Зраджує Чоловік Стрілець

Чоловік-Стрілець сам дуже часто не в змозі описати, яка вона — жінка його мрії. Є тільки образ таємничої незнайомки. Однак відразу можна сказати, що ця дама незакомплексована, допитлива, товариська і з почуттям гумору. Нудні, обмежені, ревниві та підозрілі особи відразу ж відвернуть чоловіка-Стрільця. Якщо Ви любите експериментувати, щось досліджувати і подорожувати, то цілком впишіть подання чоловіка-Стрільця про ідеал. Він звертає увагу на фізичну привабливість, але найбільше його тягне до інтелекту. Як правило, він вибирає дружину зі свого кола спілкування. Часто приділяє увагу вмінню дружини підтримувати інтелектуальну бесіду набагато більше, ніж сексуальності і господарності. І дружину він розглядає швидше як подругу, ніж господиню дому свого і матір своїх дітей. Для нього дуже важливо, щоб дружина поділяла його інтереси і переконання, і легко могла знайти спільну мову з його приятелями. Безпосередність – ось ключ до його серця.

Навіть самий серйозний Стрілець завжди трохи непосида. Його жага пригод абсолютно невгамовна, і пригоди романтичного властивості винятком не є. У більшості випадків про зраду він навіть не замислюється, а тому не відчуває себе винуватим, ні невірним – так вже сталося, що черговий вершиною, яка потрапила в поле його зору, виявилася не Джомолунгма, а Вона; нічого не поробиш, треба підкорювати. Ще задовго до того, як перемога буде здобута, Стрілець напевно розповість комусь про те, що збирається зробити – ну просто заради того, щоб його відрадили.

Почувши, що нічого складного в поставленому завданні немає, він швидко втратить до неї інтерес. Заборонений плід манить Стрільця лише тому, що висить високо; смак таємниці не до вподоби представникам цього знаку. Наважившись на штурм і зрозумівши, що Вона і справді не зрівняється з Джомолунгмою, Невірний Стрілець буде трохи присоромлений і напевно пошкодує про те, що вплутався в негідне його справу. Саме ця розчарованість, яка приходить на зміну піднесенню першовідкривача, часом і дозволяє викрити його.

У цього чоловіка своє розуміння про вірність, яке може не збігатися з вашим. Звичайний флірт і знайомства з іншими дівчатами він сприймає як звичайне спілкування. Тому він буде щиро здивований, коли ви накинетесь на нього зі звинуваченнями. Це його стиль поведінки, з яким нічого не можна вдіяти. Що ж, трапляються і такі ситуації, коли він справді зважиться на зраду. Розглянемо основні причини.

Жага нових пригод

Це людина, якій важко всидіти на одному місці, тому він часто вирушає на відпочинок, риболовлю і навіть інші країни. Йому потрібна подруга, яка б змогла завжди супроводжувати його і ділити з ним радощі й прикрощі. Якщо ж ви занадто консервативні або просто любите сидіти вдома, то незабаром він може обзавестися новою подружкою, яку можна легше зрушити з місця. Це основна причина зрад.

Постійні докори

Він рідко до кінця розуміє всю відповідальність у стосунках, навіть якщо вони тривають довгий час. Відповідно, він не може брати на себе прямі обов’язки, що може виводити вас із себе. Тоді і трапляється така ситуація, що приходячи додому, на нього обрушується шквал закидів і засуджень. Втім, він не буде з’ясовувати відносини, а лише збере свої речі і піде на пошуки нових пригод.

Обмеження волі

У нього волелюбний характер, тому він не приймає жодних обмежень. Якщо ви будете постійно смикати його, влаштовувати сцени ревнощів, то він через свою впертість може піти на фізичну зраду. А це велика рідкість для цього знака, адже він воліє будувати чесні відносини. Так, він може спілкуватися з великою кількістю молоденьких дівчат, але найчастіше таке спілкування рідко приводить в ліжко.

найголовніше!

Багато жінок вважають, що основною причиною зрад є незадоволення в інтимній сфері. З цим чоловіком це трапляється дуже рідко, так як у нього порівняно невисокі запити. Але зате емоційний голод настає дуже швидко. Щоб у ваших стосунках не було зрад, постарайтеся бути для нього другом і товаришем, з яким можна поговорити на будь-які теми і навіть посперечатися.


Залишити відгук