Зраджує Чоловік Рак

При спілкуванні з чоловіком-Рак уникайте грубості і вульгарності. Він цінує вірність, надійність, невибагливість, безкорисливість, любов до дітей. Його дівчина повинна бути молода, красива, доглянута. Холодна, егоїстична, стримує свої почуття дівчина ніколи не досягне його розташування. Чоловік-Рак вимагає від партнерки більше, ніж може дати сам, і вважає за краще, щоб про нього піклувалися. Його приваблюють сильні, впевнені в собі і мудрі жінки. Нерідко чоловік-Рак шукає не просто супутницю життя, а в основному мати своїх дітей. Тому якщо Ви не любите дітей, то відносини з Раком можуть складатися досить проблематично.

Чоловікові Раку зрада дається дуже нелегко, адже він дуже хоче бути ідеальним сім’янином, вірним коханим і надійним партнером. Крім того, він здогадується про те, як боляче бути обдуреним в найкращих почуттях, і не хоче змушувати страждати того, хто йому небайдужий. Якщо нове захоплення все ж ненароком наскочило, він сумнівається і шукає собі виправдання, ділиться тривогами з друзями, шукає вихід, який влаштував би всі зацікавлені сторони, і охоче перекладе відповідальність за події на чужі плечі.

Здогадатися про зраду Раку допоможуть довгі розмови про те, як непроста життя, як недосконалі люди, як багато праці потрібно вкладати у відносини з тим, кого любиш – і як легко деколи знайти взаєморозуміння з людиною, який ще недавно був зовсім чужим. Невірний Рак тужить, оплакує крах надій на щастя, яке було так можливо, і не наважується зробити рішучі кроки; сумний і мовчазний, він винить у всьому себе і несправедливу долю, а часом і вас заодно, як її сліпе знаряддя.

Цей чоловік дуже серйозно підходить до особистих відносин, тому він в самих рідкісних випадках зможе зважитися на зраду. І коли це відбувається, то можна впевнено заявити, що йому не зовсім затишно поруч з вами. Зробити ж розрив йому змінюють якісь певні причини. Наприклад, спільні діти, занадто довгі відносини і багато іншого. Тоді він зможе зважитися на критичну міру – завести коханку.

Духовна близькість дуже важлива!

Улюблена жінка в його розумінні – це не тільки коханка, але і близька людина, з якою можна поговорити, посміятися, розповісти про проблеми і разом розділити горе. Якщо він цього не відчуває, а вдома на нього сиплються докори і невдоволення, то він буде шукати розради на стороні. Тому з ним дуже важливо підтримувати духовний зв’язок, бути для нього не лише дружиною, а й близьким другом, на якого завжди можна покластися.

Надмірна турбота

Цей чоловік дуже прив’язаний до матері і мимоволі підшукує собі дружину, яка в своїй поведінці або рисах схожа на неї. Але його супутниця може часом загратися і коли емоційний зв’язок буде настільки сильною, він може перестати цікавитися нею як жінкою. Він буде приходити додому, їсти, отримувати чисту білизну, але відносини будуть вже на іншому рівні. Про цьому варто обов’язково пам’ятати.

Він боїться змін!

Він ніколи не стане ініціатором розриву відносин і не розповість своїй обраниці, що втратив всякий інтерес до неї. Тому він може довго залишатися поруч з нею, хоча на боці у нього буде інша жінка. Вся справа тут в силу звички, а також небажання кидати налагоджену і вже облаштовану життя. А свої таємниці він вміє зберігати дуже добре і здогадатися про це буде досить складно.

найголовніше!

Це основні причини, чому цей чоловік може зважитися на зраду. На щастя, це відбувається не так часто і якщо вас пов’язують спільні діти, то він залишиться чесним перед вами. Щоб зрада не мала місця у ваших стосунках, треба постаратися знайти спільну мову з ним і реагувати на будь-які зміни в його поведінці. Якщо ви помітили якийсь холодок, то спробуйте використовувати інший підхід, що дасть хороші результати.


Залишити відгук