Чоловік Близнюки і Жінка Водолій — Сумісність

«Коефіцієнт сполучуваності» у пари чоловік-Близнюк – жінка-Водолій, мабуть, найвищий серед спілок, утворених представниками стихії Повітря. Тому що обоє – і він, і вона, дивляться в майбутнє в одному напрямку, живуть на одній хвилі. Серед сотень осіб в натовпі їх погляди зустрінуться і вже не розійдуться. Початок відносин між представниками цих знаків нагадують поетично описаний у»Майстрі і Маргариті» Булгакова: «Любов вискочила перед нами як вбивця в провулку. Так вражає блискавка, так вражає фінський ніж!».

– привабливий, харизматичний хлопець, який інфантильний до мозку кісток, проте вміє справляти враження серйозного чоловіка, коли це потрібно. Близнюк – великий комбінатор, в голові якого роїться мільйон ідей, і частина цих ідей спрямована на зваблення жінок. Так, чоловік-Близнюк може періодично включати і Дон-Жуана, і Казанову, і Отелло, Ромео і – залежно від ситуації. Вона мрійниця, як Ассоль з історії про червоні вітрила, іноді може включати «міську божевільну», з-за чого здається оточуючим несерйозною і інфантильним. Саме інфантилізм або дитячість – якість, що зближує Близнюка і Водолія.

Він, втомлений від того, що жінки постійно дорікають його несерйозність і безвідповідальності по відношенню до них, нарешті-те зустрічає споріднену душу, яка нічого не вимагає, не тисне, а просто насолоджується життям поруч з ним. Вона та, яка буде з широко розкритими очима слухати неабияк прикрашені історії його успіхів, разом з ним буде будувати фантастичний плани на майбутнє, разом з ним буде лежати на спині і дивитися на зірки. Вона романтична, як і він, тому початковий період їх відносин буде схожий на початок голлівудської любовної історії: два мрійника зіткнулися лобами в натовпі, підняли погляд один на одного і закрутилося…

Якщо між ними і трапляються конфлікти, то вони відбуваються вкрай рідко і носять короткочасний характер. Вони можуть посперечатися з-за якоїсь дрібниці, наприклад, на яке кіно сходити: він скаже щось різке, вона надуется, але вже через п’ять хвилин вони обидва весело сміятися. Затьмарити почуття закоханих Близнюка і Водолія на початковому етапі відносин не під силу навіть третім сторонам – друзів, родичів, просто порадникам з боку… Їм здається, що ці двоє дуже несерйозні, щоб починати серйозні стосунки, але в підсумку виявляється, що саме ця несерйозність обох є запорукою міцності їх союзу. Якщо вони і роблять якісь помилки, то роблять з них однакові висновки.

В подальшому, коли квітково-цукерковий період поступається місцем період «притирання» один до одного, оголюються підводні камені зовні ідеального союзу «повітряних» жінки-Водолія і чоловіки-Близнюки. У характері партнерки, її життєвих поглядах починають проявлятися уранические риси – ті, якими наділяє народжених під знаком водолія правляча планета Уран. Вона починає більш тверезо дивитися на життя, вчиться раціонально вести господарство, думає про майбутнє, про дітей, про будиночок у селі… Ну а чоловік-Близнюк не поспішає дорослішати і брати на себе відповідальність не тільки за себе – Меркурій, вічний хлопчик, управляє його характером. Тому Близнюк веде себе так само, як і раніше, тоді як пріоритети жінки-Водолія змінюються.

Вона чекає від нього конкретних вчинків, він досі витає в хмарах. Але в цій ситуації знову виручає Уран, який наділяє своїх людей мудрістю і розсудливістю. Жінка-Водолій прекрасно розуміє, що скандалами від її партнера нічого не доб’єшся, навпаки, крики і сльози тільки підстьобують Близнюка, тому вона йде іншим шляхом. Вона просто відсторонюється від нього, дає йому можливість відчути повну свободу дій, і при цьому показує, що може чудово обходитися без нього.

Це приголомшує емоційного Близнюка, адже він звик, що зазвичай він першим байдужіє до жінки, а не навпаки. Він не хоче втрачати ту, яку так довго шукав ту, яка здатна розуміти його з півслова, ту, з якої зазнав самі щасливі моменти, тому починає змінюватися – заради неї і їх спільного майбутнього.

Чоловік Близнюки і жінка Водолій ніби створені один на одного. Цю пару можна назвати ідеальною – настільки партнери підходять один одному і за зовнішністю, і за характером. Приклавши мінімум зусиль, партнери можуть створити таке міцне і величезне щастя, яке буде супроводжувати їх все довге спільне життя. Проблеми і нерозуміння в цій парі можуть бути легко вирішувані, якщо партнери зацікавлені в збереженні своїх романтичних відносин.

Завжди вітряний і рухливий, чоловік Близнюки, побачивши жінку Водолія, закохається в неї з першого погляду. Вона здасться йому повітряно – легкої, як фея, яка спустилася на землю. Жінка Водолій також буде зачарована активним і життєрадісним коханим. Їх відносини будуть романтичними і грайливими, це дає їм можливість спілкуватися легко і невимушено, не ущемляючи свобод та інтересів один одного. Чоловік Близнюки перший час буде поглинений цими високими відносинами, не помічаючи нічого навколо.

Потім його сутність потребує нових вражень і змін, штовхаючи на нові знайомства, спілкування з друзями і навіть зради. Саме в цьому криється одна з головних небезпек цих відносин. Як тільки жінка Водолій дізнається, або хоча б запідозрить свого благовірного в зрадах, вона розірве всі відносини з ним раз і назавжди, ніколи більше до нього не повертаючись – незважаючи на всі каяття, благання і сльози з його боку. Тому, якщо чоловік Близнюки дорожить своїми почуттями, він не повинен допускати вільностей в своїй поведінці, особисто виставляючи собі ті рамки, які відділятимуть прийнятне поведінка і свободу від неприйнятного. За великим рахунком, чоловікові Близнюкам ніколи не зустріти таку потрібну йому партнерку, і тому є сенс самому докласти зусиль для збереження цього союзу.

Стосунки чоловіка Близнюків і жінки Водолія дуже динамічні, що розвиваються, перспективні. Вони будуть із задоволенням вчитися один у одного новим для себе якостям, розвиваючись паралельно. Цей шлюб може явити світу дуже сильний дует, який затьмарить всіх в бізнесі або творчості. Кожен з цієї пари у відносинах стає набагато сильніше, ніж без них, і тому шлюб між чоловіком Близнюками і жінкою-Водолієм вже сам по собі є стартом до кращого життя кожного з них.

Деякі неузгодженості можуть виникнути у фінансових питаннях – партнери мають абсолютно різні погляди на грошові витрати. Втім, ці питання можуть бути легко вирішені в конструктивному діалозі, до якого обидва з цієї пари завжди готові. Величезний ентузіазм і оптимізм чоловіки Близнюків може служити стимулом для розвитку творчої жилки у партнерки, а багатий духовний світ жінки Водолія пробудять у партнері справжнього реформатора і борця.

Пара чоловіки Близнюків і жінки Водолія буде існувати лише за наявності свободи і незалежності для кожного з партнерів у цьому союзі. Як тільки один з них буде претендувати на абсолютний авторитаризм, всі стосунки і почуття припиняться відразу ж.


Залишити відгук