Чоловік Близнюки і Жінка Лев — Сумісність

Стосунки чоловіка-Близнюка і жінки-Лева можна порівняти з грою в кішки-мишки, в якій Він є здобиччю, а Вона – мисливцем. Правляча світило знака Лева – Сонце, і характер народжених під цією зіркою відзначений прагненням перемагати і наказувати. Але не варто думати, що дама-Левиця так вже сильно хоче підім’яти під себе обранця. Його приручення також буде для неї прийнятним варіантом. Їй досить знати, що її чоловік, по-перше, не буде цікавитися іншими жінками, по-друге, буде поважати її думку, і, в третіх, буде боятися її втратити.

При цьому вона не прагне повністю переробити характер свого партнера, навпаки, вона мотивує його зберігати свою індивідуальність. Ведений чоловік, який, як теля на прив’язі слід за своєю пані, ніколи не приверне жінку-Лева. Процес приручення нею чоловіка-Близнюка нагадує фільм «Приборкання норовливого». Адже їй доводиться приручати, по суті, не одну постать, а дві, які поєднуються в характері кожного представника знака Близнюків.

Керований неспокійним темпераментом Меркурія, безтурботного і активного покровителя стихії Повітря, чоловік-Близнюк швидко розпізнає прагнення партнерки стати його головною і єдиною, і з цікавістю включається в гру під назвою «хто кого». Поки Вона намагається його приручити, він пробує завоювати її. (Читай детальніше про те, як завоювати жінку-Лева) У результаті обидва все глибше занурюються у вир неабияких пристрастей, які зближують їх все більше і більше. Припинити гру для кого-небудь з партнерів – значить розвіяти романтико-авантюрну атмосферу їх відносин і перетворити спільне проведення часу в рутину. Природно, цього не хочеться ні Йому, ні Їй.

Проте якщо хтось почне грати проти правил або використовувати заборонені прийоми, тоді вибудувана по цеглинці піраміда гармонійних відносин Близнюка і Левиці почне валитися біля основи. А що таке заборонені прийоми в даній ситуації? Це всі дії, які так чи інакше можуть вразити почуття власної гідності другої половинки. Наприклад, зрада – не тільки фізична, але і моральна. Левиця з королівської поблажливістю може поставитися до тимчасової фінансової неспроможності свого обранця, його інфантильності, однак його невірність стане для неї тією межею, яку не можна переходити.

На жаль, чоловік-Близнюк втрачає цю особливість характеру своєї коханої з уваги, і не бачить нічого поганого в тому, щоб обдаровувати своїм джентльменським чарівністю всіх представниць прекрасної статі, які опинились в зоні його досяжності. Біс авантюризму, нашептывающий йому на вухо «а чому б і ні?» зазвичай прокидається після сварок з другою половинкою.

Ще одним каменем спотикання в союзі Левиці і Близнюка є погляд на матеріальну сторону відносин. Розумниця і красуня Левиця в силу особливостей свого світогляду не зможе перебувати поруч з лузером. Її не можна назвати запеклою меркантилисткой, оскільки у виборі об’єкта симпатії вона керується в першу чергу все-таки його особистісними якостями, однак тривала фінансова криза чоловіка може швидко остудити її почуття. Чоловік-Близнюк ж сповідує принцип «гроші для людини, а не людина для грошей» і іноді його нігілізм щодо грошових знаків виходить за рамки допустимого.

Він може з легкістю існувати на прожитковий мінімум, при цьому не відчуваючи ні грама незручності, може мати шалені заробітки і з такою ж легкістю витрачати їх. Складування капіталу ніколи не було для Близнюка самоціллю, тому в певні моменти життя він може, як кажуть, сидіти на бобах. Жінку-Лева перспектива бідності приводить в жах і вона намагається не допустити цього усіма можливими способами. Тому вона буде торсати свого партнера, схиляючи його діяти у напрямку покращення матеріальної складової їх спільного побуту, доводячи чоловіка-Близнюка до нервового тику.

