Зраджує Чоловік Ваги

Чоловік-Терези шукає особливу женину, єдину в світі. Він воліє красиву форму змістом і сподівається, що неземна любов вразить його в саме серце. Він не хоче мати поруч із собою реальну жінку, яка буде висмикувати його зі світу мрій, де не буває проблем, і захоплювати за собою в реальний світ, де потрібно платити за квартиру, і де, не перестаючи, волають діти. Жінки, які будуть чекати від нього вказівок і ініціатив, йому не цікаві. А ось дама ініціативна і заповзятлива йому просто необхідна. Звичайно, вона повинна бути сексуальна, чуттєва і романтична. Безумовно, вона повинна зуміти створити в будинку затишок і комфорт, але не бути домогосподаркою з вічними проблемами. Якщо він вибрав вас, у вас є всі підстави для гордості.

Ваги рідко бувають викриті в непостійності, хоча деколи проводять чимало часу між двох вогнів. Чоловік цього знака якщо не вміє керувати своїми почуттями, контролювати їх, виділяючи своїм обраницям ті частки, яких вони заслуговують – і ви можете довго не помічати, що від вашої хто відщипує по шматочку. Він не докладає зусиль для того, щоб ховатися, але правда все ж не виходить назовні: парадокс, можливий лише тому, що Терези вміють вибудовувати відносини, що влаштовують всіх.

Ваги-Ошуканець може бути викрито лише завдяки неймовірно невдалому збігу обставин або таємного страху перед тим, що горезвісне збіг все ж матиме місце. Часом лише за підвищеної тривожності, позбавлена видимих причин, можна здогадатися, що в житті такого персонажа відбувається не що-то не то, а Саме Та.

Цей чоловік у всьому шукає рівноваги, гармонії і спокою. Його влаштовують плавно розвиваються відносини, які не приносять йому ніяких проблем і неприємностей. Але якщо його супутниця починає накручувати його, звалювати численні обов’язки, то він просто напросто втече від неї. Куди? – запитаєте ви. Звичайно, до коханки, яка зможе прийняти його таким, який він є, і задовольнити його примхи.

Минулі образи

Він занадто близько до серця сприймає всі ваші закиди, істерики і сварки. Переживаючи, він не знаходить кращого рішення, ніж просто не звертати на вас увагу і уникати зустрічі. Тоді він раптом почне затримуватися на роботі, їхати на вихідні, провідувати бабусю, друга і так далі. У ці роз’їзди йому і може появитися нова подруга, яка стане своєрідним втіхою його старих образ.

Пошуки ідеалу

Цей чоловік належить до типу мрійників, шанувальників краси і всього прекрасного. На його думку, жінка завжди повинна виглядати красивою, привабливою і милою. Якщо ж він буде повертатися додому і бачити недоглянуту дружину, яка порається на кухні з каструлями, то може зовсім втратити інтерес до неї. Тоді ж він і почне звертати більше уваги на дівчат на вулиці або в офісі.

Нічого спільного

У відносинах йому дуже важливо мати спільні точки дотику. Улюблена жінка для нього – це насамперед друг, з яким можна поговорити, посперечатися і посміятися. Якщо ж ваші відносини обмежуються лише ліжком або побутом, то немає нічого дивного в його пригоди. Постарайтеся розділити його інтереси, сходити разом на футбол і так далі, що допоможе вам добре прив’язати його до себе.

найголовніше!

Представники цього знака у відносинах досить часто змінюють. Завдяки його манерам, галантності і вміння справляти враження, навколо нього нерідко виявляються молоді дівчата. Він любить з ними фліртувати, розважати, що часто входить у норму поведінки. Але ви все-таки зможете уникнути зрад, якщо совьете тихе і тепле гніздечко, де він зможе відчувати себе добре і спокійно.


Залишити відгук