Чоловік Близнюки і Жінка Рак — Сумісність

Близнюку-чоловікові і Раку-жінці цілком по силам створення процвітаючого детективного агентства. Шерлок Холмс з Ватсоном і Боні з Клайдом відпочивають поруч з цією парочкою. Близнюк і Рак володіють гострою, точної інтуїцією і проникливістю, ці любителі вивідувати чужі секрети розгадають будь-яку загадку. І тільки один для одного вони – таємниця таємниць, закрита книга. Чоловік Близнюк ніколи не знає, про що думає його подружка-Рак, а та, в свою чергу, ну ніяк не може зрозуміти, чого хоче за життя і від неї особисто чоловік Близнюк. Легко їм, таким, ужитися?!

Спокійного по натурі Близнюка довести до сказу, просто до сказу – майже неможливо. «Майже» – це поки він не зустріне подружку Раку. І Рак почне зітхати, відвертатися, мовчати, ображатися з приводу і без, і ніколи, ніколи не буде відповідати на прямо поставлене питання:

— Чорт візьми, ти можеш сказати, що тебе не влаштовує, в чому справа, що не так?!

Ні, звичайно, іноді дівчина буде намагатися пояснити крізь ридання, що відбувається. Але її звичка бігати по-крабі, бочком, страх відкрити свої секрети і стати беззахисною, беззбройною (як вона думає) ніколи не дозволять Близнюку ґрунтовно розібратися в причинно-наслідкових зв’язках, розкласти все по поличках.

А їй – їй не легше. Ніжна і місячна, вона мріє плекати свого Близнюка, піклуватися про нього. Загодовувати, посміхатися, бути пустотливо-лагідною і місячно-ніжною. Вона буде розважати Близнюка (по-своєму): обдаровувати жартами і неземним, місячним гумором. Але що він хоче? Чого йому треба? – Вона ніяк не може зрозуміти. Це, в принципі, неможливо: Близнюк сам, як правило, цього не знає. А якщо й дізнається, то поділитися тільки… сам з собою. Ні, справа не в недовірі. Просто Меркуріанські мрії Близнюків – справа складна. Лише його друге «Я» здатне осягнути і допомогти довести їх до фінального переможного кінця.

Жінка Рак, завдяки своїй інтуїції і душевної чуйності, вловлює перепади настрою Близнюка, але не знає, як реалізувати, як втілити в життя, як побудувати його повітряні замки. Вона прислухається до нього, але їй заважає різна швидкість: вони живуть у різному ритмі. Місячна діва тільки здається клопіткій і жвавій; насправді – вона обережна і повільна у всьому. А він – реактивний, живе за принципом: «тут-зараз-негайно!

Місце, де вони будуть завжди сваритися – це комори. Будь то комора пам’яті або самий банальний комірчину зі старим барахлом. Рак – адже він такий, він готовий за життя до всього, навіть до інопланетного вторгнення, і у нього все в запасі на будь-який випадок (від запасу круп до згорнутих у клубок мотузок). Забиті вщерть комори у Раків – наслідок двох причин: Рак просто не вміє випускати зі своїх клешнею ні-чо-го, що туди потрапило, і його вічна передбачливість, страх катаклізмів, злиднів і т. п. Повітряному Близнюка цього не зрозуміти. Він не в змозі зберігати навіть спогадів про тих, кого зовсім недавно любив, не кажучи вже про квитанціях і старих телефонних книжках.

Відносини жінка Рак береже і зберігає так само, як і все інше. Вона не здатна розлюбити. Коли інші втрачають любов: зустрівши нової людини, розчарувавшись, зіткнувшись із зрадою – Рак накладає заплатки на свої почуття. Це вище розуміння Близнюка, і, мабуть, один з головних уроків, який може дати її серце його розуму.