Втім, суперечки з цього приводу не зможуть стати загрозою для союзу Близнюка і Левиці, якщо їх відносини перейдуть кордон першого року спільного життя. «Прикипіла» один до одного партнери навчаться бачити проблеми не тільки своєї точки зору, але і з боку другої половинки, що стане величезним кроком на шляху до встановлення абсолютної гармонії. Але душевна гармонія неможлива без сексуальної гармонії. Її досягнення в парі Близнюк-Левиця – непросте завдання. Адже дама, народжена під знаком Лева дуже вимоглива до свого коханого.

Її не влаштує любов на швидку руку, кожне любовне уявлення, на її переконання, має супроводжуватися томної прелюдією, що сприяє напруженню фізичної пристрасті. Якщо любовні ігри з партнером стають занадто буденними, вона може розцінити це як зневагу з його боку. Тому Близнюку потрібно намагатися не допустити рутини в інтимну сторону відносин будь-якими способами.

У цілому майбутнє чоловік-Близнюки і жінки-Лева може бути цілком щасливим і безхмарним, якщо Левиця навчиться періодично «вимикати» свою вимогливість до партнера, а Близнюк зможе зрозуміти, що партнерка не зазіхає на її свободу, а просто вимагає любові і поваги з його боку.

Союз цих двох партнерів є дуже динамічним. Вони обидва володіють певною силою характеру, хоча провідною у відносинах, безумовно, є жінка Лев. Красу своєї обраниці чоловік Близнюки помітить здалеку, і буде методично добиватися її прихильності до нього. Він побачить її спокійну силу і пишність, зрозуміє, що може довіритися їй у житті. Жінка Лев, уражена жвавістю розуму партнера, його красивими залицяннями, також побачить у ньому рідну душу, вражаючу її своєю глибиною і загадковістю.

Незважаючи на схожість характерів, чоловік Близнюки і жінка Лев дуже скоро виявлять великі відмінності у своїх образах життя, звички і характерах. Якщо партнер легко дає обіцянки, красиво клянеться і малює приємні перспективи, то жінка Лев воліє практично підтримати свого обранця, взявши на себе весь тягар домашнього господарства. Чоловікові Близнюкам дуже сподобається в будинку затишок і порядок, але він не буде докладати зусиль, щоб зберегти їх. Він із задоволенням починає покладатися на свою партнерку у всьому, що стосується господарських побутових питань, або ділової сфери. У свою чергу, він прекрасно розуміє її, попереджаючи її бажання, і цей фактор буде зміцнювати відносини пари.

Партнери дуже сексуальні і чуттєві, їх відносини будуть наповнені пристрастю і романтикою, які теж непогано з’єднують такі пари в міцний монолітний союз. Кожен з них має можливість удосконалюватися і розвиватися. Жінка Лев не потерпить для себе ролі домашньої господині і утішительки — вона обов’язково спробує зробити кар’єру. Чоловік Близнюки потребує в сімейному вогнищі, де відпочиває між своїми виходами у світ. Його дуже важко прив’язати до сімейних традицій або засадам, але, якщо він хоче доставити радість коханій, то стане виконувати частину її вимог. Партнер може бути більш організованим, він навчиться дотримуватися однієї лінії поведінки, а не кидатися з боку в бік – цьому сприятиме спокійна підтримка жінки Лева.

У свою чергу, партнерка буде відчувати постійну емоційність цього союзу, їй буде подобатися та експресія, яка існує в їх відносинах. Жінка Лев погодиться навіть надати своєму партнерові більшу свободу – якщо, звичайно, при цьому він не стане провокувати ревнощі і зачіпати її почуття. Спілкування чоловіка Близнюків і жінки Лева схоже на тонку і забавну гру. Він буде звеличувати і почитати свою королеву, а вона дозволить йому бути успішним і незалежним в його улюбленій справі. Це – ті авантюристи, які з задоволенням працюють і розважаються разом. Їх сварки схожі на спалахи блискавки, але, на щастя, скандали в цій парі рідкісні, так і ті, що виникають, дуже швидко проходять.

Особисті амбіції чоловіки Близнюків і жінки Лева повинні бути підпорядковані загальним, спільним цілям і прагненням – саме в такому разі їх союз буде практично нерозподільним. Партнери повинні залишатися самими собою навіть в парі, тому що стосунки можуть розвалитися через втрати жінкою Левом колишнього блиску, або втрати чоловіком Близнюками своєї колишньої яскравої індивідуальності.


Залишити відгук