Зраджує Чоловік Водолій

Ідеал чоловіка-Водолія – жінка-друг, без емоційних переживань до нього. Чоловік-Водолій досить вимогливий, принциповий, не любить причіпливих дам, сам вище всього цінує свою свободу. Жінка, яка хоче пов’язати своє життя з чоловіком-Водолієм, повинна, насамперед, зацікавити його. Вона повинна міцно стояти на своїх позиціях, при цьому не занадто уподібнюючись чоловікові і не вимагати від нього обіцянок. Насамперед, ви повинні бути привабливими не тільки зовнішніми проявами, а й внутрішнім змістом. Він повинен поважати вас, перш ніж почне розглядати фігуру і обличчя. Якщо ви підкупили його своїм розумом і інтелектом, вважайте, що справу майже зроблено. Він буде просто не в змозі зав’язати любовні відносини при відсутності духовного контакту.

Водолій не любить ховатися, і якщо змушений робити це, то відчуває себе незатишно. Таємні відносини не доставляють представникам цього знаку великого задоволення, адже доводиться прикладати серйозні зусилля для того, щоб усіх тримати в невіданні, а нагорода за труди часом виявляється скромніше, ніж він очікував. Але все ж тяга до різноманітності іноді бере гору, і Водолій зближується з жінкою лише тому, що вона зовсім не схожа на Ту, Іншу. А потім виявляється, що все ж схожа. А потім – знову несхожа… Ах, як же це його втомлює!

Нескінченні коливання, сумніви в прийнятих рішеннях перебираються зі сфери романтичних відносин в інші сфери життя, і ось він місяцями думає над тим, яка оббивка для дивана краще, якого кольору повинен бути парасольку, де поставити робочий стіл. Невірний Водолій весь – сумнів і роздум. Він не вибирає між синицею в руках і журавлем в небі, він сам і журавель і синиця, і небо, і рука, і печаль і радість. Ох, і нелегко ж йому доводиться, бідоласі!

Представник цього знака зодіаку найчастіше змінює своєї супутниці життя. Пояснити його поведінку дуже складно, так як він сам не знає, що станеться з нею в наступну хвилину. Швидше за все, це нудьга, а може бути просте бажання, яке з’явилося у нього при вигляді красивої жінки і так далі. До зради він ставиться цілком нормально, не вважаючи, що зробив щось непристойне і заборонене.

Одноманітні відносини

Цього чоловіка постійно потрібно різноманітність щось нове і цікаве. А якщо у ваших відносинах довгий час нічого не змінювалося, то не варто дивуватися, що він знайшов кого-небудь на стороні. Справа навіть не в інтимній сфері, а у вашому ставленні до нього. Йому потрібна більше подруга, з якою можна поговорити, посперечатися і поділитися чим-небудь. А якщо ваші відносини складаються з побуту та ліжка, то справа дуже погано.

Постійні докори

Він часто живе у своєму світі, в якому немає побутових і сімейних проблем. Відповідно, це викликає справедливий гнів у його супутниці. Вона намагається змінити його, прищепити свої погляди і чекає від нього якихось дій. Що ж він готовий на певні зміни, але якщо і після цього докори не припинилися, то ніщо не зможе утримати його поруч з вами. Це одна з поширених причин, які призводять до зради.

Ставлення до зрад

Він рідко пов’язує інтимні стосунки з сімейними, вважаючи, що вони лежать у різних площинах. Тому, навіть зробивши зраду, він не буде вважати себе винним у цьому. Це ніяк не позначитися на ваших відносинах, які будуть розвиватися таким же чином. Він також не відноситься до категорії ревнивих чоловіків і буде надавати вам свободу, навіть не питаючи, де ви провели вечір.

найголовніше!

Незважаючи на вищесказане, захистити відносини від зрад все-таки можна. Ви повинні завжди залишатися для нього бажаною і загадковою жінкою, яку він не до кінця підкорив. Постарайтеся завжди виглядати на висоті, бути незалежною в фінансовій та інших сферах життя. Тоді у нього не виникне навіть бажання шукати чого-небудь на стороні, адже він буде боятися втратити вас назавжди.


Залишити відгук