Чоловік Козеріг і Жінка Скорпіон — Сумісність

Чоловік-Козеріг – єдиний з усіх можливих партнерів для жінки-Скорпіона, з яким вона буде відчувати внутрішню гармонію й умиротворення. Їм добре разом. Просто добре – і тут нема чого додати. Наскільки б не були різними особистостями представники цих двох знаків, у них багато спільного в чомусь самому головному.

Здавалося б, майже нереальна ситуація: прагматик до мозку кісток Козеріг і ревно захищає недоторканність своїх повітряних замків Скорпіон разом мріють вголос. Для неї підпустити кого-небудь близько до своєї душі – нонсенс, як і для нього – безтурботно щебетати і віддаватися мріям. І тим не менше, ці двоє будуть проводити вечори в неквапливих бесідах про майбутнє: просто обидва вони вже чітко бачать своє майбутнє спільним. Обидва ці знаки прагнуть до постійності і заводять любовні зв’язки з огляду на перспективу довгострокових стосунків і шлюбу.

Що ще характерно – і що дозволяє назвати Козерога абсолютно унікальним партнером для Скорпіона, навіть самі бурхливі сварки з ним не залишають у душі мстивої жінки образ і прагнення до відплати. Вражаюче, але вона… прощає Козерога, в той час як не пробачила б за ту ж провину нікого іншого! Сам же він тримати зла на кохану теж не стане – навіщо?.. Її жало не здатне поранити його по-справжньому глибоко, а її експресія його лише забавляє.

Обидва вони не дуже товариські і віддають перевагу домашній спосіб життя. І обидва дуже цінують ці якості один одного. Їх відносини не отруєні ревнощами, так як вона просто безглузда. Мова тут не про сліпе довірі: і Скорпіон, Козеріг просто знають, що партнер не стане шукати пригод на стороні, так як не має в цьому ні найменшої потреби. Один одного вони знаходять рівно стільки ніжності, турботи і пристрасті, скільки їм потрібно.

Ось вже дійсно їх пара – виключення з усіх правил: Козеріг прохолодний в любові з представниками будь-якого символу, але Скорпіон пробуджує в ньому палкого самця. Втім, хіба могло бути інакше, якщо ця фантастична жінка – втілення сексуального магнетизму, здатна розпалити страшенну пристрасть навіть у шматок граніту?

І все ж тінь відстороненості буде існувати навіть у такій гармонійній парі. Козеріг – проста душа, Скорпіон – неймовірно складна. Вона вибирає звивисті, «багатовимірні» шляху в пошуках розуміння суті речей, для неї реальне і містичне йдуть рука об руку, вона сама – найбільша загадка, оточена ореолом порочної інфернальності, в той час як він – людина абсолютно земна, і вся ця наводячи таємничість коханою для Козерога нудне. Навіщо лізти на дерево пізнання, ризикуючи зірватися і зламати шию, якщо рано чи пізно заборонений плід сам дозріє і впаде в долоні? Це позиція не пасивності, але вичікувального терпіння. Козерога не можна назвати відомим, він лідер від природи, але не войовничий і не агресивний. Його справа – неквапливе творення в злагоді зі всесвіту і самим собою.

І знову ми приходимо до парадоксу: як можуть гармонійно співіснувати дві людини, кожен з яких однаково прагне до домінування? Рівність і взаємну підтримку. Чіткий розподіл обов’язків допоможе цій парі уникати конфліктів за право останнього слова. Оптимальною є така модель: за рішення проблем побутового характеру відповідальний чоловік, а глобального – жінка. Мудрість і нелюдська інтуїція Скорпіонів допомагають їм знаходити вірні відповіді на ті питання, які потребують глибокого аналізу й уміння прогнозувати.

Варто називати поєднання знаків Козеріг – Скорпіон ідеальним? Все залежить від конкретних людей, що складають пару. Точно можна сказати одне: зірки з’єднали їх життєві шляхи не випадково. Можливо, Козеріг і Скорпіон прийшли в цей світ для того, щоб своїм прикладом довести – виключення з правил існують. І, найімовірніше, вони зроблять один одного щасливими.

Союз чоловіка Козерога і жінки Скорпіона може стати просто блискучим, явивши світу чудовий потенціал двох сильних людей, які стають ще сильнішими в цьому шлюбі. Вони глибоко і щиро люблять один одного, і всі їх дії пройняті цими почуттями, як ниткою, збирає їх життя в одну, єдину. Закономірно, що відносини цих двох людей будуть непростими, в силу складності і скритності їх характерів. Але за цією парочкою цікаво спостерігати, адже і сварки їх, такі сильні і раптові, несуть в собі сенс очищення і збагачення внутрішнього світу кожного – а це під силу далеко не всім чоловікам.

Чоловік Козеріг і жінка Скорпіон можуть помітити один одного в натовпі народу, безпомилково обчислюючи людини «свого енергетичного поля». Їх пристрасть один до одного буде настільки сильною, що, можливо, рішення бути разом прийде в голову відразу в момент першої зустрічі. Їх відносини схожі на дуже захоплюючу і цікаву гру-головоломку, де кожен, приховуючи свої власні думки, буде намагатися вгадати думки іншого партнера. Чоловік Козеріг і жінка Скорпіон дуже поважають бажання партнера мати свою певну ступінь свободи, свій внутрішній світ, але, разом з тим, вони обидва будуть насторожено ставитися до незрозумілого душевному настрою один одного, намагаючись вловити його основні тенденції, і налаштуватися на його хвилю.

Партнери з захватом розмовляють один з одним, вони обидва можуть підтримати будь-які теми, і довгі години проводять в бесідах або інтелектуальних суперечках. Але вони обидва не дуже товариські з навколишнім світом, вважаючи його потенційно ворожим і небезпечним для своїх відносин, тому друзів у цієї пари, як правило, не так вже й багато. Чоловік Козеріг і жінка Скорпіон дуже люблять мріяти про майбутнє. Вони можуть малювати картини прийдешнього, будувати плани, сподіваючись спільними зусиллями досягти задуманого, але діяти при цьому будуть зовсім по-різному, поглядаючи один на одного, оцінюючи ефективність роботи кожного.

Жінка Скорпіон іноді буде звинувачувати свого партнера у відсутності чуттєвості, еротичності, хоча пристрасті, що вирують за холодною зовнішністю чоловіка Козерога, готові просто зашкалювати. Партнер, у свою чергу, не розуміє постійної напруги своєї обраниці. Чоловік Козеріг вважає, що його супутниця схильна все ускладнювати, в той час, коли можна діяти і чинити значно простіше. Цікаво, але войовничість, ехидность і педантичність кожного з цих партнерів, які не дають побудувати нормальні спокійні відносини в їх інших зодіакальних поєднаннях, в їх парі один з одним значно нівелюються обопільним увагою та щирою повагою. Вони не будуть сваритися через дрібниці, віддаючи конфліктів спокійна розмова по душах.

Ці партнери вміють відмінно доповнювати один одного в житті. В парі чоловіка Козерога і жінки Скорпіона лідером у відносинах і загальних професійних справах або бізнесі неодмінно буде чоловік Козеріг. Але його мудра тактика і найсміливіші плани можуть завжди спертися на оригінальні ідеї, які йому запропонує його вірна супутниця – жінка Скорпіон.


Залишити відгук