Чоловік Близнюки і Жінка Козеріг — Сумісність

Якщо розглядати сумісність жінки-Козерога і чоловіка-Близнюка, грунтуючись на теорії тяжіння протилежностей, то виходить, що ці люди повинні ідеально підійти один одному, оскільки спільного у них немає практично нічого. Він – вічний хлопчик, який періодично одягає маску зрілого чоловіка, Вона – серйозна, прагматична особистість, перфекціоністка, не позбавлена розважливості. Зрозуміло, що їх притягує один до одного – кардинальна відмінність партнера від себе.

Близнюк досить самовпевнений в плані своєї чоловічої привабливості – марнуючи флюїди своєї чарівності, він легко полонить представниць протилежної статі, не обіцяючи їм нічого конкретного. Але жінка-Козеріг включає в першу чергу розум, а не емоції, тому типові прийоми Меркурія на неї не діють. Як і всі дами, вона любить компліменти, але вміє бачити справжні наміри їх расточающего. Вона не стане переходити грань, що розділяє спілкування і інтим, до тих пір, поки не збере своєрідне досьє на об’єкт своєї симпатії – чим він займається по життю, скільки у нього було романів, якої думки про нього навколишні і т. п. найцікавіше, що інформація, отримана в результаті, не особливо вплине на її ставлення до Близнюка, вона потрібна скоріше для галочки, щоб потім Козерожка не дорікала саму себе в легковажності.

Поки вона вивчає його, він завойовує її – точніше, думає, що завойовує. Йому імпонує її неприступність, вона стає для нього бажаною вершиною, яку необхідно підкорити будь-якому випадку – адже відступати харизматичний Близнюк не звик! Протягом періоду зближення, який в силу характеру Козерожки може бути досить тривалим, кожен відкриває у своєму партнері нові грані. Жінка-Козеріг зауважує, що її чоловік може бути надзвичайно ніжним і романтичним, а Близнюк усвідомлює, що під маскою недоступною Снігової Королеви знаходиться чуттєва особистість, яка, як і всі жінки, жадає тепла. Нічого дивного – адже це в серцях двох людей прокидається любов!

Але в житті, на відміну від романтичного кіно, після пристрасного поцілунку двох закоханих є ще й продовження… У разі пари Близнюк-Козеріг рано чи пізно настане період, який по-науковому характеризується, як «дисонанс гендерних архетипів». Чоловік-Близнюк усвідомлює, що його союз з Козерожкой саме вона є «сильною ланкою». Саме її прагматичний розум і здатність швидко реагувати на мінливі реалії життя дозволяють їм обом не зламатися в складних ситуаціях, завдяки її вмінню зводити конфлікти на ні вони досі не посварилися вщент… А він, представник сильної статі, погоджувався з її думкою, дозволяв їй керувати положенням. Але ж він чоловік, і, виходить, що з його думкою не рахуються… І тоді Близнюк, керований впливом норовливого Меркурія, починає бунтувати.

Його партнерка щиро дивується, що сталося – адже вона, на її думку, все робила правильно, всі були задоволені – звідки ж його неприйняття? Не схильна до бурхливого з’ясування стосунків жінка-Козеріг вважатиме за краще перечекати тимчасове помутніння розуму свого чоловіка (його протест бачиться їй з її боку саме так), однак це не найкращий вихід. Дійсно, Близнюк схильний швидко остигати від емоцій (так само швидко він доходить до точки кипіння, до речі), однак емоційна незадоволеність нікуди не дінеться. Він не може попросити свою кохану бути трохи менше розважливою, трохи менш продуманою, трохи менш самостійною, і в той же час йому чертовски важко почати виховувати ці якості в собі самому.

