Зраджує Чоловік Риби

Чоловікові-Рибам потрібна людина, більш раціональний і тверезий у вчинках, ніж він сам. Йому потрібна партнерка, яка зрозуміє його погляд на життя. Велике значення для нього має той факт, чи візьмуть його оточують дівчину (дружину) чи ні. У відносинах для нього важлива взаємна підтримка, він любить піклуватися про кохану жінку сам, але і у відповідь хоче отримати не меншу турботу і прив’язаність. Якщо ви інтуїтивно розумієте один одного – це вже половина успіху у відносинах з чоловіком-Рибами.

Якщо ви любите чоловіка-Риби, то ви любите і його мрії. Він звик до цього, і щиро впевнений в тому, що ви також полюбите його мрії про іншу жінку. Ні, звичайно він далеко не завжди буде настільки відвертий; він обмежиться натяками, він напустить туману, він переконається в тому, що Вона вам теж подобається. Що ви могли б потоваришувати. Порозумітися. Якщо це неможливо, він намагатиметься влаштувати ваше життя. Він буде мріяти про те, що ви зустрінете гідного чоловіка, справжнього Принца – і буде ділитися з вами цими мріями, в надії, що ви полюбите їх, а, можливо, зробите перший крок до їх здійснення. Найбільші відчайдухи можуть марити про східному гаремі.

Риби – Зрадника Наївний ніколи не втрачає надії на те, що все чарівним чином влаштується найкращим для всіх. А от Риби – Зрадника Підступний – це зовсім інший підвид; він вже знає, куди приводять подібні мрії, і діє таємно, використовуючи всю свою фантазію для приховування сумнівних подвигів. Він захоплюється власною непогрішністю, не підозрюючи, що кожен зустрічний –, а вже тим більше ви – бачить в ньому авантюриста і навряд чи захоче підтримувати з ним серйозні відносини.

Він рідко змінює навмисно, але як це трапляється крім його. І проблема зазвичай криється в його характері, адже він дві риби, що пливуть в різні сторони. В результаті він хоче бути однолюбом, але зрада виходить сама по собі. Дізнатися про це легко, якщо просто уважно послухати, що він говорить. Він звик імпровізувати, бездумно придумувати різні деталі, тому його брехню швидко розкривається.

Причини зради

Зазвичай суттєвої причини для зради у нього немає. Він обожнює свою кохану, не бачачи її недоліків. Але якщо якась жінка вирішить спокусити його, це буде нескладно. Він без особливого для неї здається праці. І вся справа тут в його чуйності, невміння відмовляти кому-небудь. У рідкісних випадках зрада для нього – усвідомлений крок, так як він розуміє, що його жінка не ідеал.

Що робити?

Якщо стало відомо про його зраду, не варто панікувати. Він не стане розповідати про неї, так і не зрозуміє, що його половинка знає про неї. Зазвичай це не відбивається на його подальшу поведінку. Він, навпаки, стає ніжніше і уважніше, тому можна розслабитися і продовжувати жити разом. Він не стане шукати нових пригод, якщо його коханка не вживатиме серйозних кроків.

Як уникнути зрад?

Він надзвичайно потребує спокою і впевненості. Саме ці дві якості він намагається почерпнути з відносин з жінкою. Якщо вона зможе дати йому відчуття спокою і впевненості, він ніколи не стане шукати іншу жінку. Звичайно, він піддається впливу, так і цінує жіночу красу, але все це стає блідим, якщо його партнерка може правильно розставити акценти у відносинах з цим непостійним чоловіком.

найголовніше!

Цей чоловік не належить до тих, хто трепетно ставиться до шлюбних зв’язків, тому він цілком може змінити. Якщо це сталося, його обраниці не варто влаштовувати скандали, так як йому це не до душі, та результату це не принесе. Можна звернути увагу на свою поведінку, а також постаратися дати йому те, що йому найбільше потрібно в стосунках – емоційну стабільність, спокій і впевненість.


Залишити відгук