність рішучості.

22 жовтня люди народжуються під знаком Терезів. Його представники є натурами неординарними. Народилися 22 жовтня люблять контролювати все і вся. Втрата контролю над ситуацією – причина для сильного стресу. Ваги можуть ставитися до життя дещо відсторонено, а можуть занурюватися в життєві проблеми з головою. Все залежить від настрою представника знака. Терезам властиві сила волі, енергійність. Згубно впливає на них відсутність можливості виражати емоції або необхідність постійно стримувати свої пориви. Оптимізм, дотепність, почуття гумору роблять Ваги, які народилися 22 жовтня, бажаними гостями в будь-яких компаніях. Зайва критичність заважає їм заводити друзів.

Народжені в цей день намагаються контролювати свої почуття, і тому їм не важко керувати почуттями інших, що вони, як правило, і роблять з великим апломбом і майстерністю. Сказати, що вони просто небезпечні в такого роду відносинах, — значить багато недосказати. У деяких з народжених у цей день може існувати щось незвідане, переховується під нічого не передбачає зовнішністю, але про це знають тільки найближчі друзі.

Народжені 22 жовтня не прагнуть виражати емоції, навпаки, вони пробуджують ці емоції у інших. Їх сила велика: вони можуть увійти в кімнату — і відразу змінити емоційну енергію присутніх. З цієї причини народжених в цей день необхідно оберігати від зайвих потрясінь і не тільки заради інших, а заради їх самих, тому що вони можуть постраждати від своїх здібностей. Втім, вміння народжених 22 жовтня заподіювати біль сильніше їх власної вразливості. Вони можуть захищатися, не тільки використовуючи агресивні або оборонні методи, але іноді і завдяки більшої розсудливості, стриманості або увазі, що їх опонент. Тому, якщо відносини з ними припиняються, по них будуть нудьгувати, до речі, самі вони вийдуть з цих відносин з чистою совістю.

Більшості народжених 22 жовтня притаманний бунтарський дух. Але після того як їх бунт повністю проявить себе, зазвичай в ранньому віці, вони можуть чудово себе почувати в консервативної соціальної ніші (приблизно у віці 40 років), але, можливо, вони будуть довго розмірковувати про те, як вони там опинилися. Народжені 22 жовтня знайдуть свого супутника життя серед врівноважених людей, здатних ухилятися або ігнорувати їх спокусливі почуття. Перед такими людьми вони неминуче схилять коліна і будуть підкорятися їм хоча б чисто емоційно. Народженим 22 жовтня необхідно витягти один важливий урок — навчитися керувати силою спокуси в собі і в інших, щоб в кінцевому рахунку знайти щастя у відкритій і безмежної любові.

Чоловік Терези — народився 22 Жовтня

Чоловіки, які народилися 22 жовтня — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — дипломатичний, чарівний, неперевершений демагог, витончений. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 22 Жовтня

Жінки, чия дата народження припадає на 22 жовтня, виділяються особливими властивостями: така дама — вдумлива, справедлива, витончена, миролюбна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 22 Жовтня

Народилися 22 жовтня перебувають під впливом знака зодіаку Терези. Люди, що знаходяться під заступництвом цього знака, мають тягою до всього потойбічного, повітряному і ефемерного. Саме про таких людей кажуть: «не від світу сього». З вигляду ці люди можуть здаватися завжди тримає свої емоції в узді. Насправді вся справа в їх скромності і делікатності, з-за якої вони не хочуть обтяжувати своїми емоціями оточуючих. Якщо придивитися до них уважніше, то, швидше за все, виявиться, що під зовнішнім виглядом вирує розпечена лавина емоцій.

Втім, ця таємниця пристрасності і чутливості іменинників, які святкують свій День народження 22 жовтня знак зодіаку Терези, розкривається навіть для не особливо уважних оточуючих, коли народилися 22 жовтня починають випробовувати до кого-небудь справжні сильні почуття. Заради того, щоб домогтися взаємності, такі люди можуть згорнути гори. Більш того, якщо в такі моменти хто посміє встати у них на шляху, то у таких випадках при всій своїй уразливості народжені 22 жовтня знак зодіаку Терези можуть проявити неабияку підступність і агресивність.

