Як Вести себе з Чоловіком Скорпіоном

Якщо Ви зустріли загадкового і магнетичного чоловіка Скорпіона і зрозуміли, що це саме той чоловік, якого Ви шукали все своє життя, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього норовливого, пристрасного «Водного» знака. Перше, що Вам слід знати, це те, що привернути увагу цієї сильної особистості зможе майже кожна гарна жінка. Адже для пристрасного Скорпіона жінка – це, перш за все, плотська насолода. Але розбудити подальше цікавість і непідроблений інтерес до своєї персони зможе тільки примхлива, незвичайна і харизматична жінка. Це, безсумнівно, повинна бути дуже смілива, сексапільна і навіть кілька викликає особистість. Вона повинна пробудити в Скорпіоні пристрасть і дух завойовника. Тільки своїми незвичайними вчинками і загадковими діями жінка зможе зацікавити чоловіка-Скорпіона.

Щоб сподобатися Скорпіону, жінка повинна бути сильною і сміливою, але вона ні в якому разі не повинна командувати ним або намагатися вказувати, як йому жити, і що йому робити. Чоловік-Скорпіон, насамперед лідер, який прагне завжди бути головним. Він не потерпить зазіхання на свій авторитет і свободу прийняття рішень. Якщо Ви все ж вирішите оскаржувати його рішення, то він сприйме це як виклик на поєдинок, в якому Ви явно програєте, або просто холодно проігнорує Вас. Реабілітуватися в очах у Вас більше ніколи не вийде. Він просто піде від Вас, ні разу не озирнувшись. Він втратив до Вас інтерес і повагу. Адже Скорпіон поважає тільки мудрих, розважливих і розсудливих жінок.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Скорпіоном? Вони іноді справляють враження тиранів, поряд з ними не можна зрозуміти, що робити, як говорити, як дивитися…

Вони не прощають помилок і дуже скептичні до жінок. Вважаючи себе найрозумнішими від природи, скорпіони бажають підтримувати цей імідж в очах інших, тому жінкам, які хочуть перебувати поруч з ним, не варто зайвий раз демонструвати свою самостійність і високий рівень інтелекту.

При цьому скорпіони на дух не переносять дурних людей, їм важливо, щоб співрозмовник, навіть тимчасовий, володів певним рівнем ерудиції, щоб з нею було про що поговорити. Підкорити в сексуальному плані чоловіка скорпіона – справа нехитра, адже їм рухає почуття пристрасті постійно. А ось зав’язати з ним відносини і зробити їх гармонійними і довговічними дуже непросто.

Як вести себе з чоловіком Скорпіоном, щоб він був задоволений вами

Скорпіони завжди впевнені у собі люди. Іноді у них бувають періоди явною депресії, і вони перестають вірити в себе. Саме тому поруч має бути така людина, який буде здатний «дістати» його звідти, або зробити так, щоб він зовсім не потрапив в цю трясовину. Саме тому чоловікові Скорпіону потрібна сильна особистість поруч. Скорпіони не люблять людей із заниженою самооцінкою. Вони їх жодним чином не чіпають, тому що це занадто легка здобич для них. Але їм важливо, щоб людина, що знаходиться поруч, вмів звеличувати його, а не він сидів і підвищував самооцінку своїй половинці, утираючи їй сльози. Представники цього знака зодіаку скептично ставляться до людей, у яких бідний словниковий запас, які не можуть грамотно висловлюватися, використовують у своїй промові сленг та лайливі вирази. Вони часто представники інтелігенції, вони часто займають високі посади, це інтелектуальна сила суспільства, тому такі «надмірності» мовних форм не для них. Чоловіки Скорпіони постійно перебувають у пошуках якоїсь нової діяльності. Вони завжди хочуть чогось нового, і щоб це приносило і прибуток, і задоволення. Тому якщо поруч зі Скорпіоном буде людина, яка здатна генерувати ідеї – чоловік скорпіон це буде оцінювати по достоїнству. Скорпіони, будучи імпульсивними людьми, які не завжди вміють себе толерантно поводитися в конфліктах, радіють, коли поруч знаходяться більш дипломатичні люди, які вміють себе стримувати.

Для того щоб визначатися, як вести себе з чоловіком Скорпіоном, потрібно визначитися з цілями. Якщо вашою метою є дружба – вищенаведені у приклад, практичні поради будуть дуже корисні, оскільки Скорпіони хороші друзі. Якщо мета – секс, то не обов’язково так изгаляться, т. к. вони і без ваших зусиль візьмуть подібний виклик.


Залишити відгук