Близнюка, повітряному і вітряного, час від часу хочеться романтичних канікул: його нічого не тримає, він не хоче і не буде належати ні людям, ні місця. Якщо жінка Рак по-справжньому любить Близнюка, вона навчиться свою крабью чіпкість і звички власника маскувати під ненав’язливу прихильність. Вона буде легко збирати багаж, щоб слідувати за ним. Вона, як передбачливий запасливий Рак, ніколи не забуде нічого з того, що потрібно коханому, щоб випадковий привал перетворювався в затишний будинок, щоб вранці у відкрите вікно прилітала птах і будила його співом, а в саду розпускалися квіти його звичок. А йому це треба більше всього на світі: бути вільним, як вітер, але щоб його Дім був завжди з ним.

Між чоловіком Близнюками і жінкою Рак дуже мало спільного, але саме це і буде утримувати їх один біля одного, змушуючи краще вивчати партнера. Вони обидва мають цікавістю і допитливим розумом, крім того – не залежать ні від зобов’язань в житті, ні від її обставин, погоджуючись плисти за течією, якщо це необхідно. Але резонанс товариськості чоловіки Близнюків і замкнутості жінки Риб може бути таким сильним, що вони, навіть опинившись разом, будуть жити кожен своїм власним життям, абсолютно не розуміючи іншого.

Чоловік Близнюки прагне до відкриттів і нових вражень. Він легко кидає справи недоробленими, якщо бачить на горизонті більш цікаве заняття. У його роботі повинен бути обов’язковий особистий інтерес до неї, інакше робота буде виконана з рук геть погано. Жінка Рак – дуже ніжна, ніжна, романтична. Вона дуже любить мріяти, усамітнюватися у власному затишному маленькому світі, майже повністю відгородившись від зовнішнього грубого світу. Її реальність – це мрії, і вона не хоче добиватися чогось конкретного в житті, коли про це можна просто помріяти.

Чоловікові Близнюкам дуже важко знайти спільну мову зі своєю обраницею, адже він – реаліст, і романтичні вигадки і порожні мрії здаються йому шкідливими і дурними. Спроби закликати її до більш активного життя викликають у жінки Раку хвилю протесту – її намагаються позбавити її затишного маленького світу, який їй дорожче найдивовижніших чудес навколо. У цьому протистоянні і вічних протиріччях партнери, як не дивно, можуть дуже сильно мати потребу один в одному. Для того, щоб відчувати себе в безпеці, жінці Раку необхідний більш активний і оптимістично налаштований супутник життя, яким і є її партнер. Чоловікові Близнюкам не вистачає емоційності, чуттєвості, які він готовий черпати із спілкування зі своєю супутницею, і навіть численних сварок.

Чоловік Близнюки, зі своїм хаотичним рухом за життя, несподіваними рішеннями і поворотами, здається партнерці великою загадкою, яку цікаво розгадувати. Вона уявляє його собі в різних іпостасях, приписує в мріях ті якості, яких у нього ніколи не було. Чоловік Близнюки постає перед партнеркою лицарем прекрасним, готовим на будь-які несподівані експерименти в житті. Мрійлива жінка Рак, у свою чергу, вселяє в партнера почуття впевненості в ній, надійності.

Йому імпонує те, що вона повністю довіряє йому, і він прагне зробити її життя краще і цікавіше. Проблеми в парі можуть початися тоді, коли хто-небудь почне надто активні дії по зміні свого партнера. Найчастіше, «винуватцем» розвалу відносин є жінка Рак – влаштовуючи чоловікові істерики і скандали, намагаючись повністю контролювати його життя, вона змушує його спішно покинути небезпечні відносини, що поглинають улюблену їм свободу.

Чоловікові Близнюкам і жінці Раку «разом тісно, а нарізно нудно». Вони можуть позбутися від проблем у відносинах, якщо стануть працювати у різних сферах, зустрічаючись один з одним тільки в домашній обстановці, а не на виробництві. Загальна творча робота, а також захоплення і хобі можуть згуртувати цей союз, перетворивши його в дуже ефективний і щасливий тандем.


Залишити відгук