Чоловік Козеріг і Жінка Телець — Сумісність

Хтось сказав би, що відносини Тільця і Козерога геть позбавлені романтики. Мовляв, вони занадто приземлені для всієї тієї милої нісенітниці, якій зазвичай обсипають один одного закохані. Дійсно, складно уявити цих двох людей, що розгулюють під травневим дощем, тримаючись за мизинчики… але ви впевнені, що самі Козеріг і Телець від цього хоч скільки-то страждають?

аж Ніяк – навпаки, дівчина-Телець рада, що зустріла серйозного молодого чоловіка, націленого на завоювання успіху і набуття матеріального достатку, але при цьому не втрачає голову в гонитві за химерами. Хлопець-Козеріг, в свою чергу, безмірно щасливий любити дівчину, життєві орієнтири якої так схожі на його власні. У них багато спільного як у характері, так і в темпераменті, але найголовніше – вони обидва мають однакові погляди на відносини в цілому і на шлюб зокрема. Вердикт: може бути, пару Козерога і Тельця варто остерігатися назвати ідеальною, але в будь-якому випадку, разом їм добре. Такі союзи створюються на все життя – і можете повірити, жоден з партнерів жодного разу всерйоз не сумніватися у правильності свого вибору.

Представники обох цих знаків дуже ощадливі – саме цей фактор дозволяє припускати, що, навіть погоджуючись на рай в курені (якщо партнери ще молоді і не встигли досягти кар’єрних висот), вони не помиляться. Через кілька років на місці куреня буде зведений добротний будинок – а рай нікуди не дінеться. Спільне подолання труднощів згуртує Тільця і Козерога як ніщо інше. Досягнуте в боротьбі людина завжди цінує дорожче, ніж манну небесну… Втім, ці двоє впевнені, що ніякої манни не існує, а тому єдиний спосіб знайти стабільний достаток – багато працювати і не витрачати зароблене на те, без чого можна обійтися.

Треба сказати, вони скоріше праві ніж неправі. І все ж – дорогі Тельці, дорогі Козероги, поки ви відкладаєте розваги «на потім» і позбавляєте себе різних маленьких задоволень, час проходить. Так, дуже страшно якось виявити себе сорокарічним невдахою, не скопившим за все життя грошей навіть на пристойну пару взуття – але не менш страшно, повірте, в сорок років озирнутися назад, і виявити, що вся попередня життя складалася виключно з праці та поневірянь. Ви вже придбали жаданий набір будинок-машина-дача… а чи багато вони принесли вам радості? Не задоволення – а саме радості?.. Щоб відчути її, не обов’язково кидатися купюрами. Досить просто деколи надходити не так, як доцільно, а так, як хочеться.

Розуміють необхідність іноді розслаблятися Тельці і Козероги – дуже щасливі люди. Ще щасливіші ті з них, чиї партнери дбають про їх своєчасному відпочинку. Тельці дуже люблять свій дім і захоплено про нього піклуються – але якщо чоловік запропонує втомленою дружині свою допомогу в митті посуду або ще яких-небудь побутових турботах, вона напевно з вдячністю поступиться йому місце біля мийки. Можливо, тоді вона частіше буде говорити йому: «Припини працювати по вихідним, побережи своє серце», і оточить чоловіка ще більшою турботою. Зробить вона це аж ніяк не зі знаменитого бичачого прагматизму, а тому що поважає і цінує чоловіка, і дійсно хоче, щоб той був щасливий.

Наостанок треба сказати, будь-яка ідилія може бути зруйнована такої банальної річчю як конфлікт інтересів. Що Тельці, що Козероги – люди вперті і звикли залишати за собою останнє слово. Нехай в їх парі і не буде явної боротьби за лідерство, дещо суто з консервативності партнерів буде залишено за чоловіком – але якщо той вирішить занадто сильно натиснути на дружину, він дізнається фортеця бичачих рогів і копит. Тому, чітке розмежування обов’язків і домовленість про права для їх союзу – найперша необхідність. Вони допоможуть уникнути сварок, а значить, у вашому домі будуть завжди правити любов і взаєморозуміння.

Союз чоловіка Козерога і жінки Тельця по праву називають найбільш вдалим і міцним. У цих партнерів завжди спільні інтереси і бажання, загальні цілі. Вони можуть діяти спільно, і при цьому ніколи не стануть лаятися або боротися за владу – їм обом важливий результат, а не власні амбіції. Партнери дуже добре підходять один одному в сексуальній сфері – вони чутливі і палкі коханці, що робить їхній шлюб ще міцніше. Між чоловіком Козерогом і жінкою Тельцем неодмінно будуть спалахувати сварки, але все проблеми у стосунках можуть бути легко переможені, тому що партнери дуже зацікавлені один в одному.

Чоловік Козеріг і жінка Телець відрізняються своїм педантичним підходом до всього, що вони роблять. Лідером в парі буде чоловік Козеріг – хоча б в силу його більш відкритого і живого характеру. Жінка Телець з задоволенням прийме мудре керівництво своїми діями – якщо тільки її партнер не стане перегинати палицю і тиснути на неї. При надмірності своїх зауважень і причіпок, чоловік Козеріг отримає від своєї обраниці спалах гніву, і в парі знову запанує світ.

Жінка Телець більш інертна, вона схильна орієнтуватися на дії і спокійні вказівки партнера, ніж виробляти власну точку зору на ті чи інші речі. Життя цієї пари буде завжди наповнена різними емоціями – тут і радість, і радість, і гнів, і захоплення один одним. Але те, що оточуючі люди в їх відносинах вважають нудним, насправді є їх обопільною зосередженістю, яку ніяк не можна порушувати, щоб не викликати їх праведне обурення. Вони обидва схильні довго думати, йти у власні думки – в основному, це буває перед важливою справою, важливим рішенням. Ця пара володіє рідкісним єднанням душ, вони обидва прагнуть до успіху і негласно, без гучних промов і обіцянок, готові допомагати один одному на цьому шляху.

У чоловіка Козерога і жінки Тельця, безсумнівно, є творчі здібності, і вони могли б позмагатися один з одним у створенні художніх шедеврів, або в дизайнерській роботі. Але вони обидва схильні вважати заняття такого роду дурощами, хобі – але не більше, і стануть вибирати для свого життя більш ґрунтовні, «земні» професії, залишивши творчість, як звичайне захоплення. Чоловік Козеріг має дуже критичним, точним, холодним гумором. Він завжди жартує над своєю партнеркою, поки не доведе її до спалаху гніву.

Жінка Телець любить пожартувати, але її гумор більш простий і зрозумілий — вона не любить ігор, натяком, півтонів. У спільній роботі ці партнери ніколи не сваряться – вони обидва розуміють важливість практичних резонів для свого майбутнього. Навіть поки не маючи дітей, ця новостворена пара буде дбати про їхнє майбутнє – щоб, коли вони з’явилися, забезпечити дітей всім необхідним з самого народження. Подружжя можуть багато подорожувати, відвідувати історичні місця і церква. Їх любов з часом стане тільки міцнішою, грунтовніше – це одна з тих сімейних пар, яка утворює центр всього роду.

Для підтримки цих відносин партнерам необхідно подумати над підвищенням енергетичної складової їх почуттів. Психологічні ігри один з одним, недомовки і секрети можуть звести цей шлюб, а відсутність творчої роботи зроблять спільне існування подружжя безглуздим і нудним.


Залишити відгук