День Народження 1 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 1 липня, набагато більш активні та агресивні, ніж більшість їхніх братів і сестер по знаку Зодіаку. Будучи заповзятливим і цілеспрямованим, ви з готовністю занурюєтеся в проекти і вирішуєте проблеми, здатні сприяти розвитку ваших планів і амбіцій. Ви володієте активним характером, проникливістю і чудовою пам’яттю, думайте швидше і приймаєте важливі рішення легше, ніж більшість Раків. Творчий, далекоглядний, з розвиненою інтуїцією і фантазією, ви наділені оригінальними і новаторськими ідеями.

Народжені 1 липня не дуже комфортно почуваються у своїх тілах. Хоча більшість з них досить граціозні і рухливі, періодично вони сахаються від активного сексуального самовираження до повного утримання від задоволень. Мабуть, самим серйозним недугою, яким страждають народжені 1 липня, є депресія, і на певному етапі свого життя вони починають шукати кваліфіковану допомогу в цьому питанні. Народженим 1 липня необхідний друг, релігійний радник, терапевт, здатний вислухати їх виливу і дати корисну пораду. В їжі народжені 1 липня вельми вибагливі й вишукані. Періодично міняючи свої смакові пристрасті і дієту, вони можуть стати жертвами нездорового відношення до харчування, і це необхідно коригувати ненав’язливо і поступово, причому якомога раніше.

Народжені 1 липня, як правило, люди надзвичайно чутливі, здатні легко ті, що пристосовуються до будь-якій обстановці і до того ж завжди емоційно відкриті. Хоча багато їх них приречені на довгі страждання і схильні до душевних переживань, вони все-таки беруть верх у своїй боротьбі проти чужої зверхності, несправедливості і гноблення.

Знак Зодіаку 1 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до водяним знакам, які відрізняються сумлінністю, памятливостью, психологізмом, педантичністю в грошових питаннях.

Планета Управитель: Місяць. Дарує Раку дбайливість, виживаність. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

Ті, хто народився у перший день липня, є найбільш енергійними і яскравими представниками свого зодіакального знака – Раку. Їм властиво величезна працьовитість, цілеспрямованість і сильна воля. Вони володіють також багатою фантазією, великий запас творчої енергії і чисто людського чарівності. Це Рак, іноді обережний і дуже наполегливий. Але люди, що народилися саме в цей день, нерідко виявляють і протилежні риси. Вони можуть бути нестриманими, особливо в інтимній сфері, що часто штовхає їх на конфлікт, після чого Раки можуть впасти в депресію. Але в цілому вони пестуни долі, і після нетривалих спалахів агресії Раки здатні погасити розгорівся конфлікт і домогтися свого. Рак не боїться зіткнень, так як сильно розвинені дипломатичні якості допомагають йому вчасно відступити і вчасно досягти своїх цілей.

Жінки, народжені 1 липня, гостро переживають конфлікт між своїм материнським покликанням і необхідністю робити кар’єру; саме тому вони часто виявляються залученими в диспути про емансипації в сучасному суспільстві. Чоловіки, які народилися в цей день, відрізняються особливою чутливістю і співчуттям до жінки. Народжені 1 липня нерідко виявляються у цілковитому розладі з самими собою. Багато з них сприймають себе як найлютіших ворогів власного «я», що глибоко прихованого від очей сторонніх. Депресія є, мабуть, самим постійним компаньйоном протягом усього життя. Тривоги, пов’язані з недооцінкою на роботі або невдачами в любові, можуть вивести їх з рівноваги, навіть коли вони перебувають на піку слави і успіху.

Народжені 1 липня не належать до тих, хто сліпо слідує тим чи іншим принципам. Незалежно від ступеня особистої одержимості в тому чи іншому починанні, вони залишаються досить гнучкими, щоб розглянути відмінну від своєї точку зору з приводу того, чим вони займаються. Ці люди зазвичай шукають глибини в будь-якому, навіть самому незначному предметі, їх не задовольняють найпростіші відповіді і поверхневі думки. Народжені 1 липня, безсумнівно, глибокі особистості — складні, багатогранні, але ретельно приховують свій багатий внутрішній світ від цікавості оточуючих. З іншого боку, вони нерозривно пов’язані з суспільством і багато часу і сил віддають вирішення його проблем та благодійності. Ті, хто народився в цей день, швидше люди дають, ніж беруть.

Будучи натурами чуйними і чуйними, вони гарні в дружбі. Втім, коли деякі з них впадають у депресивний стан, допомогти їм буває дуже важко. Народжені в День емансипації частенько піддають себе емоційного самокатування. Небезпека полягає в тому, що вони ризикують замкнути себе в рамках негативних вражень. Іноді лише випадковість чи навіть шок здатні вивести їх з цього стану, змушуючи шукати вихід із скрутної ситуації. Найбільш освічені особистості тих, хто народився 1 липня, здатні успішно поєднувати соціальну активність з сімейної життям і амурними справами. Іноді вони залишають своє укриття і починають активно шукати життєві задоволення. Такі вилазки можна назвати свого роду даниною емансипації, цілком природною для них.

