Зраджує Чоловік Близнюки

Дівчина, у поданні чоловіка-Близнюка, повинна бути різнобічною і розумною, з якою було б цікаво спілкуватися на будь-яку тему і весело проводити вільний час. У той же час, вона не повинна бути обтяжена домашніми клопотами і походити на вічно зайняту «бізнес-вумен». Вона не повинна обмежувати його свободу, ревнувати і не звалювати нього численні обов’язки. Чоловік-Близнюк хоче, щоб ви були залежною, надійної і непередбачуваною в один і той же час. Він любить, коли у жінки багато нарядів, часта зміна іміджу та зачіски.

найвірніший ознака непостійності Близнюків – це постійність. Так-так, нічого дивного в цьому немає. Згадайте, як зовсім недавно він дивував вас щодня, демонструючи нові грані характеру, кардинально змінюючи свій світогляд, не втомлюючись перевертати життя з ніг на голову. Ось тоді-то лише ви володіли його помислами, лише вам він відкривався в повній мірі, вам ніс свої радості і печалі, з вами ділився щохвилини змінюються планами.

Як тільки здається, що ваш вічний дитина Близнюк став розсудливим, змужнів і схаменувся – це значить, що він вже чийсь чужий вічний дитина Близнюк. Щоправда, квапитися з висновками не варто, все-таки не виключено, що він просто втомився або переживає нелегкі часи. Близнюк-Обманщик відрізняється від Близнюка Сумного злим вогнем, часом спалахуючим в його очах, і усмішкою настільки ж хитрою, як і чарівною.

Незважаючи на свій легковажний характер, цей чоловік рідко зраджує своїй партнерці. Однак якщо зрада відбулася, то потрібно шукати реальну причину цього, так як він повинен мати серйозні причини для зради. Виходить, з мудрою жінкою в парі у нього не виникає бажання змінювати. Тому кожній жінці варто дізнатися деякі моменти, які можуть стати причиною невірності.

Причини зради

найголовнішою причиною для зради може служити привабливість жінки. Якщо його подруга не прагне виглядати привабливою, то він обов’язково пошукає цікаву жінку. Також багато залежить від інтимних відносин. Наступною причиною може бути сексуальна незадоволеність. Часто цей чоловік прагне до всього нового, а рутина так засмоктує, що зрада здається йому виходом зі стану нудьги.

Зрада – припинення відносин?

Багато вважають зраду початком припинення відносин. Для цього чоловіка зрада – це лише акт, який не повинен позначитися на його сімейного життя. Саме тому мудра жінка не стане влаштовувати гучних скандалів або змусити його зізнатися у зраді, якщо він ще їй доріг. У цьому випадку відносини знову налагодяться, і навряд чи він знову захоче відправитися на нові пригоди.

Зрада в помсту

Часто зрада з боку цього чоловіка відбувається в помсту. Якщо він дізнається, що вона зрадила йому, то він обов’язково помститься і зробить це по-особливому. Зокрема він змінить сам. У цьому випадку відносини можна зберегти, так як він чесний і зізнається в зраді. В цьому випадку краще зберегти обличчя і не намагатися затіяти скандал, так як саме з’ясування відносин може стати причиною розриву.

найголовніше!

Отже, цей чоловік досить постійний і завжди прагне до збереження відносин. Однак якщо він змінює не варто шукати причини в поза, найчастіше вони криються у відносинах. Якщо це так, він змінить і забуде про це, постарається зберегти сім’ю. У більшості випадків відносини зберегти вдасться, але для цього доведеться потрудитися, стати мудрішими і терплячіші до нього.


Залишити відгук