Зраджує Чоловік Телець

Оскільки чоловік-Телець чоловік практичний і грунтовний, то і до вибору супутниці життя він підходить серйозно, грунтовно і практично. Вибирає він довго і якісно, намагаючись поєднати в жінці якості ідеальної коханки і відмінною домогосподарки. Далеко не останню роль відіграє сексуальність його супутниці. Їх має зближувати як духовне, так і сексуальне спорідненість. Його цікавлять дівчата із золотим серцем, добрі, віддані, ніжні, спокійні і благородні. У той же час вона не повинна бути надто пасивною, оскільки чоловік-Телець не занадто енергійний.

Тельці – чоловіки, загалом-то, не ганятися за лаврами Казанови і не так-то легко втрачають голову. Однак не квапляться з вибором Тієї Самої Жінки і, якщо ви дізналися, що не є для Тельця єдиною, значить, просто були прийнятим до розгляду варіантом. Здогадатися про це не складе труднощів. Якщо Телець не роздивляється вас під мікроскопом, старанно вивчаючи недоліки і достоїнства, не розпитує про самих дрібних пригодах, не цікавиться історією сім’ї та планами на майбутнє, не прагне давати поради з будь-якого приводу – значить, ви перестали бути невід’ємною частиною його життя.

Слід також мати на увазі, що, на відміну від багатьох інших чоловіків, Телець не пишається своїми перемогами, вони його скоріше засмучують, адже кожна з них стає доказом того, що він не знайшов свою єдину, чудову і незрівнянну. А тому вірною ознакою мінливості Тільця може стати його з кожним днем посилюється похмурість, замкнутість, песимізм. Чоловік з очима страждальця, понуро опустив голову, але не пропустить можливості оцінити ніжки простують повз дам – це і є Телець Змінює. Найдивовижніше, що багатьом горезвісним дамам він здається просто чарівним.

Цей чоловік рідко змінює, так як він звик до стабільності навіть у відносинах. Однак якщо в його другої половинки погляди на життя дещо інші, так і захоплення не збігаються. У цьому випадку він може замислитися над стосунками, але в цілому, цьому знаку не типово розгульне поводження. Він цінує красу та вміння вести будинок в своїй обраниці, тому його зрада – це часто відповідь на її неправильне в його розумінні поведінка.

Цінитель краси

Він справжній цінитель краси. Він може захоплюватися красивими речами і в тому числі красивими жінками. Його захоплення не варто сприймати в багнети, оскільки висловлене вголос думку не говорить про його бажання змінити. Крім того, він часто висловлює захоплення вголос, а це вже говорить про те, що він не буде прагнути до нових стосунків. Однак його жінка повинна бути доглянута, щоб він не почав шукати ідеал.

Причини зрад

Зазвичай цей чоловік зраджує, якщо не бачить у обраниці того, що очікує. Вона повинна бути господарської та уважною до різних дрібниць. Для нього важливо її ставлення до дітям. Якщо вона не відповідає ідеалам, то він зважується на зраду, щоб просто перевірити, як веде себе інша жінка. Якщо він побачить в ній кращу дружину, то порве стосунки без коливань. Пошук спорідненої душі часто створює ситуації, коли він готовий до розриву.

Союз рівних

В його розумінні союз між жінкою і чоловіком це союз рівних, тому він буде всіляко натякати, якщо щось йде не так. Наприклад, він не любить марнотратства, навіть якщо вона прагне виглядати модною для нього. Також він не потерпить її довгих поїздок з дому, адже він домосід. Щоб бути з ним, необхідно постійно дотримуватися рівновагу і гармонію. Тоді він зможе відчути себе комфортно і не стане шукати пригод на стороні.

найголовніше!

Щоб він змінив, дійсно потрібно багато причин. Але якщо він зважується на зраду, то зазвичай це зважений крок, а не спонтанне захоплення. Крім того, часто зрада для нього перевірка іншої жінки для майбутніх відносин. Якщо вона підійде за всіма параметрами, то він обов’язково розірве відносини з обраницею. Саме тому з цим чоловіком потрібно бути гранично акуратними в спілкуванні.


Залишити відгук