Чоловік Близнюки і Жінка Овен — Сумісність

Чоловік-Близнюки і жінка-Овен – досить вибухонебезпечне поєднання характерів. Обидва є представниками різних стихій, в планиде яких закладено лідерство – це Повітря (знак Близнюків) і Вогонь (знак Овна). А це означає, що союз представників даних знаків буде відзначений боротьбою за звання головного в ньому. Жінка-Овен може справляти враження поступливою дами, однак вона відчуває потребу у визнанні власної думки, тому їй властиво напирати на партнера, іноді навіть тероризувати його.

Чоловіка-Близнюка, як представнику самого волелюбного знака Меркурія, огидна будь-який тиск. Обоє бажають, щоб їхнє слово було останнім, обидва хочуть керувати ситуацією. У результаті виходить ситуація «стінка на стінку», і протистояння може тривати до тих пір, поки одна із сторін не здасться.

Хоча варто зазначити, що конфліктні ситуації в союзі Близнюка і Овна трапляються рідко і носять характер громовідводів. Справа в тому, що рівний, налагоджений сімейний мікроклімат навіває на обох нудьгу і періодично їм потрібен емоційний струс. Обидва партнери розуміють це і не дмуться один на одного тижнями. Зате після сварок в їх союзі починається затяжний період романтики. В такі часи обидва знову відчувають себе закоханими підлітками.

Саме тоді у Неї з’являється бажання «реконструювати» початковий період відносин, згадати всі зворушливі моменти, переглянути спільні фото, сходити в улюблений ресторан разом… Він з задоволенням підтримує цю ініціативу, не тільки для того, щоб догодити коханій але і самому отримати дозу романтичних флюїдів, замішаних на ностальгії. Повернення в минуле є для Нього і Неї своєрідним емоційним паливом, яке підтримує вогонь їх любові.

Прагматична жінка-Овен чекає від союзу з чоловіком стабільності, впевненості в завтрашньому дні і, звичайно ж, серйозності намірів. Чоловік-Близнюк також прагне до стабільності, однак його образ життя і мислення можуть здатися його партнерці не такими вже й серйозними. Тому на початковому періоді відносин Вона буде намагатися перевиховати Його, і в якійсь мірі це їй вдасться. Закоханий чоловік-Близнюк зачарований своєю обраницею, її бажання для нього первоочередны, тому в перший час Їй буде легко перевиховати свого партнера.

Проте, коли флер романтики перших побачень розсіється, і справа дійде до спільного життя, чоловік-Близнюк покаже своє «я». Звичайно, це не означає, що з дбайливого уважного залицяльника він перевтілиться в егоїстичного тирана, проте прагнення своєї коханої виліпити з нього «серйозного хлопця» він буде поступово припиняти. На щастя жінки-Овна, чоловік-Близнюк, який вирішується на спільне проживання, вже сам не захоче вести бурхливе особисте життя, його більше приваблює тиха сімейна гавань. Тому виходить, що обидва отримують те, що шукали: Вона – чоловіка з серйозними намірами, Він – благословенний домашній вогнище.

Романтику Близнюка і Овна періодично порушують обопільні спалахи ревнощів. Чоловік, зробивши вибір на користь постійних, надійних відносин, не потерпить, якщо його обраниця буде звертати увагу на інших представників сильної статі, їй, в свою чергу, складно змиритися з тим, що хтось, нехай навіть це найбільш близька їй людина, вважає її своєю власністю. При цьому сама жінка-Овен навіть більше, ніж її партнер, схильна до безпричинним ревнивим випадів. Вона панічно боїться, що її відкинутий, тому намагається припиняти міфічні адюльтери свого партнера на корені. Дама навіть може вимагати у свого чоловіка, щоб він відмовився від спілкування з давніми подругами. Але, знову ж до щастя жінки-Овна, чоловік-Близнюк цілком лояльно ставиться до необгрунтованої ревнощів, йому навіть лестить те, що його ревнують до подруг.

