Як Вести себе з Чоловіком-Водолієм

Якщо Ви зустріли відкритого і неординарного чоловіка Водолія і вирішили домогтися його розташування, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього креативного «повітряного» знака. Запам’ятайте, чим більше креативу, оригінальності і химерності Ви будете проявляти, тим більше у Вас шансів закохати в себе цього волелюбного чоловіка. Його не цікавить Ваш брендовий наряд і Ваші жіночі «штучки» і приманки. Йому важлива Ваша особистість і Ваша творча натура. Це ті чоловіки, яких абсолютно не цікавить матеріальний світ. У них інші цінності в житті. Йому потрібна поважаюча себе жінка, яка буде мати ті ж цінності і погляди на речі, що і Водолій. Якщо Ви такий є, то Вам не складе труднощів домогтися любові чоловіка-Водолія.

Чоловік Водолій за життя фантазер. Його дуже приваблює все нове і незвідане. Він мріє стати першовідкривачем якого-небудь явища або процесу. Він дійсно прагне зробити щось корисне для соціуму. Він мріє стати частинкою історії людства. Але іншою стороною такої поведінки є те, що Водолій, як дитина наділяє себе неіснуючими можливостями і здібностями. І якщо у нього щось не виходить, він легко впадає в сказ. Він міняється на очах і стає деспотичним тираном, як до себе, так і до оточуючих. Тому будьте готові, що Ви завжди будете сваритися. А після сварок Вам доведеться довго заспокоювати Водолія і переконувати, що він дійсно оригінальний і неповторний.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком-Водолієм? Якщо ви зустріли на своєму шляху чоловіка цього знаку зодіаку, то ви неодмінно поставите собі це питання.

А станеться це тому, що чоловіки цього знака повітряного, живуть не з нами, тобто їх мислення далеко в майбутньому. Ці люди сповнені радості, їх життя кольорова, немов веселка. І ні в якому разі не варто затьмарювати їх життя негативом. Супутниця такого чоловіка, повинна бути життєрадісною, щоб підкріплювати його внутрішній стан.

Змусьте зацікавив вас чоловіка захотіти розгадати вас, будьте таємничій, не варто при першій зустрічі розповідати про себе всіляку інформацію, нехай спробує сам дізнатися вас. А ось по відношенню до нього, навпаки, необхідно проявляє невгамовний інтерес, адже він улюбленець всіх, хто стикається з ним в житті.

Але запам’ятайте, таємничість, це зовсім не безглузда мовчання просто не розповідайте про себе все, і з кожним разом видавайте незвичайну інформацію про своє життя, щоб у нього в голові виникло питання «А що ж ще ховається в глибині душі цієї дівчини?».

Чоловіки Водолії не люблять нав’язливість. Вести себе з чоловіком-Водолієм краще незалежно. Це стосується і періоду перших знайомств і подальшої спільного життя. Не потрібно змушувати його проявляти до вас увагу, якщо він саме сьогодні цього не бажає, так як деколи від нього тягне прохолодою. Можливо, це пов’язано з тим, що він зайнятий думками про так хвилює його майбутнє.

Хочете цього чоловіка «припаяти» до себе? Самий вірний, дієвий спосіб, це стати його другом. Він орієнтується швидше на спілкування і розуміння, ніж на фізичні задоволення, тому відверте поведінку може віддалити Водолія від вас.

Як вести себе з чоловіком-Водолієм, щоб він був задоволений вами

Для Водолія дуже важливі його друзі, їх завжди багато в нього. Тому, хочете бути з цим чоловіком, почитайте його оточення. Майте на увазі, що він однаково дружить як з чоловіками, так і з жінками, але не варто його ревнувати, це тільки викличе у нього відчуження від вас. Ніколи не висловлюйте претензії до нього, це тисне на нього.

Після того, як ви дізналися, як вести себе з чоловіком-Водолієм, все у ваших руках. Він, безперечно, притягує, але бути біля цього чоловіка зовсім непросто. Дарувати йому відчуття свободи і терпляче перечекати ті моменти, коли він холодний, коштує величезних сил. Але якщо ви достанете до глибини його серця, то він подарує вам небувале щастя, звичайно, гори діамантів чекати не варто, але чуттєвість відносин, можна чекати.


Залишити відгук