Як Вести себе з Чоловіком Стрільцем

Якщо Ви зустріли чарівного й харизматичного чоловіка Стрільця і вирішили домогтися його уваги, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього вогняного чоловіка. Запам’ятайте, гарне почуття гумору – головна зброя в завоюванні Стрільця. Щирість і відкритість – це ті якості, які Стрілець цінує понад усе. Вам не варто на першому побаченні зображати з себе таємничу незнайомку і заводити розмови про нагальні проблеми людства. Стрілець дуже швидко занудьгує з Вами, і спробує під будь-яким приводом втекти від Вас. А ось парочка смішних анекдотів або смішних оповідань з дитинства змусять Стрільця відчути у Вас рідну душу. Ви повинні бути веселою, темпераментною і креативною. Він обов’язково буде знову шукати зустрічі з Вами, а можливо навіть і не захоче розлучатися взагалі.

Стрілець – це людина-мандрівник. Він обожнює різні поїздки, з ночівлею на дикому пляжі, він обожнює красу природи і готовий насолоджуватися нею нескінченно. Він дуже боїться рутини, і всіляко намагається її уникати. Він жадає від життя гострих емоцій і захоплюючих пригод. Він шукає вражень, які будуть постійно тримати його в напрузі. Тільки тоді Стрілець відчуває себе щасливим. Якщо Ви готові зараз же упакувати рюкзак і відправитися в похід зі Стрільцем, тоді Ви точно завоюєте його серце повністю і цілком. Адже Стрілець дуже цінує простоту і безпосередність. Ви повинні стати його другом. Але при цьому намагайтеся завжди залишатися жіночною, сексуальної і трохи слабкою. Він не потерпить грубості і неохайності від Вас. А примхливих, жеманных і манірних дам Стрілець взагалі не переносить на дух.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Стрільцем? Стрілець – один з найбільш складних і суперечливих знаком, він не схожий ні на який інший.

Саме тому, багато жінок зовсім не розуміють, що робити. Для того, що б відповісти на дане питання, необхідно з’ясувати, чим живе стрілець, які у нього погляди і які вимоги він висуває до знаходиться поруч дамі. Відразу варто відзначити, що всі представники даного знаку, є вельми творчими людьми. Якщо волею долі, професія Стрільця далека від творчої, він починає реалізовувати себе через хобі.

Найчастіше Стрільці захоплюються подорожами і екстремальним спортом. А, якщо здійснювати часті поїздки немає можливості, Стрілець знаходить заспокоєння в тварин (коней і собак). У чоловіків Стрільців дуже розвинений внутрішній кодекс честі, дотримуючись якого, вони часто виглядають з боку дещо дивно. Наприклад, чоловік, народжений під цим знаком, без роздуму буде витягувати кошеня з вогню, захистить даму від хуліганів і, навіть ризикуючи власною посадою, заступитися за не обґрунтовано гнобленого колегу.

Тепер, знаючи про Стрільці дуже багато, можна спробувати сформулювати кілька нескладних правил, які підкажуть, як вести себе з чоловіком Стрільцем.

Як вести себе з чоловіком Стрільцем, щоб він був задоволений вами

В першу чергу, такому чоловікові потрібна жінка зі схожими поглядами, так як спільність мислення стрільці цінують більше, ніж фізичну красу. Дама серця повинна в обов’язковому порядку розділяти хобі свого обранця, тому якщо він любить рибалку, їй доведеться вивчити всі складові частини вудки, а якщо, — походи, навчитися збирати рюкзак і отримувати задоволення від ночі, проведеної під відкритим небом.

Хороша господиня. Чоловік – стрілець дуже цінує домашній затишок. Причому настільки, що ця прихильність стає одним з головних козирів жінки. Для того щоб правильно вести себе з чоловіком Стрільцем, варто враховувати, що під затишком розуміється не тільки комплексний обід і чисті підлоги, але і психологічний комфорт. Які народили під цим знаком люди дуже не люблять, сварок і намагаються всіляко уникати товариства скандалістів.

Вірна дружина. Не дивлячись на те, що чоловіки – стрільці дуже рідко зберігають вірність єдиній жінці, вважаючи походи «наліво» не зрадою, а лише підтриманням любовного тонусу, самі вони не прощають зрад. Особливо проблематично стрільцеві пережити публічну зраду, про яку, як йому здається, знають всі оточуючі.


Залишити відгук