Перша половина життя таких людей проходить під знаком активного протесту проти усталених порядків навколишнього середовища, періодично переходить в бунт. Втім, полем боротьби для народжених 22 жовтня знак зодіаку Терези зазвичай виявляється духовна сфера, що переводить банальний бунт у сферу піднесеного протистояння бездуховності людства. Однак у другу половину життя такі люди, як правило, входять з сильним характером, загартованим случавшимися на їх шляху труднощами, і вмінням мудро дивитися на те, що відбувається навколо них. Все це поступово робить їх життя спокійним і розміреним.

У сімейному житті і на любовних стосунках, народився 22 жовтня знак зодіаку Терези, рекомендується мати справу тільки з сильними і харизматичними особистостями. В іншому випадку висока ймовірність, що іменинники, які народилися 22 жовтня, зі своєю схильністю до психологічного маніпулювання близькими людьми, зі своїм природним шармом і сильним характером просто підімнуть під себе більш слабкого партнера.

Таке побутове тиранство небезпечно, перш за все, для самого тирана, так як йому буде дуже складно вирватися з порочного кола взаємних звинувачень, взаємного психологічного і морального шантажу. Також при виборі партнера слід намагатися звертати увагу тільки на кандидатури осіб з широкими поглядами: тільки такі люди зможуть терпіти всі мислимі і немислимі дивацтва, які час від часу можуть проявляти загадкові ваги.

Тим, хто святкує свій День народження 22 жовтня знак зодіаку Терези, у вищій мірі не чужі естетизм і прагнення до витонченості. При цьому такі люди не втрачають нагоди елегантно і холодно поставити на місце знахабнілих вискочок, чиї поведінку та естетичні пристрасті не відповідають їх уявленням про хороші манери і розвиненому смаку.

Любов і Сумісність

Веселий і пристрасний, ви надзвичайно уважні до свого партнера. В любовному союзі з відповідним людиною ви здатні на абсолютну відданість. Романтичний темперамент Ваг і чуттєвість Скорпіона впливають на розвиток відносин у вашому житті.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народилися 22 жовтня-дуже цілеспрямовані і наполегливі. Вони відрізняються тонким розумінням людської психології і причин поведінки. Володіють тонкою інтуїцією, абстрактним мисленням, такі люди не відчувають проблем із спілкуванням. Вони не прагнуть бути в центрі уваги, але виявляються там практично завжди. Люди самі тягнуться до народився 22 жовтня. Хтось хоче ради, хтось просто цікавого спілкування. Народилися 22 жовтня натурами є подвійними. Їм властиві емоційність і логіка, загадковість і відкритість. Яка сторона особистості більш активна, вирішує настрій.

Терезам, народився 22 жовтня, властиво бунтарство. З-за цього вони можуть часто міняти роботу. Кар’єра Ваг складається, як правило, у зрілому віці. Часто успіхів вони досягають у професії, обраної спонтанно. Спеціальність за дипломом Ваги можуть мати зовсім іншу. Представники знаку високо цінують справедливість. Вони не терплять обману. Займаючи керівний пост, представник знака стає для своїх підлеглих кам’яною стіною.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 22 жовтня стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Вони можуть багато часу і сил витрачати на придбання ідеальних форм. При цьому здоров’ю як такої уваги приділяється зовсім небагато. Нехтування профоглядами, ігнорування слабких больових симптомів – звичайна справа для представників знаку. Терезам рекомендується комплексно стежити за здоров’ям. Це мінімізує ризик розвитку різних захворювань, в тому числі і вікових.

Доля і Удача

В цей день народжуються спокійні, миролюбні люди. Вони полюбляють усамітнення, тиші. Можуть проявити себе в релігії, цілительство, філософії. Виявляють інтерес до містики і окультизму. Пройшовши в молоді роки через труднощі, перешкоди, вони загартують свій характер і зможуть досягти добробуту і щастя, проживши довге життя, оточивши себе затишком і комфортом.

Поради Терезам, Народженим 22 Жовтня

Ваги схильні стримувати емоції, як негативні, так і позитивні. Це негативно відбивається на їх психічне здоров’я. Жорсткий самоконтроль в одну мить може зруйнуватися. Важливо цього не допустити. Не зловживайте силою свого впливу. Ставитеся до оточуючих з добротою та увагою. Покажіть ваші справжні почуття. Вам необов’язково завжди контролювати ситуацію.


Залишити відгук