Як Вести себе з Чоловіком Левом

Якщо Ви потрапили під чарівність благородного чоловіка Лева з царськими манерами і вирішили спокусити його, то Вам варто знати наступне. Леви воліють яскравих елегантних, представницьких і доглянутих жінок. Ідеальна зачіска, яскравий макіяж, стильний наряд і червоний манікюр – ось, що приваблює Лева. Льву подобається все те, що виходить за рамки стереотипних правил. Біля нього повинна знаходитися жінка, для якої не існує загальновизнаних кордонів. Це жінка – сміливість і ризик. А якщо вона ще й володіє розвиненим інтелектом – тоді це ідеал для Лева. Але подальші відносини він продовжить лише з благородною жінкою, яка має тонкої душею, вишколеними манерами і почуттям власної гідності. Жінка Лева має володіти пристрасною натурою. Вона повинна вміти розпалити в ньому ще більшу полум’я, надію на нові емоційні спалахи. Не дозволяйте Леву розслабитися ні на хвилинку, тримайте його в пристрасному напрузі і керуйте його почуттями. Тоді Вам точно вдасться підкорити цього пристрасного представника стихії Вогонь.

Як уже говорилося, крім зовнішності Левам важливий рівень інтелекту жінки. Але жінка повинна бути ще й досить мудрою, щоб не проявляти на публіці розумового переваги над своїм супутником. Це дуже засмутить Лева, і навіть відштовхне його від Вас. Адже з цього моменту він буде вважати Вас своїм конкурентом у гонитві за увагою суспільства. А якщо Ви наважитеся сперечатися з Левом на публіці або критикувати якісь його дії, то Ви можете попрощатися з ним. Він Вам цього не пробачить. Якщо Ви хочете бути поруч з Левом, ніколи не ставте під сумнів його лідерські якості та ступінь його впливу на людей.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Левом? Знаючи це, можна стати найщасливішою з жінок. Лев, оточений любов’ю і турботою, гори зверне заради коханої жінки, буде для неї кам’яною стіною і вірним супутником на довгі роки.

Кинувши весь світ до ніг коханої, Лев потребує як мінімум того ж. Для своєї коханої він повинен завжди стояти на першому місці. Льву буде приємна лестощі та оцінка його достоїнств. Лев ніколи навіть не зверне уваги на жалюгідну подобу жінки. Його обраниця повинна виглядати на всі сто. Причому однієї природної краси не достатньо. Жінка Лева повинна бути доглянута і розкішна.

Лева приваблюють яскраві помітні жінки, як справжній мисливець він не проти позмагатися з численними шанувальниками. Його обраниця повинна бути цікавою. Лев володіє неординарним розумом, і він навряд чи вибере свої супутниці пустушку, навіть якщо це буде міс світу.

Жінка повинна бути його візитною карткою, за неї не повинно бути соромно ні за яких обставин. Лев, щоб завоювати жінку не поскупитися на кошти та почуття. Він виконуватиме будь-які забаганки. Але щоб утримати його, їй необхідно знати як вести себе з чоловіком Левом.

Навіть якщо справа дійшла до заміжжя, вам не слід розслаблятися. Лев віддає багато, але й немало вимагає натомість. Розчарувати його легко, відповідати його вимогам складно. Але воно того варто. Жінка повинна перебувати в його підпорядкуванні. Його лідерство навіть не обговорюється. Тому добиватися бажаного доведеться не вказівками, а лестощами і ласкою. Забудьте про рівноправність і своє лідерство.

Лев власник. Його обраниця буде купатися в розкоші, але він повинен бути впевнений в її вірності. Тому кожну хвилину він буде контролювати абсолютно все. Навіть ваші думки повинні бути тільки про нього.

Як вести себе з чоловіком Левом, щоб він був задоволений вами

Вам доведеться поставити хрест на своїй кар’єрі і приготуватися до ролі турботливої і люблячої дружини і матері. Але життя з Левом не буде нудною. Відчуваючи вашу любов, він гори зверне заради вашого щастя. Тому частіше висловлюйте свою любов до нього. У відповідь він буде вам вірним усе життя.

Приготуйтеся блищати в суспільстві. Вашому обранцеві повинні заздрити всі. Але при цьому він не повинен ревнувати вас. Лев буде ревнувати вас навіть дітям. Тому вам доведеться бути готовою віддавати йому ще більше любові з появою дитини. Зате він стане найкращим батьком на світі.

Ніжністю і ласкою можна домогтися багато чого. Але не давайте йому і подумати, що ви маніпулюєте.


Залишити відгук