Як Вести себе з Чоловіком Близнюком

Якщо Ви зустріли веселого і чарівного чоловіка Близнюка і вирішили домогтися його симпатії, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього волелюбного «повітряного» чоловіка. Запам’ятайте, тонкий гумор – головна зброя в завоюванні Близнюка. Якщо на першому побаченні Ви зможете розсмішити його своїми дотепними жартами, вважайте півсправи зроблено. Близнюки дуже цінують жінок за їх розум і мудрість. Вони самі великі інтелектуали, які знають багато цікавих фактів. Вони люблять обговорювати якісь нові ідеї і дізнаватися нові факти. Тому не бійтеся дивувати його тими знаннями, якими Ви володієте.

Чим більше нової цікавої інформації Ви відкриєте йому, тим більше зросте його інтерес до Вас. Не бійтеся сперечатися і відстоювати свою точку зору. Близнюк уважно вислухає Ваші аргументи, і якщо вважає їх обґрунтованими, то візьме собі на озброєння в інших дискусіях. Його нелегко переконати, але якщо Ви володієте перевіреними знаннями і фактами, викладайте їх з упевненістю і безкомпромісністю, то Близнюк почне поважати Вашу точку зору, і навіть, можливо, змінить свою думку з даного питання. Але порожніх і непідтверджених слів Близнюк не сприйме. Він до кінця буде відстоювати свою думку.

Але запам’ятайте, завоювати серце цього волелюбного представника стихії Повітря не так вже просто. Він дуже любить фліртувати і зав’язувати ні до чого не зобов’язують відносини. За його спиною величезна кількість короткочасних романів. Йому дуже швидко набридає одноманітність і однотонність. Ця людина не створена для серйозних стосунків. Тому Ви повинні бути особливою жінкою, невловимої жінкою-баченням, нерозгаданою загадкою. Тільки тоді у Вас є можливість підкорити серце і заволодіти душею цього чоловіка-Вітру.

Ви вчасно не оцінили своє щастя і тепер Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Близнюки? Як тільки Ви познайомитеся з Близнюками, Вам здасться, що знаєте їх вже все життя.

Ваша розмова сповнений ідей і цікавих тем для обговорення, дотепних коментарів. Ви ще не дослухали Близнюків до кінця, а вам вже смішно. Зустрівшись з такою людиною, Вам може здатися, що зараз Ваше життя стало краще, ніж до цієї зустрічі. Але що робити, щоб в його очах виглядати чудово?

Вести себе з чоловіком Близнюки потрібно активно. Будьте жвавій і тримайте руку на пульсі, якщо ви прагнете привернути його увагу. Не варто давати зрозуміти цій людині, як сильно ви їм зачаровані — ви повинні вести себе з чоловіком Близнюки трохи байдуже.

Цей знак віддасть перевагу легку таємничість і, зазвичай, захоплюється лише тими, чия поведінка їм незрозуміло, хто має якісь секрети. Тому, для Близнюка потрібно бути загадкою. Ходіть з Близнюками в музеї і на виставки, відвідуйте концерти та інші цікаві заходи. Близнюки дуже інтелектуальні, люблять обговорювати книги і мистецтво, вони – цінителі прекрасного.

Під час побачення з ними уникайте місцевих кінотеатрів або кафе. Краще прокотитеся на роликах або зіграйте в міні-гольф, сходіть на матч або лекцію йогів. Познайомте людей цього знака з тими своїми знайомими, якості яких ще ніхто не зміг розпізнати і відкрити. Можливо, саме Близнюки виявлять ті характеристики особистості, про яких ніхто не знав раніше, так само, як і про якісь таланти.

Як вести себе з чоловіком Близнюки, щоб він був задоволений вами

Близнюки Люблять і попліткувати. Тому, можете зібрати для них пару захоплюючих історій, прочитаних в ЗМІ і розповісти при зустрічі. Близнюки можуть зробити якесь уїдливе, неприємне зауваження, проте звертати увагу на це не варто – це природа Близнюків. Цей знак має певний набір своїх думок про інших людей, однак про себе – цілком протилежний.

Відвідуючи заходи з Близнюками, робіть так, щоб подвійність цього знака працювала саме на Вас. Не варто планувати лише кіно або ж, обід. Відразу обмірковуйте і перше, і друге. Якщо Ваш чоловік — Близнюк не може розплатитися за обід, то ви можете йому запропонувати з’їсти морозиво або ж просто повечеряти пізніше, вдома.

Обговорюючи з Близнюками нещодавно переглянутий разом фільм, перейдіть до невеликим пестощів – це сподобається Вашому партнерові. Відповідаючи на питання, як вести себе з чоловіком Близнюки, варто сказати, що величезне значення для цього знака має сім’я, тому не відмовляйтеся від відвідування сімейних свят і подій. Перегляньте з ним сімейні альбоми або ж дитячі відео. Так, ви будете на висоті в очах коханого!


Залишити відгук