Як Вести себе з Чоловіком Ваги

Якщо Ви зустріли галантного і серйозного чоловіка Ваги і вирішили домогтися його розташування, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього гордого представника стихії Повітря. Запам’ятайте, «Вагарю» подобаються елегантні, скромні і виховані жінки. А Ваша доброта і чуттєвість стануть ключовими якостями в завоюванні серця цього добродушного чоловіка. Він не терпить у жінок брутальності, безтактності і неохайності. Цей «чистюля» відразу ж помітить Ваш невыглаженный наряд або непричесанную голову. Цей природжений джентльмен віддає перевагу класиці у всьому, і якщо він побачить у Вас хоч натяк на несмак або вульгарність, то подальші відносини між Вами припиняться. Але якщо він побачить у Вас гідну супутницю життя, то буде обожнювати Вас до самої старості. Поруч з ним Ви завжди будете відчувати себе жінкою. Він буде Вас поважати, шанувати й берегти від життєвих негараздів. Ви ніколи не почуєте з уст грубих висловлювань або вульгарних слів. Чоловік-Терези – це вишуканість і галантність. Вам дуже пощастить, якщо Ви зможете підкорити серце цього стриманого чоловіка.

Хоча астрологи кажуть, що Ваги – це самий чуттєвий Зодіак, але романтиком його ніяк не назвеш. Практичність у всьому – ось девіз чоловіків-Терезів. Так що якщо Ви чекаєте від чоловіка романтики, довгих залицянь, романтичних вечорів і різних сюрпризів, чоловіка-Терези не варто розглядати на цю роль. Чуттєвість чоловіків-Терезів проявляється в іншому. Він дуже не любить скандалів і підвищення голосу. Він відрізняється емоційною чутливістю і намагається не вступати в конфлікти, сварки чи суперечки. Він не дозволяє собі агресивної поведінки. Але якщо конфлікт неминучий, «Вагар» все одно спробує сісти за стіл переговорів і в спокійній обстановці досягти компромісу. Його розвинене почуття справедливості штовхає його на те, щоб вирішити ситуацію мирним шляхом і нікого не образити. Тому, якщо Ви хочете прожити спокійне і розмірене життя, то цей чоловік стане ідеальним кандидатом для цього.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Ваги? Багато жінок, які коли-небудь були в стосунках або просто знайомі з чоловіками-Вагами, стверджують, що ці чоловіки – втілення нерішучість, повільність, невпевненості і навіть занудства.

Звичайно, з цим не погодиться жоден чоловік-Терези, який прочитає подібне опис. Ці чоловіки відрізняються особливою самооцінкою. Вони дійсно практично весь свій час знаходяться в якісь сумніви, що думають і вирішують.

Якщо вони визначать свою позицію в чому-небудь, вони прикладають всі зусилля, щоб переконати оточуючих. Незважаючи на загальні закономірності, які пропонують опису зодіаків далеко не завжди можна приписати кожному окремому індивіду. Але правда полягає в тому, що чоловіки-Терези – дуже непрості люди, яких постійно потрібно завойовувати, розуміти і відчувати нутром.

Як вести себе з чоловіком Ваги, щоб він був задоволений вами

Чоловіки-Терези по своїй натурі достигаторы, але це не стосується сфери взаємини статей. Вони гарненькі, приємні в спілкуванні, вміють справити позитивне враження. За рахунок цього вони завжди користуються популярністю серед молодих дівчат і жінок (незалежно від свого віку). Тому необхідно вести себе чоловіком — Ваги так, щоб шокувати його. А шок у нього дійсно настане тоді, коли цей чоловік почне розуміти, що ваше серце він поки ще не підкорив. Таким чином, ви розбудите в ньому інстинкт добувача, який зазвичай у ньому дрімає.

Намагайтеся залишатися загадкою для нього. Ваги зазвичай досить категоричні і сьогодні він подумає, що ви – хороша, а завтра швидко змінить свою точку зору без особливої на це причини. Постарайтеся зробити так, щоб він з ума сходив, не міг зрозуміти яка ви насправді, де ви, а де ваш улюблений образ. Ваги зазвичай люблять непрості загадки і приступають до їх вирішення з особливим інтересом.

Будьте краще за всіх. В силу того, що самооцінці ваг практично немає меж, вони хочуть, щоб поряд з ними була всебічно розвинена дівчина. Яка може похвалитися не тільки зовнішнім виглядом (а для них це дуже важливо), але ще й своїм внутрішнім світом, інтелектуальними здібностями і т. п.. Їм завжди важливо, щоб його друга половинка справила приголомшливе враження на оточуючих.

Всі чоловіки-Терези люблять смачно поїсти! Тому якщо ви не вмієте готувати, то ваші стосунки навряд чи зайдуть далі того моменту, коли ви йому в цьому признаєтеся. Вони своєрідні ненажери, які будуть їсти мало, але дуже смачно.

Взагалі вести себе чоловіками — Ваги потрібно бути особливо обережними, оскільки практично весь свій час він приділяє собі своїм глибоким думкам. А це часто може служити приводом для серйозних конфліктів, з якими непросто впоратися без підтримки, яку він не завжди готовий надати. А як вести себе з чоловіком вагами – підкаже тільки ваше серце, адже якщо вам судилося бути разом. Відносини можуть складатися самі по собі.


Залишити відгук