День Народження 20 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Ваги — суперечливий знак, а число 2 — символ подвійності. Ви володієте двома різними сторонами характеру, одна з яких характеризує вас як витонченого дипломата, схильного до співпраці та командній роботі. Однак символ цього знаку — ваги, а їх чаші не завжди ідеально збалансовані, схиляючись то в одну, то в іншу сторону. У вас також є свої злети і падіння. Якщо ви в занепаді, то можете стати похмурим і лютим, як Овен.

У народжених 20 жовтня іноді виникають незвичайні фізіологічні проблеми, на які їм слід відразу звернути увагу, інакше може настати дисфункція важливих органів. Народжені в цей день настільки сприйнятливі до оточення, що у них можуть виникнути алергія, астма, артрит та інші виснажливі недуги, включаючи імунодефіцит. Позитивні результати можуть бути досягнуті, якщо вивчити їх харчування та внести необхідні зміни в раціон. Дієта, що виключає участь слизової оболонки в активному перетравленні їжі, дозволить позбутися від флегми молочних продуктів і алергенів. Щоденні фізичні вправи, безумовно, допоможуть вивести шкідливі речовини, але деяким з народжених 20 жовтня, навіть веде виключно здоровий спосіб життя, необхідно уникати вживання в їжу консервантів та інших добавок. Біологічні форми фізичного самовираження (статеве життя, народження дітей) опустять їх на грішну землю і поставлять на рівний кіль.

Народжені 20 жовтня пильно стежать за тим, що зараз в моді, а що вже вийшло з моди. Їх авторитет настільки сильний, що вони можуть самостійно визначати деякі соціальні тенденції, а також багато з них часто виявляються не в ладах з панівними суспільними нормами і новими напрямками. Їх прагнення бути не тільки прийнятими, але і впливовими в суспільному оточенні дуже сильно. Тому відмова у цій сфері б’є по них дуже боляче, а невдачі, труднощі або затримки можуть завдати шкоди їх духу.

Знак Зодіаку 20 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до повітряним знакам, які відрізняються наступними якостями: майстерність, почуття прекрасного, врівноваженість, чарівність, витонченість.

Планета Управитель: Венера. Дарує Терезам гармонія, спокій. Венера сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Її Ваги можуть подякувати за прагнення перекласти вибір на інших людей, а також невпевненість.

Народжені 20 жовтня – типові Ваги. Їх мірна чаша схиляється то в один бік, то в іншу. Натури мінливі, такі люди малопередбачувані. З ними непросто знайти спільну мову. Ваги суперечливі, але стабільні, якщо у них гарний настрій, в особистому житті і на роботі все складається так, як їм того хочеться. Варто з’явитися на горизонті якої-небудь проблеми, представник знака змінюється. Він стає запальною, імпульсивним, непослідовним у бажаннях, рішеннях, діях. Представнику знака властиво правдолюбство. Народжений 20 жовтня може стати борцем за справедливість. Але діяти йому часто комфортніше самому. Відсутність підтримки однодумців ускладнює шлях до мети.

Народжені 20 жовтня часто ведуть свого роду подвійне життя, в якій кар’єра робить гроші, а хобі є областю застосування їх творчої енергії. Немає нічого незвичайного в тому, що народжені 20 жовтня досить прохолодно ставляться до своєї основної професії, адже романтичне серце цих людей відводить їх далеко від реальних справ. Можливо, саме по собі це і є причиною їхнього успіху: об’єктивність і видалення явно йдуть їм на користь. Люди, народжені 20 жовтня, в цілому спроможні в матеріальному світі. У них гарне почуття грошей і фінансів, тому вони ніколи не програють, навіть беручи участь у ризикованих проектах. Вони дуже компетентні керівники.

Парадоксально, але народжені 20 жовтня вразливі на фізичному рівні. Як це ні сумно, але слабке здоров’я може підірвати їх матеріальні плани, не дозволяючи їм виконувати свої функції. Схоже, що тягар матеріальних турбот може бути повторюваної темою їх життя. Народжені 20 жовтня-дуже вперті. Якщо вони на щось налаштувалися, їх важко зупинити. Навчитися визнавати свої помилки дуже важливо для них у процесі їх розвитку. На щастя, раціоналізм цих людей розвинений більш ніж добре (і супроводжується емоційним контролем), тому до них цілком можна звертатися через здоровий глузд.

Якщо народженим 20 жовтня показати, як те чи інше зробити краще, причому показати по-справжньому, вони приймуть цей спосіб на озброєння (хоча, може бути, не відразу). Для народжених 20 жовтня величезну роль відіграє зовнішній вигляд. Такі речі, як мода, стиль, дизайн, не є поверхневими або побитими в їх очах, а виражають індивідуальність. Незалежно від того, пов’язана їхня професія з подібними речами безпосередньо чи ні, вони чудово знають про те, що саме справляє сильне враження на оточуючих, які щиро захоплюються ними.

Чоловік Терези — народився 20 Жовтня

Чоловіки, народжені 20 жовтня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — веселий, комунікабельний, урівноважений, неконфліктний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 20 Жовтня

Жінки, народжені 20 жовтня, не схожі на інших такими властивостями: така дама — пристосовуються, товариська, доглянута, вдумлива. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 20 Жовтня

Людей, які мають дату народження, що припадає на 20 жовтня знак зодіаку Терези, сильно турбують питання їх зовнішності і відповідності їх одягу сучасним тенденціям. Іноді вони самі здатні задавати тон навколишнього їхньому середовищі, іноді впадають в крайності і вступаючи в розріз з громадською думкою. При цьому вони прагнуть не тільки грати провідну роль у власному оточенні, але й отримати загальне визнання їх винятковості. Невдачі в цьому напрямку наносять удар по їхньому самолюбству та істотно знижують самооцінку.

