Зраджує Чоловік Лев

Чоловік Лев захоплюється гарними жінками, але не любить, коли вони голосно розмовляють і помітно одягаються. Ви завжди повинні бути сповнені бажання і здатні на багато що, оскільки він до цього постійно готовий. Ви повинні належати йому тілом, розумом і душею. У суспільстві ви повинні виглядати королевою, якщо ж дивитесь інакше, навряд чи у вас вийде з цим чоловіком. Ви повинні знати собі ціну і володіти яскраво вираженою індивідуальністю. І не намагайтеся досягти успіху у вашій кар’єрі, він — ваша кар’єра. Він шукає розумну і надійну супутницю життя, орієнтовану на створення міцної сім’ї. Надайте йому певну свободу і простір, майте свій власний шлях у житті, викликайте захоплення оточуючих, приділяйте їй більше уваги, і тоді він залишиться з вами назавжди, адже про такий як ви, він мріяв все своє життя.

Чоловік Лев не вміє приховувати зраду, адже кожною своєю обраницею він звик і пишатися і хвалитися. Він не в силах утриматися від того, щоб з’явитися з черговою дамою серця на світському заході, блиснути її красою як медаллю за відвагу, і не замислюється про те, що колишня Прекрасна Кохана може дізнатися про це. Про непостійність Лева вважатимуть своїм обов’язком повідомити вам ті, кому він перейшов дорогу, адже нестачі в недоброзичливців представники цього знака не відчувають.

Якщо ж таких немає, прислухайтеся до його власними словами: найімовірніше, він знову і знову буде вказувати вам на ваші недоліки і недосконалості, підкреслюючи, що деяким іншим жінкам вони не властиві. Лев Невірний задоволений собою, адже він поповнив список своїх перемог; в своїй наївності він вірить, що зробив для вас достатньо, ощаслививши вас своєю увагою, а тепер повинен порадувати їм і когось ще. Для повноти картини не вистачає ще однієї пікантної деталі: Леви можуть злегка перебільшити урожай, зібраний на полі адюльтеру. Просто так, з дитячої безпосередності.

Цей чоловік рідко зважується на зраду сам. Найчастіше його провокують на це. І це відбувається особливо легко, так як він вміє правильно поводитися, щоб жінки захоплювалися ним. В результаті сподіватися на вірність цього чоловіка не варто. Краще всього дізнатися причини, по яким він зважується на зраду, і виключити їх зі своїх відносин. Це самий вірний шлях прив’язати цього полігамного чоловіка.

Причини зради

Причин для зради у нього всього дві – це нудьга і образа. Якщо вона публічно образила його, посміялася над його якостями чи поведінкою, то він обов’язково пошукає розради на стороні. Потрібно пам’ятати, що його не можна критикувати. Нудьга ще страшніше для нього. Він яскравий і багатогранний, тому завжди шукає партнерку, яка поділятиме його численні інтереси. Якщо ж вона буде заважати йому в цьому, він занудиться та пошукає іншу жінку.

Як розпізнати зраду Лева з-за образи?

Дізнатися, що він готуватися до розставання з-за нової пасії дуже легко. Це буде проявлятися в його поведінці. Він не стане рахуватися з її думкою, стане підвищувати голос. Також він не стане терпіти і буде висловлювати своє невдоволення при кожному зручному випадку. Його причіпки допоможуть ему4 підготуватися до розриву. І остаточний розрив трапляється, коли він затіє гучний скандал. Це можна вважати точкою у відносинах з ним.

Зрада з-за нудьги

Коли він змінює з-за нудьги, тут розпізнати зраду складно. Вона повинна бути гранично уважною. Отже, його дружній тон, рідкісні хвилини близькості можуть підказати, що у нього невеликий роман на стороні. Але часто ця зрада нічого не значить, так як він добре приховує свої почуття і навпаки, робить обраниці щедрі подарунки, оточує її підвищеною увагою. Тільки її увагу допоможе їй зрозуміти цього чоловіка.

найголовніше!

Щоб він не прагнув до зради, вона повинна бути мудрою у відносинах. Не варто критикувати його і ображати. Вона повинна оточувати його своєю увагою, бути цікавою співрозмовницею, а також дарувати йому нові враження. Пристрасні почуття і адреналін прив’яжуть його краще за будь канатів. Потрібно дати йому відчути себе головною людиною в житті, без якого неможливо не тільки жити, але й мислити.


Залишити відгук