День Народження 2 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Милі і приємні люди, народжені 2 жовтня — одні з найбільш популярних представників Ваг. Будучи оптимістом по натурі, ви не бажаєте помічати темні сторони життя. Ввічливий і чарівний, що ви умієте слухати і здатні зрозуміти кожну з сторін, що сперечаються. Уникаючи крайнощів, ви вмієте продемонструвати повагу до точки зору кожного, не втрачаючи з уваги те, що здається справедливим рішенням для всіх.

Народжені 2 жовтня можуть стати жертвами насильства або нещасного випадку внаслідок придушення власних агресивних імпульсів і/або боязні каліцтва. Якщо звичний стиль поведінки пов’язаний з нападом на інших, їм слід побоюватися диктаторських замашок, що заподіюють біль навколишнім. Народженим 2 жовтня буває корисна допомога психотерапевта, щоб з’ясувати, чим пояснюється їх дивні здібності і як їх відкоригувати. Народжені в цей день повинні особливо побоюватися нещасних випадків з пошкодженням спини і органів черевної порожнини. І насамперед їм не варто вважати себе невразливими. Стабільний ритм життя, збалансована дієта і помірні фізичні вправи допоможуть їм триматися у формі. При цьому слід уникати надмірного завзяття в кожній з цих сфер.

Народжені 2 жовтня ніколи не плутається в словах. Зазвичай вони дуже відверті у вираженні своєї думки і рідко залишають сумніву в тому, що думають з того чи іншого питання. Проте найбільше враження вони справляють своєю стриманістю й умінням говорити чітко, критично і дотепно. Народжені в цей день дадуть вам зрозуміти про свої почуття, не дратуючись і навіть не засмутившись. Народжені 2 жовтня іноді бувають занадто критичні або гострі на язик, що, відповідно, може викликати неприязнь з боку тих, хто їх сприймає слова занадто буквально або як особисту образу.

Знак Зодіаку 2 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Повітряних знаків, які володіють наступними якостями: дипломатичність, елітарність, привітність, плюралізм, помірність.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї спокій, гармонія. Венера — покровитель для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Можете бути вдячні їй за прагнення перекласти ризик на інших людей, а також сумніви у власних силах.

Ваги, народжені 2 жовтня, є типовими представниками знаку. Вони чарівні, ввічливі, оптимістичні. Ваги – чудові оратори і вдячні слухачі. Спілкування з такими людьми – задоволення. У міжособистісних відносинах ваги контакти, врівноважені, справедливі. Не терплять представники знаку брехні і фальші. Інтуїція допомагає Терезам в складних життєвих ситуаціях. Але, щоб не прийняти помилкове рішення, представникам знаку доведеться вчитися слухати своє серце, довіряти так званому чуттю.

Народжені 2 жовтня найчастіше зовсім не усвідомлюють, як образливі висловлювання для ліг-коранимых або надчутливих людей. З цієї причини їх іноді навіть можуть звинуватити в безжальності по відношенню до оточуючих. Народжені 2 жовтня по поведінці і способу думок схильні до громадської та/або політичному житті. Більшість з них активно цікавляться подіями, що відбуваються в суспільстві процесами і чудово вміють розбиратися в громадській думці, а в деяких випадках навіть більш того — маніпулювати ним. Для них не складе труднощів звернути складну ситуацію собі на користь і схилити на свою сторону тих, хто стоїть у них на шляху.

Народжені 2 жовтня володіють певним витонченістю, яке в поєднанні з витікаючим від них чарівністю або внутрішньою силою справляє незабутнє враження на оточуючих. Не варто, однак, вважати їх слабохарактерних, так як багато з них — натури досить жорсткі, особливо коли справа йде про виживання. Вміння нападати поєднується в них з умінням стойко оборонятися, що робить їх вкрай небажаними ворогами. У той же час народжені в цей день іноді відчувають проблеми з надмірною агресивністю, що перемежовується з надмірною скромністю.