Впертість — відмітна риса характеру Терез, чий день народження припадає на 20 жовтня. Ніщо не може змусити їх звернути з наміченого шляху. Однак вони не позбавлені почуття самозбереження і здатні вчитися на власних помилках. Їх розум мислить тверезо і раціонально, підпорядковуючи собі почуття і емоції. Прислухатися до розумних доводів не чуже їх природі і слідувати хорошим порад, особливо якщо вони супроводжуються наочним прикладом, не здається їм чимось, принижающим їх почуття власної гідності.

Люди, що народилися 20 жовтня знак зодіаку Терези, зазвичай досить відбулися у сфері кар’єрного зростання. Вони володіють хорошою інтуїцією у фінансових справах, що призводить до успішного результату їх навіть самі сумнівні починання. При цьому вони відповідають всім вимогам хорошого керівника. Їх вразливе місце полягає в змозі їх здоров’я. Фізична слабкість служить перешкодою для виконання їх грандіозних планів, підрізаючи їм крила. Ця проблема буде досить актуальною протягом усього їхнього життя.

Зазвичай для Ваг, народжених 20 жовтня знак зодіаку Терези, робота служить лише джерелом до існування, обтяжливим обов’язком, що лежить на них, і єдиною віддушиною для їх творчих потреб є їх улюблене заняття, якому вони відводять свій вільний час. Це романтичні натури, які мріють про щось зовсім далекому від повсякденних реалій сучасного життя, що заважає їм повністю присвятити себе роботі. В якійсь мірі, у цьому криється причина їхнього успіху. Відстороненість від справ і об’єктивний погляд з боку допомагає їм винести вірне рішення і прийти до правильного висновку.

Народжені 20 жовтня знак зодіаку Терези дуже дбають про свій імідж, напрями в сучасній моді і дизайні знаходяться в числі пріоритетів. Навіть якщо їх справжня професія ніяк не пов’язана з цим видом творчості, вони все одно добре обізнані про всі тренди сезону і вміють справити враження на оточуючих. Не можна весь час витати в хмарах. Навіть якщо ви черпаєте там своє натхнення, іноді потрібно спускатися на тлінну землю. Людям, народженим 20 жовтня, потрібно більше приділяти уваги близьким і друзям. Марення і мрії не зможуть замінити реальні почуття. Визначте конкретні цілі, знайдіть сенс власного життя і перестаньте йти від реальності.

Любов і Сумісність

В особистому житті ви — справжній ідеаліст-романтик. Ви дивитеся на світ крізь рожеві окуляри, мрієте про велику пристрасті і єдиному коханому на все життя, але, якщо близькі стосунки не відповідають вашим уявленням про них, ви можете засмутитися і навіть захворіти.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народилися 20 числа – натури суперечливі. Цифра 2 є символом двоїстості. Часто народилися 20 жовтня володіють двома протилежними рисами характеру. Вони мають також суперечливі бажання. Таким людям вкрай складно розставляти пріоритети. Народжені 20 жовтня – витончені дипломати. Вони орієнтовані на командну роботу, співпрацю. Але варто настрою представників знаку змінитися, вони стають злісними, похмурими, відлюдькуватими. Наодинці з собою таким людям теж несолодко. Так і живуть вони, мечась між двох вогнів.

Народилися 20 жовтня швидко завойовують авторитет у професійному колі. Він може бути настільки сильним, що представнику знака дається можливість формувати тенденції. Працювати при цьому йому на керівному посту зовсім не обов’язково. Ваги часто працюють у складі фокус-групи. При цьому їх думка є дуже важливою. Нерідко від резюме Ваг залежить доля проекту.

Здоров’я і Хвороби

Ваги, які народилися 20 жовтня, схильні до повноти. Їм рекомендується дотримуватися помірності в їжі. За здоров’ям Терезам необхідно постійно стежити. Великий ризик розвитку незвичайних фізіологічних проблем. Так, у представників знаку часто бувають дисфункції внутрішніх органів. Небезпека для Ваг представляють стреси, перевтома, перенапруження, стримування емоцій. Це загрожує психосоматичними розладами.

Доля і Удача

В цей день народжуються досить суперечливі натури. В них вживаються доброта і жорстокість. Часом бувають непередбачувані у своїх діях. Володіючи різноманітними талантами, часом не можуть по достоїнству оцінити дані їм спроможності і рідко реалізують їх повністю. Але якщо вони зрозуміють, що багато чого в житті залежить від самої людини і зможуть приборкати свій некерований характер, стати добрішими і милосерднішими, то життя зміниться, вони досягнуть благополуччя і процвітання. У сімейному житті будуть розбіжності, у фінансовій сфері — злети і падіння, але в більш зрілі роки є можливість досягти стабільності та добробуту.

Поради Терезам, Народженим 20 Жовтня

Ваше прагнення бути впливовим дуже високо. Не прийняті товариством ідеї, не оцінені в професійних колах стратегії боляче б’ють не лише по іміджу, але і по здоров’ю. Будь сильний стрес небезпечний для здоров’я. Вчіться програвати гідно і спокійно. Визначте і уточніть вашу роль у відповідності з оточенням. Якщо вас весь час буде охоплювати якийсь відволікаючий почуття, ви втратите друзів.


Залишити відгук