Зраджує Чоловік Овен

Чоловік Овен шукає ідеал, а не реальну жінка з її реальними потребами. Він бажає, щоб його половинка відрізнялася неабияким розумом і красою, вміла б витончено підтримати світську бесіду і не менш вправно орудувала на кухні, вдень дотримувалася б найсуворіші норми моралі, а на ніч ставала б самої чудовою коханкою. Чоловік-Овен мріє про жіночною, чарівною, ніжною, скромною, з рівним і спокійним характером дівчині.

Овен навіть думки не допускає про зраду, поки він закоханий – почуття захоплює його цілком, не залишаючи місця для нового захоплення, легкого флірту. Поки він носить вас на руках, обсипають подарунками і знаками уваги, обіцяє зірки з неба і золоті гори, у його вірності можна не сумніватися.

Насторожитися варто в той момент, коли він починає звертати увагу на інших жінок – Анджеліну Джолі, Юлію Тимошенко, Оксану Федорову… Саме це є вагомим доказом того, що його Кохана, ще недавно була безперечною володаркою титулу Самої Прекрасної Дами на Землі, стала йому менш цікава. А там і до сусідки Наді недалеко. Про зраду Овна найпростіше дізнатися від нього самого: обманювати він не вміє і не любить, а жорстоку правду вимовляє легко, інколи з деяким таємним насолодою. Овен Невірний задоволений собою і ні в гріш не ставить свою нещасну колишню Велику Любов – адже вона була помилкою, в кінці кінців. Бідолаха, він ще не знає, що наступна виявиться нітрохи не краще.

У будь-яких відносинах може наступити штиль, а в стосунках з ним це штиль може перетекти в розрив. А вся справа в тому, що часто захоплюється і йому стало цікавіше з кимось іншим. Щоб цього не сталося, варто розібратися, чому йому захотілося пошукати новий ідеал. Отримавши ці знання, можна цілком зрозуміти цього чоловіка і постаратися уникнути цього у відносинах з них усіма силами. Це просто, якщо є бажання зберегти відносини.

Рутина

Життя часто привносить сюрпризи, але в цілому це рутина. А він всіма силами намагається уникнути цієї рутини, намагається знайти щось нове і незвичайне. Теж саме з обраницею, вона повинна бути цікавою і з вогником, щоб йому хотілося бути з нею. Якщо вона буде нудною і нецікавою, намагатиметься прив’язати його до звичного укладу життя, рутині, він обов’язково їй змінить. А причиною буде банальна нудьга, бажання змін.

Темперамент

Він темпераментний чоловік, тому йому потрібно живе підтвердження почуттів. Це не тільки інтимна сфера, але і звичайні дотику і поцілую серед дня. Якщо його партнерка відштовхує його, не хоче розділяти з ним його захоплення від спільного проведення часу, він пошукає пригоди на стороні. Він не сприймає холодність, яке розцінює, як байдужість. Саме тому він і змінює, зрозуміти його в цій ситуації просто.

Помста

Іноді чоловік може запідозрити свою другу половинку. У цьому випадку він відчуває цілу гаму почуттів. Йому складно зрозуміти причини її зради, він збентежений і сповнений рішучості діяти. У цьому випадку він зазвичай намагається заглушити біль і шукає нових пригод. Він мстить їй, хоче зробити так само боляче. І звичайно, він не повертається до неї, так як вже не бачить в ній того ідеалу, який запалив його на самому початку відносин.

найголовніше!

Отже, він цілком може змінити. Причин для цього може бути багато – помста, рутина, його пекучий темперамент. Однак будь-яка причина його зради криється в незадоволенні. Він не бачить у своїй жінці ту, яку хотів би бачити, не може зрозуміти її поведінки. Все це штовхає його на нові пригоди. Крім того, його зрада – це перший крок до розриву відносин, тому не можна доводити відносини до того, щоб він почав змінювати.


Залишити відгук