В молодості народжені 2 жовтня можуть мати проблеми з насильством — небудь страждаючи від нього, або, навпаки, відчуваючи хворобливу схильність до нього. Вони повинні навчитися не піддаватися пристрастям і виробляти внутрішній спокій і врівноваженість. Для народжених 2 жовтня важливо висловлювати несхвалення, негативні емоції, агресію і честолюбство таким чином, щоб не відштовхувати оточуючих чи не сіяти сумніви в їх прихованих мотивах. У народжених 2 жовтня часто на губах грає усмішка, а в очах горить вогник. Найбільше їм подобається розважати інших або ж коли розважають їх, але роблять це по можливості професійно. Володіючи сухим, уїдливим розумом, народжені в цей день люблять пожартувати над оточуючими, але не допускають жартів над собою. По суті, народжені 2 жовтня дуже чутливі до сміху в свою адресу, і в цьому сенсі їх ставлення до гумору двоїсте.

Підвищена ранимість народжених 2 жовтня нерідко ховається під маскою або суворою, або легковажною, грайливою зовнішності. Обидва ці обличчя цілком можуть замаскувати їх справжню природу, так як вони майстерно вдаються до дотепності, відчуженості або агресивності, щоб відвернути увагу від свого внутрішнього «я». Лише дуже близькі люди здатні помітити їх емоційну вразливість.

Чоловік Терези — народився 2 Жовтня

Чоловіки, які народилися 2 жовтня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — чарівний, освічений, гармонійний, вишуканий. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 2 Жовтня

Жінки, народжені 2 жовтня, не схожі на інших такими якостями: така дама — чаруюча, терпляча, дипломатична, витончена. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 2 Жовтня

Уміння говорити — головний талант людей, чий день народження припадає на 2 жовтня знак зодіаку Терези. Вони не вважають за потрібне приховувати свою думку і навіть не намагаються хоч якось пом’якшити різкість своїх суджень. При цьому, вони, все ж, висловлюють свої думки досить логічно і послідовно. Вони гострі на язик та своє невдоволення вами зможуть висловити спокійним і стриманим тоном, обґрунтовуючи свої висновки, і вибудовуючи їх в логічний ланцюжок, так що ви навіть не відразу найдетесь з відповіддю.

Іноді люди з датою народження, що припадає на 2 жовтня знак зодіаку Терези, можуть бути досить категоричні, їх критика може викликати негативну реакцію з боку оточуючих, особливо якщо це образливі і вразливі люди з тонкою душевною організацією. Такі співрозмовники кожне порицающее слово на свою адресу здатні сприймати як особисту трагедію, що абсолютно незрозуміло для Ваг, що народилися в цей день, які навіть не усвідомлюють наслідки своїх слів, унаслідок чого вони можуть виглядати черствими і байдужими.

З людей, що з’явилися на світ 2 жовтня знак зодіаку Терези, виходять чудові громадські діячі та дипломати, оскільки вони прекрасно орієнтуються в питаннях зовнішньої і внутрішньої політики держави. Вони завжди в курсі всіх відбуваються в країні, активно беруть участь в соціальному житті суспільства і легко вгадують думки і бажання більшості. Завдяки високо розвиненою інтуїції будь-яку негативну ситуацію вони можуть обернути на свою користь і спритно складеними фразами змусити опонента прийняти свою точку зору.

Люди, народжені 2 жовтня знак зодіаку Терези, мають привабливу зовнішність і нездоланну силу чарівності, які привертають до них увагу оточуючих. Однак, при всій їх уявній м’якості і податливості, вони мають досить жорсткий склад розуму і прагматичну особливість мислення, що збільшує їх здатність протистояти різним життєвим негараздам. Таких людей краще мати в списку своїх друзів, а не супротивників, так як на кожну спрямоване в бік дію вони відповідають подвійно посиленим ударом. А правило про те, що найкращий захист — це напад, сприймається ними як керівництво до дії.

