Як Вести себе з Чоловіком-Овном

Якщо Ви вирішили спокусити чоловіка Овна, то, перш за все, Вам варто пам’ятати, що Овни не люблять, коли їм вішаються на шию. Ви повинні бути максимально недоступною для нього. Овен – це людина, яка любить труднощі. Ви всім своїм виглядом повинні показати, що Ви в ньому не зацікавлені. Тоді Овен сам все зробить за Вас спокусить і підкорить Ваше серце. Адже в його душі зберігаються дитячі капризи – домогтися нової іграшки будь-якими шляхами. Але знайте, Овен не романтик і не джентльмен.

Він не буде задаровувати Вас подарунками, і влаштовувати Вам романтичні вечори. Він буде діяти стрімко і швидко. У деяких випадках Вам навіть може здатися дещо грубим. А після того, як Овен доб’ється Вас, Вам доведеться гарненько попрацювати, щоб утримати його біля себе. Так що подумайте гарненько, чи підходить Вам такий чоловік і такі відносини. Якщо Ви коли — небудь бачили фільм з Адріано Челентано в головній ролі «Приборкання норовливого», головний герой цього фільму і є втіленням чоловіка Овна.

Якщо Ви все ж вирішили завоювати цього чоловіка, то Вам варто знати про нього якісь секрети. Овну, як представнику стихії Вогню, дуже подобаються енергійні, дотепні і веселі дівчата. Він ніколи не зацікавиться жінкою, у якої все життя розписана за планом. Овен постійно потребує нових відчуттях і емоціях, екстрим і адреналін – ось вічні супутники Овна за життя. Якщо Ви винахідливими та кмітливими, креативні та талановиті, то Овен буде цінувати і шанувати всі ці якості. Йому ніколи не буде з Вами нудно. Якщо Ви зумієте знайти спільну мову з його друзями, то успіх Вам гарантований. Адже Овну дуже подобаються комунікабельні дівчата, і до того ж, думка друзів для нього дуже важливо. Кожен раз при зустрічі з Овном намагайтеся виглядати трохи інакше, ніж напередодні. Зацікавте його своєю таємничістю, щоб йому було цікаво дізнатися, яка Ви насправді.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком-Овном? Перше, що хочеться порадити жінці, задающейся таким питанням, це просто бути жінкою. Насправді, в цій простій фразі глибокий сенс.

кілька агресивного Овна дуже корисно поряд присутність жінки, яка не боїться показати свою слабкість. Насправді, покірність – це не зовсім приниження, як багато хто вважає. Покірністю можна домогтися дуже багато чого, в тому числі і переваги над чоловіком Овном. Ось вже чого Овен не любить, так це передбачуваності. Планування, підрахунки наперед кожного кроку, одноманітність та монотонність – це не для нього! Він чекає від жінки ентузіазму, іскорки, різний непередбачуваних вчинків.

Вибираючи тактику відносин з Овном, слід виключити абсолютно все, що може викликати в нього роздратування. Список того, чого не можна робити і говорити, живучи з Овном, його жінка повинна чітко засвоїти, якщо, звичайно, метою є спокійне спільне проживання. Усілякі інтриги і хитросплетіння страшенно дратують Баранів – вони чекають від своїх супутниць абсолютної щирості та відвертості.

Як вести себе з чоловіком-Овном, щоб він був задоволений вами

Як вести себе з чоловіком-Овном жінці, яка планує не просто швидкоплинний роман, а довгі і серйозні стосунки?

Не виконувати роль чоловіка. Це настільки ранить самолюбство овна, що він навряд чи захоче залишитися поруч з такою жінкою; Не провокувати Овна своїми словами і діями на негативні реакції; Говорити про свої почуття прямо, навіть якщо це таке делікатне питання, як початок інтимних відносин; Ніякого хамства. Овен ненавидить його в будь-якому вигляді, навіть як відповідь на зустрічні грубості; Уникати грубих і вульгарних вчинків, навіть якщо здається, що вони цілком виправдані; Пам’ятати: ініціатива першої близькості повинна виходити виключно від нього! Дозволено спокушати, спокушати, дратувати – але не підштовхувати, дуже вже Овни цього не люблять; Овна слід постійно дивувати, частіше змінюватися, не допускати одноманітності ні в собі, ні в спільному житті. Йому по душі емоції, враження, переживання, сплески, постійна зміна подій.

Головне — пам’ятати, що занадто спокійна і врівноважена жінка ніколи не буде підходящої парою Овну! Його треба чимось займати, дивувати, причому важливий не стільки результат, скільки саме проявлена ініціатива. У Овнів найчастіше присутня активна життєва позиція, тому завдання жінки, що бажає його зацікавити – знайти собі ще більш активну, це стане запорукою тривалих відносин.


Залишити відгук