Набагато більше, ніж ревнощі до протилежної статі, затьмарити спільне життя Близнюка і Овна може ревнощі чоловіка до успіхів своєї другої половинки. В роботі жінка-Овен цілеспрямована і наполеглива, вона прагне злетіти вгору по кар’єрних сходах як можна швидше. Чоловік-Близнюк, навпаки, може довго «розгойдуватися», задовольняючись низькою посадою і зарплатою (мотивуючи це тим, що «поки на життя вистачає, а потім видно буде»).

У той же час він по-білому заздрить трудової амбітності своєї обраниці, постійно порівнюючи свої досягнення і її. Розуміючи, що в плані успішності жінка, нехай навіть і найулюбленіша, обставила його, чоловік-Близнюк може захандріти і навіть впасти в депресію. Добре, якщо його супутниця життя виявиться прозорливою дамою і не стане в такі моменти заводити розмову про свої кар’єрні досягнення. Розуміння, що він в чомусь відстає від своєї другої половинки рано чи пізно підстьобне Близнюка до активних дій.

Чоловік Близнюки здається жінці Овну пристрасним і гарячим, як вона сама, їх відносини на самому початку є романтичним і дуже бурхливим романом. Партнери відчувають, що підходять один одному за настроєм та характером. Зміни їх не лякають, вони із задоволенням беруть участь в експериментах і випробування, щоб по достоїнству оцінити їх багатий внутрішній потенціал енергії. Може, правда, може статися так, що в гонитві за кар’єрою і новими враженнями ця пара розгубить почуття один до одного, адже навіть самі ідеальні відносини потребують в постійному розвитку.

Чоловік Близнюки завжди прагне до змін і нововведень. Його цікавість штовхає його часом на безрозсудні вчинки, про яких він часто згодом шкодує. Жінка Овен прагне виразити себе в спілкуванні з оточуючими людьми, і в кар’єрі, тому більшу частину часу вона завжди буде присвячувати своїй діловій сфері і суспільного життя. Їй подобається, що її партнер думає і чинить так само, як і вона. Чоловік Близнюки також підтримує свою обраницю, даючи їй повну свободу дій. Але свобода – поняття невизначене, тим більше, що ми говоримо про свободу двох людей, які перебувають у тісних відносинах.

Якщо чоловік Близнюки абсолютно не ревнивий, і ніколи не влаштовує своїй обраниці сцен з приводу довгої відсутності або широкого спілкування з друзями, то жінка Овен після деякого періоду спільного життя буде болісно сприймати бажання свого партнера частіше бувати в компаніях без неї, все його недомовки і таємниці. Справа навіть не в тому, що її партнер намагається приховати свої пригоди – він просто не вважає за потрібне звітувати у своїх діях перед ким би те ні було, залишаючи за собою право вибирати своє спілкування. Абсолютна відсутність ревнощів у партнера, або, принаймні, її бурхливих проявів, буде зводити жінку Овна з розуму, примушуючи думати, що він до неї абсолютно байдужий.

Партнерці буде здаватися, що обранець її кинув, вона буде намагатися розпалити його почуття до себе, часом вступаючи необдумано і непередбачливо. Велика кількість ідей у чоловіка Близнюків, його прагнення вперед, незважаючи на труднощі, змусили жінку Овна повірити в те, що він володіє великою чуттєвістю і пристрасністю. Насправді ж, її партнер не любить бурхливих проявів любові – він воліє захоплюючі пригоди і експерименти в житті. Своїми спробами розворушити партнера, змусити його ревнувати, бути більш пристрасним і активним у відносинах, жінка Овен може просто збентежити його своєю агресією і напором. Чоловік Близнюки, розчарувавшись в ідеальності відносин з коханою, може просто зникнути з її горизонту, залишивши їй жорстоке розчарування.

Союз чоловіка Близнюків і жінки Овна міг бути ідеальним, якби кожен з партнерів міг виховати в собі витонченість, повага до внутрішнього світу іншого партнера. Жінка-Овен не повинна бути грубою, наполегливою у своєму прагненні підкорити обранця, а чоловік Близнюки повинен позбутися своєї легковажності і легковажності.


Залишити відгук