Чоловік Козеріг і Жінка Діва — Сумісність

Дивно і гармонійна щаслива пара вийде з жінки знаку Діви і чоловіка Козерога. Обидва обожнюють жити з відчуттям, що все в їхньому житті відбувається правильно і так, як треба». Для обох неприпустимо порушення громадського порядку, норм поведінки і моралі. Вони – законослухняні громадяни. Обидва – люди боргу. З бережливої ніжністю ставляться до грошей. Коротше, вони з тих, хто йде у розпал веселої вечірки додому, щоб як слід виспатися: адже завтра треба йти на роботу!

Діва і Козеріг належать стихії Землі, що робить їх міцними і надійними. Вони багато в чому схожі, але не у всьому: Козеріг не мислить життя поза офіційних відносин. І навіть якщо таке з ним відбувається, він вважає це тимчасовим або ненормальним: його діти повинні бути народжені в шлюбі, сім’я – основа суспільства і так далі, і так далі. Діва ж на шлюбні узи дивиться з побоюванням. Ні, вона не проти шлюбу, як суспільного інституту! Вона завжди «за». Але поки це не стосується її особисто. Сама назва знака Зодіаку «Діва» говорить про деяку прихильність до безшлюбності. Люди знаку Діви, звичайно ж, повально не йдуть в монастир, вони закохуються, виходять заміж, одружуються, але з великою часткою побоювання і після довгих роздумів. Жінці-Діві треба грунтовно закохатися, щоб зважитися на похід в РАГС. Але з Козерогом їй нічого боятися: він не обдурить її очікувань.

Іноді розбіжності у відносинах відбуваються через надмірну схожість в характері партнерів. Можливо, деякі тертя між Козерогом і Дівою трапляться саме з цієї причини: обидва дещо сухуваті в прояві почуттів. У той же час Козеріг у глибині душі дуже, дуже потребує в палкому обожнювання! Готова стримана Діва нашіптувати з ранку до вечора ніжні слівця і палкі визнання свого Козерогові? Ймовірно, немає.

Внаслідок цього виникає емоційний конфлікт двох людей, кожен з яких потребує виявлення любові з боку партнера більше, ніж може проявити свої почуття сам. Але їх аури з першої зустрічі накладаються і перетинаються таким чином, що розділити майже не представляється можливим: вони стають єдиним цілим навіть проти волі власників. Діва і Козеріг, пов’язані зірками навічно таким чином, звичайно ж, зможуть навчитися любити один одного, варто лише проявити терпіння і розуміння.

Для Діви в шлюбі з Козерогом може стати серйозною проблемою його сім’я і родичі. Вона так і зробила дуже багато: розлучилася зі своїм самотністю, розділила своє життя з його, терпить, що поряд з її зубною щіткою в стаканчику тепер стоїть і його. Невже тепер вона повинна пустити в близьке коло ще когось, полюбити його маму, тата, дідусів і бабусь? – Так, саме так Діва повинна вчинити. Вибір між жінкою та батьківської сім’єю для Козерога складний і болісний, і якщо вона його щиро любить, то не змусить мучитися і здійснювати болісний крок. До того ж, рано чи пізно, якщо жінка не зможе прийняти його батьків своїх, Козеріг все одно віддасть перевагу сім’ю любові, як би не було це для нього важко.

Козеріг може зіткнутися з небажанням Діви займатися побутом, і на цьому підґрунті будуть виникати конфлікти. Як, адже Діва обожнює чистоту, красу і порядок?! Справа в тому, що є маленька різниця між «обожнювати порядок» і «обожнювати наводити порядок». Вона щойно помила підлогу, але він знову брудний; вона надраила кухню до блиску, але після чергового чаювання стада келихів гуляє по столах і всюди крихти від печива! Діва самовіддана, однак може втомитися від егоцентризму Козерога. Йому треба це врахувати і не перекладати всі домашні справи на її плечі.

Близькі стосунки для обох складна тема. Ймовірно, в попередніх відносинах (якщо такі були) чоловіки і жінки вважали їх шматочками. Так було з партнерами інших знаків, але коли люди Земної стихії закохуються в один одного, їх залишають комплекси і невпевненість. Вони довіряють своїй другій половині і можуть дозволити собі багато чого! Їх бажання наростає повільно, вони стримані у проявах ніжності, але настає момент, коли пристрасть захльостує з головою. Любов Козерога і Діви буває схожа на землетрус силою і нестримності почуттів. Ніколи і ні з ким більше вони не зазнають такої пристрасті.

Чоловік Козеріг і жінка Діва можуть утворити дуже міцні і тривалі відносини, в основі яких буде повне взаєморозуміння, взаємна практичність і тверезість поглядів. Вони чудово доповнять один одного у спільній справі, якщо зважаться працювати в одній професійній сфері або утворити спільний бізнес. Реалістична картина світу, яку і один, і інший партнер воліє пустим маренням, дозволить їм не відриватися від реальності, а твердо стояти на ногах, домагаючись виконання своїх основних бажань.

Чоловік Козеріг і жінка Діва дуже врівноважені і спокійні. З боку навіть здається, що вони дуже схожі, хоча абсолютного збігу за характером цих партнерів немає. Чоловік Козеріг, що володіє високою чуттєвістю і пристрасністю натури, прихованої під крижаною непроникною маскою зовнішності, буде відкривати для своєї партнерки таємниці любові, тому що жінка Діва схильна не надавати значення цій стороні особистому житті. Вона буде без розуму від чудових слів і палких зізнань, якими обсипле її партнер, і її непорушна природна холодність буде наповнюватися вогнем пристрасті, який ще більше зміцнить їх відносини.

Коли в цьому шлюбі з’являються діти, то він виявляється вже непорушним, монолітним. Чоловік Козеріг і жінка Діва докладуть всі зусилля для створення свого оплоту в житті – міцної сім’ї, зі здоровими моральними засадами і традиціями. Вони ніколи не стануть розкидатися своїми силами і засобами на підприємства, які не мають надійності або матеріальної перспективи в майбутньому, але чоловік Козеріг більш довірливий, ніж його партнерка, і тому тільки її контроль за ходом всіх справ, особливо фінансових, позбавить сім’ю від попадання на гачок шахраїв і аферистів. Їх кредо життя – служіння обов’язку. Вони завжди чітко окреслюють свої обов’язки, які беззаперечно виконують.

Кожна справа, яку виконують чоловік Козеріг і жінка Діва, повинно бути наповнене якоюсь високою ідеєю. Вони будуть ретельно, з ентузіазмом виконувати навіть малоцікаві, рутинні види робіт, якщо це накладає на них певну відповідальність за щось. Почуття боргу буде вести за собою цю пару, дозволяючи їм підкорювати навіть ті вершини, які недоступні іншим. Кому-то може цей союз здатися занадто нудним і меркантильним – партнерами в усьому, навіть у пристрасті, керує здоровий глузд. Але ці двоє будуть воістину щасливі один з одним, а головне – вони зможуть дуже швидко досягти успіху в кар’єрі і спочивати на лаврах – в обіймах один одного.

Чоловік Козеріг і жінка Діва можуть бути незадоволені один одним, коли партнерка занадто хлопотлива, а партнер занадто впертий. Обидва іноді ховаються за масками самотності, де чоловік Козеріг з насолодою «страждає», а жінка Діва – збирається з думками, концентрується на чергових справах, їй майбутніх. Але ці розбіжності лише дрібниці, які підкреслюють монолітність і непорушність відносин цих двох людей. З чим ми їх і вітаємо!


Залишити відгук