Як Вести себе з Чоловіком Козерогом

Якщо Ви зустріли незворушного і привабливого чоловіка Козерога і зрозуміли, що хотіли б прожити з цією людиною все життя, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього неговіркого «Земної» знака. Перше, що слід знати, це те, що Козероги люблять серйозних і сильних жінок. Кокетливі і гарненькі, неврівноважені і імпульсивні дівчата відштовхують Козерогів. Тому що в жінці цей «Земної» чоловік, перш за все, бачить надійну дружину і добру матір для своїх дітей. Легкий флірт, ні до чого не зобов’язують відносини, короткочасні романи – це все чуже серйозного і суворому Козерогові. Він засуджує і не поважає жінок, які відкрито фліртують на першому побаченні. По своїй суті ці чоловіки великі власники, вони шукають доброчесну і серйозну жінку, репутації та вірності якій жодного разу не засумніваються протягом усього спільного життя.

Так як Козероги неговіркі, вони намагаються шукати собі таку ж жінку. Більше того, ця жінка повинна бути скромною, боязкою і сором’язливою. Навряд чи Козеріг коли-небудь стане обговорювати зі своєю дружиною які-небудь інтимні моменти або питання. Тому йому потрібна жінка, яка не буде витягувати його на відвертість. Якщо Ви не зможете жити в такій недомовленості і деякій віддаленості, то Вам не слід пов’язувати свою долю з цією людиною. Козероги дуже спокійні і миролюбні чоловіки. Вони воліють жити в єднанні з природою. Вони не терплять шуму міст. Найкращим варіантом для цього представника стихії Земля є хатка на узліссі або біля озера. Саме з природи стриманий Козеріг черпає свої життєві сили.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Козерогом? Багато жінок просто не знають про те, що робити в таких випадках. Найчастіше їх первісні помилки можуть призвести до зіпсованим любовних відносин.

Для того щоб ваші відносини розвивалися гармонійно, ви не повинні вдавати з себе жінку, відповідну Козерогові, а бути нею. Адже ви не збираєтеся грати чужу надуману роль все життя, чи не так? Чоловік Козеріг високо оцінить жінку, добившуюся успіх у професії, розумну, небагатослівну, але здатну вести невимушену бесіду, економну, а не марнотраницю, живе від зарплати до зарплати.

У вас може з’явитися велика кількість складнощів у тому випадку, якщо ви маєте намір завоювати серце чоловіка Козерога тільки з-за того, що він здався вам перспективним чоловіком. Так, це серйозний і розумний чоловік, але ви точно готові жити поруч з чоловіком, який вимовляє в день всього 30-40 слів?

Якщо ви самі по собі товариська реготуха, вам буде важко, а якщо спробуєте прикидатися — він обов’язково це дізнається, бо володіє величезною інтуїцією і спостережливістю. Якщо ж такий варіант вам підходить, вести себе з чоловіком Козерогом потрібно вдумливо і природно.

Знайте те, що йому можна довіритися. Він не зрадить вас не кине у важкій ситуації, тому що дуже відповідальний. Правда, вдома на вас не буде чекати всипаний трояндами килим, а пояснення в любові ви почуєте лише кілька разів у житті. На початку стосунків чоловік Козеріг буде мало довіряти вам і не стане показувати всі свої почуття до вас — спочатку він переконається, що ви підходите йому.

Як вести себе з чоловіком Козерогом, щоб він був задоволений вами

Ні в якому разі не варто виглядати дуже помітно, адже це псує його думку про вас; Найчастіше чоловіки Козероги дуже цінують розумних і інтелектуально освічених жінок, при цьому засуджує зарозумілість. Це буде видно навіть якщо у жінки дуже великий розумовий потенціал; Щоб завоювати серце цього чоловіка, просто необхідно зацікавлювати його собою і шукати вірний спосіб вести себе з чоловіком Козерогом. Адже основний ключ до успіху — бути його ідеалом і вести себе так само; Слід так само довести чоловікові Козерогові те, що ви йому не поступаєтеся, але при цьому ні в чому і не перевершуєте; Постарайтеся щодня акцентувати увагу на те, що його радує, і опускати ті моменти, які викликають у нього смуток.


Залишити відгук