Тому спільне майбутнє пари Близнюк-Козеріг більшою мірою залежить від проникливості жінки. Втім, для порятунку душевної гармонії в парі Близнюк-Козеріг буде недостатньо лише виявити «корінь зла» – причину незадоволеності чоловіка-Близнюка, потрібно ще, щоб жінка зважилася трохи підіграти йому. Близнюкові не вистачає самоствердження, значить, Козерожка повинна дати йому можливість проявити якості чоловіка-захисника, чоловіка-добувача. Для цього їй, звичайно ж, доведеться зробити вигляд, що вона пасує у сформованій важкій ситуації, що для жінки-Козерога, яка звикла завжди сама вирішувати свої проблеми, може бути неприємно. Але якщо їй дійсно дорогий її партнер, і вона ще не втомилася від його мінливого настрою, вона буде давати йому ці шанси – і тоді похмурі хмари зникнуть з горизонту їх відносин.

Залицяння чоловіка Близнюків за жінкою Козерогом нагадують спроби привернути до себе Снігову Королеву. Партнера буквально заворожує та неприступна холодність, яка є головною таємницею дами його серця. Буквально з перших хвилин спілкування партнери зрозуміють, що вони мають багато спільних рис, які роблять їх спорідненими душами. Інтелектуальне спілкування партнерів зробить їх життя захоплюючою і цікавою – вони обидва люблять вчитися, і мають досить широкими знаннями в багатьох темах.

Але у пари чоловіки Близнюків і жінки Козерога багато відмінностей. Партнер — рухливий, динамічний, активний. Він прагне до постійних змін у своєму житті, не виносячи нудьги, одноманітності і сталості. Йому тісно в якихось вузьких рамках, чоловік Близнюки намагається бути вільним і незалежним навіть в особистих, любовних відносинах. Якщо партнер починає сильно тиснути на нього – він просто зникає за горизонтом. Жінка Козеріг консервативна, акуратна, прагматична. Вона відразу ж постарається взяти відносини в свої руки, намагаючись утримати партнера на одному місці, поруч з собою. Жінка Козеріг дуже любить ясність і стабільність, прагне створити власний будинок, блискучу кар’єру і матеріальну базу. Вона не прагне до широкого спілкування, хоча з друзями спілкується рівно і добре.

Жінці Козерогові буде дуже важко, коли вона зрозуміє, що її благовірний ніколи не змириться з її тиском і домашньої роллю, яку вона для нього визначила. Разом з тим, жінка Козеріг буде дуже горда, побачивши силу і яскраву індивідуальність свого коханого чоловіка Близнюків. Для того, щоб зберегти стосунки, жінці Козерогові належить пройти дуже важкому шляху компромісів. Вона повинна залишити за своїм обранцем право на особистий простір, щоб він не відчував себе скривдженим і ображеним. Чоловік же Близнюки, користуючись довірою своєї благовірної, теж не повинен перегинати палицю, і не зловживати своїм становищем.

Справа в тому, що партнер, прагнучи урізноманітнити свої враження від життя, схильний до зрад і романів на стороні, що поставить під удар його стосунки з жінкою Козерогом. Щоб зробити спільне життя прийнятною, і навіть щасливою, жінка Козеріг повинна позбутися від причіпок, їдких зауважень і постійної критики коханого чоловіка. Замість цього, вона може застосувати тактику рад, робочих спорів. Їй корисно іноді питати ради чоловіки Близнюків, навіть з тих питань, у яких вона розбирається краще за нього, щоб викликати обранця на конструктивний, спокійний діалог.

Для збереження стосунків чоловік Близнюки і жінка Козеріг повинні піти назустріч один одному. Зруйнувати цей союз дуже легко – кожному достатньо зайнятися своїми власними амбіціями, щоб викликати крах всього, що було побудовано. Набагато складніше, але цікавіше – зберегти відносини, пройшовши за загальною дорозі спільних компромісів, тонкої духовної роботи кожного над собою, ігри один з одним. Ці відносини в ідеалі нагадують дружні, де партнери об’єднані спільною метою і спільними ідеями, вміють сперечатися і співпрацювати один з одним.


Залишити відгук