Як Вести себе з Чоловіком Рак

Якщо Ви зустріли чарівного і романтичного чоловіка Раку і зрозуміли, що хотіли б прожити з цією людиною все своє життя, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього велелюбного «Водного» знака. Перше, що слід знати, це те, що Рак шукає собі жінку, яка зможе замінити йому матір. Постійна турбота, увага і ласка – ось, що потрібно Раку від жінки. Ця жінка повинна бути ніжною і делікатною. Адже Рак терпіти не може в жінках грубості або різкості. Жорстка, настирна і нахабна – ось та жінка, від якої Рак втече при першій же можливості.

Але іноді Рак може зацікавитися жінкою, яка буде повною його протилежністю. Як і в будь-якому чоловікові, в ньому присутній дух завойовника. Але невідомо, чим закінчиться це завоювання, розчаруванням або тріумфом? Але Ваша першорядне завдання — увійти в довіру до Раку, а це не так вже і легко зробити. Це дуже недовірлива людина, яка рідко ділиться своїми думками і планами навіть з найближчими людьми. Але є одна лазівка. Для Раку дуже дороги його дитинство і приємні спогади, пов’язані з ним. Якщо Ви розповісте йому парочку смішних чи сумних історій зі свого дитинства, то це стане першим кроком на шляху до завоювання серця цього похмурого чоловіка. Це відразу ж зблизить Вас, він відчує до Вас рідну душу і з легкістю відкриє Вам своє серце.

Подібно дитині, Рак завжди потребує уваги своєї другої половинки. Якщо він захворів, то вам ні в якому разі не можна залишати його наодинці зі своїм горем. Тому що для Раку відсутність турботи – це дійсно велике горе. Через жалість до себе він може поринути в депресію. Він буде відчувати себе самотньою і нікому не потрібною. Не допускайте цього, інакше він почне шукати собі іншу жінку. Рак дуже боїться зізнатися собі, що йому потрібна жінка, яка стане для нього підтримкою і опорою в будь-яких життєвих ситуаціях. І навіть якщо він буде запевняти Вас, що здатний зробити все сам, що здатний приймати самостійні рішення і досягати всього, розраховуючи тільки на свої сили, не вірте йому. Таким шляхом він намагається переконати самого себе в цьому. Адже Рак несвідомо шукає жінку, яка буде сильніше за нього, яка зможе в будь-який момент прийти йому на допомогу і навіть, можливо, вирішити проблеми за нього. Але ця жінка повинна бути ще і дуже мудрою, щоб не показувати йому, що вона дійсно сильніше.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Рак? В першу чергу Раку потрібна теплота, він хоче бачити поряд з собою серцевого і доброзичливої людини.

Знайомство з Раком буде приємним, якщо Вам вдасться зачарувати його своєю делікатністю і ніжністю. Цього чоловіка притягує м’якість і податливість характеру. Він ніколи не стане цікавитися різкої або гордовитої жінкою, оскільки інтуїтивно відчуває, що вона йому не підходить.

Необхідно зрозуміти, що чоловіка-Рака призводить до розчулення, що зможе змусити його розчулитись – тоді вам вдасться викликати у нього певні емоції.

Як вести себе з чоловіком Рак в ліжку

В інтимних стосунках поведінка чоловіка-Рака пов’язано з деякими, так званими, жіночими рисами його характеру. Тому підсвідомо він шукає сильну жінку, яка зуміла б взяти на себе необхідну активність. І в ліжку необхідно проявляти до Раку материнські почуття, іноді ставлячись до нього, як до маленької дитини, якому хочеться бачити в партнерці емоційно досвідчену жінку, здатну навчити його чуттєвості. Якщо ви впораєтеся з цим завданням, і будете правильно вести себе з чоловіком на Рак, він обов’язково вас віддячить.

При цьому необхідно уникати того, що може його дратувати або доставляти неприємні відчуття. Ні в якому разі не можна сміятися над його мрійливістю. Не слід критикувати його за фантазії або відразу ж відкидати всі його ідеї, навіть якщо вони і виглядають нереальними. Потрібно пам’ятати, що різка поведінка справляє на Раку руйнуючий ефект. Його зачіпають такі якості, як агресивність, жорстокість, настирливість, нахабство. Все, що не пов’язано з чистою і невинною натурою, справляє на нього вкрай негативний психологічний ефект. Це ж стосується і холодних, стримуючих і приховують свої почуття жінок.

Як вести себе з чоловіком Рак, щоб він був задоволений вами

Тільки ласкава, віддана, любляча жінка зможе його обеззброїти. Однак необхідно дуже чітко розуміти, яких саме відносин ви хочете. Бо з чоловіком-Рак необхідно хотіти одного: створити затишне сімейне вогнище і народити багато дітей. Якщо ви скажете йому про це хоч раз, він обов’язково захоче це почути ще і ще.

Рак любить романтику, зовнішню і внутрішню красу, ласку й ніжність. Жінка, яка позбавлена цих якостей, може його відштовхнути. Як тільки він побачить найменші ознаки вашої холодності, він тут же замкнеться у внутрішньому світі, і туди не пустить нікого, хто позбавлений, на його думку, людських якостей.


Залишити відгук