Зраджує Чоловік Козеріг

Прагнучи до досконалості, чоловік, народжений під знаком Козерога, вибирає дружину дуже уважно. Йому потрібна жінка, яка буде гарною матір’ю, вона повинна добре готувати, бути гарною господинею. Лише після цього вона повинна бути добре одягнена. Бажано, щоб вона була розумна і добре вихована. Останнє для нього – це краса і фізична сумісність. Він сильно потребує ніжності, розумінні, емоційному комфорті і близькості душі. Він воліє м’яких і інтуїтивно сприйнятливих жінок з легким характером, які б розуміли його проблеми без слів. Йому подобається, щоб ви цінували його думку і запитували у нього ради. Він у всьому прагне до досконалості і, знайшовши ідеального партнера, він віддасться йому всім серцем. Він ніколи не пов’яже життя з «бізнес-вумен», що проводить дні і ночі на роботі, для нього важливо, щоб дружина була «домашньої» жінкою.

Козеріг довго будує плани і ретельно обдумує їх; це стосується романтичних стосунків не в меншій мірі, ніж будь-якої іншої сфери життя. Ще задовго до того, як Вона гляне в його бік, Козеріг зважить всі «за» і «проти», складе власну думку про те, як розвиватимуться їхні стосунки, і як саме він буде тримати їх у таємниці. Перш, ніж домовитися з Нею про зустріч, він привчить вас до того, що зайнятий і не в змозі приділяти вам багато часу; він намітить маршрути прогулянок і вибере місця, де будуть проходить романтичні побачення, він передбачить все…

Лише для того, щоб в останній момент вирішити, що шкурка вичинки безумовно не варто. Якщо все ж виникає Та, заради якої варто було б докладати всі вищеописані зусилля, він рідко буває настільки обачний, оскільки несподівано і абсолютно втрачає голову. Козерога-Зрадника легко викрити, адже він вперто робить безглузді помилки одну за одною, в душі розуміючи, до чого це призведе, але потай сподіваючись, що його промахи залишаться непоміченими.

Цей чоловік дуже серйозно ставиться до родинним зв’язкам і лише в рідкісних випадках зможе зважитися на зраду. І для цього дійсно повинні бути серйозні причини, які підштовхнути його до такого рішення. Важливо зрозуміти і ще одну важливу деталь – інтимні стосунки, любов і сім’я часто виявляються у нього в різних площинах, і поєднати їх в одній жінці йому буває складно.

Причина 1: незадоволене бажання

Незважаючи на стриманість почуттів, йому дуже важливо задовольняти свої бажання в інтимному плані. Якщо ж його супутниця не влаштовує його в ліжку, то це може привести його до пошуків на стороні. Але це відбудеться не відразу, адже спочатку він усе добре обміркує. Тому, якщо ви помітили згасання інтересу, то приймайте термінові заходи – урізноманітніть своє інтимне життя і постарайтеся підлаштуватися під його потреби.

Причина 2: зруйновані відносини

через нелюбов до змін, цей чоловік можна роками залишатися з супутницею, з якою його не пов’язують ніякі почуття. Можливо, його влаштовує тепле та приємне гніздечко, де його чекає смачний обід і дах над головою. При цьому його дружина може і не здогадуватися про зміни, що сталися. Якщо в цей період йому попадеться гідна жінка, то він може без докорів совісті змінити і навіть піти з дому.

Причина 3: змішання понять

Як було зазначено вище, постіль і сімейні стосунки рідко асоціюються у нього з однією жінкою. Тому час від часу він може зважитися на зраду. В його розумінні це не зможе нашкодити відносинам, крім того, він навіть не спробує розповісти про них. Втім, після здійсненої зради він насправді не змінить до вас відносини, і в цьому випадку його пригоди будуть носити одноразовий характер.

найголовніше!

Чоловік Козеріг воліє будувати відносини на чесності та повну довіру, тому випадки зрад у представників цього знака мінімальні. Тому ви зможете без праці уникнути негативних наслідків, якщо будете прислухатися до нього, намагатися задовольнити його в ліжку і брати активну участь у його справах. Також постарайтеся більше довіряти йому, адже прийшовши додому пізно, він може насправді затриматися на роботі.


Залишити відгук