Чоловік Рак — народився 1 Липня

Чоловіки, які відзначають день народження 1 липня — володіють наступними якостями: такий кавалер — домашній, образний, обережний, сентиментальний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — яка народилася 1 Липня

Жінки, що з’явилися на світ 1 липня, не схожі на інших такими відзнаками натури: така дама — природна, лагідна, привітна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 1 Липня

Відзначали день народження 1 липня – це люди, які володіють особливою чутливістю і здатні існувати комфортно в будь-якій ситуації та обстановці. При цьому вони завжди відкриті в емоційному плані і легко можуть знайти підхід до людей. З одного боку, такі особливості характеру дозволяють народився 1 липня налагоджувати добрі стосунки з оточуючими, з іншого – роблять їх дуже вразливими; більш того, надмірна емоційність може забезпечити цим людям досить тривалі душевні переживання.

Народжені 1 липня знак зодіаку Рак, є людьми життєрадісними і доброзичливими, їх погляд на світ відрізняється оригінальністю, а інтереси належать до сфери ірраціонального і непізнаного. Народженим в цей день не займати цілеспрямованості, вони легко досягають будь-якої мети не тільки завдяки своїм унікальним здібностям, але і везіння, яке супроводжує їх по життю.

Жінки-Раки, які з’явилися на світ 1 липня, дуже страждають від того, що їм доводиться постійно вибирати між материнством і кар’єрою, оскільки перше вони вважають своїм покликанням, а друге – необхідністю самореалізації. Що стосується чоловіків, народжених в цей день, то вони набагато більш чутливі, ніж інші представники цього знака зодіаку, і з особливим співчуттям ставляться до жінки. Однак і сильна стать теж часто не може знайти внутрішню гармонію, страждаючи від своїх амбіцій. Тобто більшість з тих, хто народився 1 липня знак зодіаку Рак, займаються регулярним самоїдством, що врешті-решт може призвести до руйнування власного «я», тому вони періодично потребують свого роду емоційної перезавантаження аж до шоку.

Відчуваючи тривогу з приводу недооцінки на роботі або невдачі в любові, народжені 1 липня можуть вийти з рівноваги навіть у тому випадку, якщо знаходяться на вершині успіху. Стан депресії для таких людей може стати постійним супутником протягом усього життєвого шляху. Тих, хто відзначає день народження 1 липня знак зодіаку Рак, ні в якому разі не можна назвати занадто принциповими. Зрозуміло, власні принципи у них існують, але разом з тим вони дуже шанобливо ставляться до поглядів інших людей. І все ж, уважно ознайомившись з іншою точкою зору і вислухавши поради оточуючих, ці самодостатні Раки будуть приймати рішення, виходячи лише з власних міркувань і прислухаючись до голосу свого серця.

Персонам, народився 1 липня знак зодіаку Рак, необхідно мати надзвичайно об’єктивне уявлення про навколишній світ. Звідси їх скрупульозність і схильність до ретельного аналізу всіх відбуваються явищ. Взагалі, це особистості глибокі, але складні, не пускають нікого у свій внутрішній світ, який, треба визнати, дуже багатий. Незважаючи на це, народжені 1 липня мають тісний зв’язок з суспільством, при цьому більше віддаючи, ніж отримуючи; вони завжди готові прийти на допомогу іншим, благодійність для них – нормальне і звичне стан. Проявляючи чуйність до ближнього, народжені 1 липня можуть стати хорошими друзями, головне – уникати того горезвісного депресивного стану, в іншому випадку допомогти їм буде непросто.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви демонструєте то турботу і розуміння, то вибухову вимогливість. Ваша внутрішня життя складається з постійних спадів і підйомів, оскільки ви весь час розриватися між бажанням свободи і незалежності — енергіями числа 1 — й потребою Раку в тривалих, надійних відносинах.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Природа нагородила цих людей високими інтелектуальними здібностями, відмінною пам’яттю, швидкістю мислення. Раки можуть успішно реалізувати себе в будь-якій професії. Чоловіки стають ефективними керівниками, вченими, прекрасно працюють у сфері високих технологій.

З жінками-Раками, народженими 1 липня, трохи складніше. Вони будують успішну кар’єру і одночасно виховують дітей, але їм властиве почуття провини перед малюками. Жінки-Раки схильні до самовіддачі і вибирають відповідні професії. З них виходять успішні медичні працівники, ветеринари, психотерапевти.

Здоров’я і Хвороби

Недуги Раків з-за схильності до депресій часто мають психосоматичні причини. Уразливі шлунково-кишковий тракт, сечостатева система. У Раків-жінок часто буває болючий ПМС, але зате легкі пологи. Аборти дуже небажані, так як призводять до ускладнень. Багато «первоиюльские» Раки схильні до повноти із-за любові до делікатесів.

Доля і Удача

В цей день народжуються обдаровані особистості. Вони наділені могутньою життєвою енергією. Мають схильність до містичних практик, окультизму, екстрасенсорики. У них сильний, вольовий характер, вони комунікабельні, володіють дипломатичністю та вмінням привертати увагу людей до своєї персони, до того, що вони говорять. Вони легко йдуть по життю, їм всюди супроводжує успіх. Завдяки своїй наполегливості та працьовитості здатні досягти високого положення і створити велике стан.

Поради Ракам, Народженим 1 Липня

Таким людям варто знати, що свої депресії можуть вилікувати тільки вони самі, по своїй волі змінюючи спосіб життя і звички. Харчуватися слід якісно, вибираючи здорову їжу, і поглинати її повільно. Ракам дуже корисні теплі ванни і повноцінний сон.


Залишити відгук