Зраджує Чоловік Скорпіон

Частенько чоловік-Скорпіон пред’являє завищені вимоги до своєї обраниці. І якщо ви хочете розділити долю чоловіка-Скорпіона, то ви повинні віддати собі звіт в тому, що чільні позиції будуть належати саме йому. Ви повинні дозволити йому лідирувати у вашому союзі. Йому не подобаються жінки, які сильніше його. Тому постарайтеся зробити так, що голова дому – він, хоча насправді керувати всім будете ви. Зробіть його щасливим і цей чоловік зверне для вас гори. Шлюб або відносини без сексу для нього не існують. Тільки смілива жінка наважиться полетіти з орлом, не боячись впасти.

Скорпіонів, навіть самих вірних і бездоганно моральних, часто підозрюють у зраді їх дуже ревниві або не дуже добре розуміють обраниці. Дійсно, мимоволі задумаєшся, коли на голову твою проливається то дощ з пелюсток троянд, то град докорів. Скорпіони складні, і їм самим деколи не під силу розібратися зі своїми почуттями. Так, деколи знаходяться бажаючі в цьому допомогти – наївні, довірливі особи, які не підозрюють, який вантаж вони звалюють собі на плечі.

Скорпіон Змінює стає так хитрий, що потрапляє у власні пастки; він будує плани надзвичайної підступності, але в момент емоційного напруження – по правді кажучи, одного з численних емоційним напруженням, – цілком може бовкнути зайве. І тут, перш, ніж визнати себе нещасною, обдуреної і відданою, спробуйте не повірити власним вухам. Вийшло? Ну що ж, значить, приводів для занепокоєння немає. Адже якщо Скорпіон вас вибрав, значить, у вас є інтуїція, від якої ніщо не сховається.

Він володіє досить складним і суперечливим характером. І часом йому самому важко зрозуміти мотиви своїх вчинків. Все це не дає можливості з’ясувати з точністю, чому ж цей чоловік зраджує своїй другій половинці. Звичайно, для цього є маса причин, але в кожному окремому випадку слід звернути увагу і переваги цього чоловіка, щоб докопатися до істини.

Як вести себе

В ситуації, коли він змінює, складно зберегти тверезу голову. Адже він такий чудовий батько, розумний партнер, і запаморочливий коханець. Але якщо ви хочете зберегти стосунки, варто просто не звертати уваги на його поведінку. Він ідеаліст і завжди намагається зберегти шлюб. В результаті він повернеться і навіть стане ніжніше, уважніше до своєї другої половинки.

Причини зради

Він і сам не може зрозуміти, чому змінив. Але причини для зради все ж є. В першу чергу це її холодність, небажання зрозуміти його. Порожнеча і відчуття самотності створюють такий вакуум, який він повинен швидко заповнити. У результаті і виникає бажання знайти того, хто послухає його. Тому не варто кидати все на самоплив, треба спілкуватися зі своїм обранцем і вислуховувати його плани.

Дізнатися про зраду

Дізнатися про зраду свого чоловіка досить просто. Достатньо просто послухати його. Він сам сболтнет зайве. І тут справа за жінкою, як поводитися. Вона може влаштувати гучний скандал, і її ображений чоловік піде, грюкнувши дверима. А справа в тому, що він сподівався на розуміння, а отримав лише докори. А другий сценарій – вона просто не чує мимовільних зізнань, закриває очі і вуха. Тоді зберегти відносини буде не складно.

найголовніше!

Зрада для нього не означає багато чого. Він завжди прагне додому, до своєї обраниці. А цей епізод просто вивітрюється з пам’яті. Тому його жінка повинна бути готова на такі походи, зв’язуючи свою долю з ним. Але при цьому потрібно відразу вибрати певну лінію поведінки, щоб потім не каятися у своєму рішенні. Втім, відносини з ним – це непогана нагорода за її терпіння.


Залишити відгук