Чоловік Близнюки і Жінка Близнюки — Сумісність

Спостереження за взаєминами чоловіка-Близнюка і жінки-Близнюки з боку нагадує перегляд мелодраматичного серіалу. Бразильські пристрасті, полум’яні промови, зашкалювали емоції – складові спільного життя цієї вибухової пари. Вони можуть лаятися, бити посуд, збирати речі по кілька разів на дню, але щоб розлучитися грунтовно, їм потрібен тільки дуже вагомий, серйозний привід – наприклад, зрада одного з партнерів.

до Речі, про зради – жінка-Близнюк в силу своєї природженої харизматичності, якої наділяє її управляюча планета Меркурій, користується успіхом у протилежної статі, і не бачить нічого поганого в легкому флірті і кокетстве.Однак переступати межу, яка відділяє флірт від зради, їй не властиво – чоловічу увагу тішить її самолюбство, але при цьому вона дуже трепетно ставиться до вірності партнера. Жінка-Близнюки приходить в жах від однієї думки, що партнер може їй змінити, і може доводити його до сказу необґрунтованими підозрами.

Чоловік-Близнюк також дотримується консервативних поглядів на відносини, але менш ревнивий, ніж його партнерка. Саме тому левова частина конфліктів між чоловіком-Близнюком і жінкою-Близнюками відбувається на ґрунті ревнощів. Вона пекельно ревнує його тому що він її не ревнує. Але, як би парадоксально це не звучало, конфлікти на грунті ревнощів підживлюють стосунки пари-Близнюків. Повітряна стихія, до якої належить знак Близнюки, накладає відбиток на характер кожного, хто народився під цим знаком.

Близнюк не може почувати себе комфортно в стані спокою, для підтримання душевної гармонії йому потрібні регулярні емоційні сплески. Чоловік-Близнюк може знайти їх в азартних іграх, тоталізаторі, ну а жінці не залишається нічого іншого, як отримувати душевний адреналін любовних переживань. Тому з парнтером-Близнюком їй пощастило – він не буде ігнорувати провокації своєї половинки, і в сварці викладеться на повну. Найцікавіше, що після бурхливих сварок обидва партнера-Близнюка відчувають однакову відчуття глибокої емоційної задоволеності.

І тоді настає період ідилії у стосунках – випустивши пару, обидва починають проявляти любов і турботу в подвійною мірою. Тоді у стосунках чоловіка-Близнюка і жінки-Близнюки панує абсолютна романтика – згадуються ніжні слова, з’являється бажання радувати партнера, оточувати його увагою і ласкою. В такі моменти підйому почуттів сексуальне життя чоловіка і жінки-Близнюків характеризується різноманітністю.

Що стосується спільного побуту, то жити під одним дахом представників знаку Близнюків буде комфортно лише в тому випадку, якщо матеріальна база пари досить висока. Економити леді-Близнюк не вміє і не любить, хоча і марнотратом її не назвеш. Вона чесно намагається розумно планувати бюджет, проте їй насилу вдається це робити. При цьому жінка-Близнюк могла б сама непогано заробляти або займатися прибутковою справою, однак напружена робота, що припускає відповідальність, швидко стомлює її і валить в пригнічене стан.

Тому найчастіше вона або сидить вдома, забезпечуючи сімейний затишок, або працює на низькооплачуваних формальних посадах. Для чоловіка-Близнюка роль головного здобувача в парі може виявитися непосильною ношею – не тому, що він ледар і дармоїд, а тому, що він сам не приймає активної занурення в трудову діяльність. Як народжений в лоні стихії Повітря, Близнюк негативно ставиться до всіх факторів, які сковують його вільну натуру, і робота цілком може стати одним з таких факторів. Чоловік-Близнюк байдуже ставиться до наявності або відсутності певних матеріальних благ, на відміну від жінки-Близнюки – для тієї важливо підтримання статусу в суспільстві, індикатором якого є якраз ті самі блага.

Цукерково-букетний період у пари Близнюк-Близнюк може тривати дуже довго. Обидва мріють про те, щоб романтика в їх відносинах ніколи не закінчувалася і намагаються урізноманітнити свої відносини в рамках допустимого. Прогулянки під дощем, поцілунки через вебкамеру – для них гарні всі засоби, які можуть позбавити від рутини.

Союз споріднених душ – чоловіки Близнюків і жінки Близнюків – здається безтурботним і дуже щасливим. Партнерам дуже цікаво разом, адже вони виглядають один в одного, як у дзеркало, знаючи, чого можна чекати від партнера в наступний момент життя. Вони обидва спрямовані в майбутнє, мають дуже напористий і живий характер. В цьому союзі буде все – і веселощі, і пристрасть, і галасливі сварки. Одне зрозуміло — цим партнерам ніколи не доведеться один з одним нудьгувати, адже їх спільні кульбіти будуть займати весь простір життя.

Добре, коли обидва партнера в союзі схожі і однаково активні. У деяких же випадках якості, зведені в ступінь, здатні перешкодити безхмарному співіснування чоловіка Близнюків і жінки Близнюків. Вони часто обидва діють імпульсивно, за натхненням, а тому не можуть дати один одному слушну пораду у важкій ситуації. Незважаючи на те, що ці знаки Зодіаку відрізняються великою цікавістю та пізнавальною активністю, їм не вистачає завзятості в досягненні великих цілей, а тому партнери не можуть стимулювати один одного на рішучі дії, а вже тим більше – служити прикладом. Опинившись у скрутній ситуації, чоловік Близнюки і жінка Близнюки можуть обидва розгубитися, тривалий час тупцювати на місці, не знаючи, що робити в наступний свій хід.

У цьому обопільній сумніві партнерка буде звинувачувати в нерішучості обранця, а він, у свою чергу – її, але справа так і буде стояти на місці, поки наші герої з’ясовують свої стосунки. Врятувати стосунки допоможуть високий потенціал інтелекту кожного з партнерів, емоційність здорова, прагнення до змін і оптимізм. Їх суперечки один з одним можуть перерости у творчі шукання, і тоді між ними виникне змагання, здорові амбіції, які будуть підштовхувати кожного з Близнюків вперед. Взаємний інтерес до цілей об’єднає їх зусилля, змусить шукати найбільш ефективні методи для вирішення виникаючих проблем.

Приземлити, вбити відносини між чоловіком Близнюками і жінкою Близнюками може тільки буденність, нудьга. Близнюки не настільки романтичні і сексуальні, щоб знаходити щастя тільки в спілкуванні один з одним, а тому їх відносин, як повітря, потрібні свіжі враження, приплив абсолютно нової інформації. Двоє Близнюків будуть із захопленням займатися одним хобі, відправлятися в подорожі, відвідувати музеї і театри. Сімейний бізнес, організований на цікавому для обох справі, може стати своєрідним хобі, яке поглине всі їх сили, і, крім того, забезпечить матеріальну стабільність сім’ї.

При обопільному бажанні, союз чоловіка Близнюків і жінки Близнюків може бути просто ідеальним. Для того, щоб кожному з них втримати партнера біля себе, ставку в цих відносинах необхідно робити не на почуття і сексуальну прихильність, а на хобі, багату соціальне життя удвох.


Залишити відгук