Про що ще може говорити дата народження — 2 жовтня? Такі люди мають двоїстий характер, агресивність у них може поєднуватися з нерішучістю. Їх дитинство може бути неоднозначним. Можлива ймовірність насильства — як морального, так і фізичного, яке відбилося в їх душі або її неприйняттям, або патологічним потягом до нього. Вони потребують постійного підтримання внутрішньої гармонії, і у встановленні балансу між активністю тіла і врівноваженістю духу. Їм потрібно навчитися виражати свої внутрішні почуття і емоції, не йдучи врозріз із загальноприйнятою думкою і не вступаючи в конфлікт з власним світоглядом. Потрібно вміти давати характеристики оточуючих людей і оцінювати їхні вчинки, не викликаючи їх підвищеної агресії та недоброзичливості.

Ті, хто народилися 2 жовтня знак зодіаку Терези, мають тонке почуття гумору, що іноді переходить у сарказм. Пожартувати над іншими людьми, і іноді жорстоко, їм не здається чимось негожим, однак вони категорично не сприймають навіть найменшого натяку на глум у власний адресу. Їх чутлива, вразлива натура надійно схована під товстою кіркою дотепності й агресивності. Вони не люблять нікому до кінця відкривати свій внутрішній світ, навіть самим близьким доступна лише мала частина їх душі.

Любов і Сумісність

Ідеаліст і шанувальник краси і мистецтва, ви тягнетеся до тих, хто поділяє ваші вишукані смаки і витончені інтереси. У пошуках ідеальних відносин, кращої роботи, одягу або меблів ви віддаєте перевагу зважити всі «за» і «проти», перш ніж приймати якесь важливе рішення.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народилися 2 жовтня доброзичливі, привітні, комунікабельні і чуйні. Їх характеризують не інакше як приємних людей, відкритих. Народився 2 жовтня властивий оптимізм. Ці люди вперто не помічають негативних сторін життя. Така особливість особистості є свого роду щитом від стресів.

Практика показує, що народжені 2 жовтня набагато краще інших представників знаку Зодіаку, під яким вони з’явилися на світ, справляються з наслідками впливу стресових факторів. Ще однією особливістю народжених 2 жовтня є вміння слухати. Вони є вдячними слухачами, не пропускають жодної деталі розмови. Це якість часто допомагає у професійній діяльності.

Ваги, народжені 2 жовтня, дотепні, критичні, вміють чітко і лаконічно висловлювати свою думку. Якщо вони генерують ідеї, то виключно практичної спрямованості. Раціоналізм Ваг цінують роботодавці. Що стосується професій, представники знаку можуть знайти себе хоч в інженерії, хоч в медицині. Важливо лише вчасно помітити нахили і прагнення, вжити заходів для розвитку здібностей.

Здоров’я і Хвороби

Більшість проблем Терезів лежить в області психології. Часто представники знаку бувають агресивними. Але, розуміючи згубність таких нахилів, всіляко пригнічують агресію. Результатом може стати психічний розлад. Також представникам знака може бути властива помисливість. Боязнь отримати травму чи каліцтво нерідко трансформується в нав’язливе стан. Самостійно впоратися з ним непросто. Може знадобитися допомога психотерапевта.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, що володіють чудовою інтуїцією люди. Можна сказати, що вони володіють даром передбачення. Вони можуть створити для себе сприятливі, комфортні умови, якщо будуть гідно йти по життю і свої здібності і таланти направлять на благі справи. Особливо вдало зможуть проявити себе в галузі літератури, музики, театру. В матеріальній сфері зазвичай спостерігається стабільність.

Поради Терезам, Народженим 2 Жовтня

Придушення своїх почуттів і бажань згубно позначається на психіці. Це слід пам’ятати кожному представнику знака. Не намагайтеся сховатися за своїм ретельно продуманим іміджем. Нехай інші бачать вас такими, які ви є. Що стосується задоволення бажань і потреб, процеси необхідно направляти в конструктивне русло. Кожна людина має право на свій особистий простір, але якщо завжди тримати людей на відстані, ви позбавите їх можливості підтримати вас у важку хвилину.


Залишити відгук