Чоловік Козеріг і Жінка Стрілець — Сумісність

Козеріг і Стрілець – настільки протилежні особистості, що здаються вихідцями з різних світів. Чи заважає це їм співіснувати разом? Анітрохи. Буде це бути причиною нескінченних конфліктів? Безсумнівно. Конфлікт інтересів, конфлікт темпераментів… В той час як один старанно трудиться над створенням міцного фундаменту сімейного життя, друга все рветься кудись, підкоряючись своїй странничьей частці. Один хоче пустити коріння глибше, друга мріє відростити крила.

Втілене сталість стикається з втіленим непостійністю, кожен з партнерів тягне в свою сторону – ось-ось відносини почнуть тріщати по швах, не витримуючи напруги… Але нехай недоброзичливці і не сподіваються, що Стрілець, Козеріг розлучаться: вдосталь наругавшись, вони чинно сядуть вечеряти. Розмови на підвищених тонах для них всього лише форма спілкування. Вони дуже поважають і цінують один одного, щоб сваритися всерйоз.

У них У обох є одна чудова риса характеру – прагнення до успіху. Що Козеріг, що Стрілець – природжені переможці, хоч і досягає свого Олімпу кожен по-своєму. Уявіть собі сходження до гірської вершини. Он та відчайдушна альпіністка на самому крутому схилі – дівчина-Стрілець. Вона бере висоти напором, її жене вперед невгамовний ентузіазм та жага до пригод. Наша скелелазка забула про страховку, відпочинку та приймання їжі – їй так хочеться швидше досягти піку, щоб стати на ньому на весь зріст і побачити, як десь внизу, під її ногами, повільно пропливають хмари, а потім голосно закричати: «Дивіться всі! Я зробила це!».

А он там, трохи нижче, забирається слідом інший альпініст. Він вибрав безпечний схил, обзавівся самим надійним спорядженням і нікуди не поспішає. Це Козеріг, він не любить ризикувати, і вважає, що краще рухатися повільніше, зате не ризикуючи зламати собі шию. Можливо, він у своїй безпристрасною обережності виявиться правий, і навіть досягне вершини раніше своєї квапливої подруги, яка встигла вже разів десять скотитися стрімголов вниз.

Варто було їм вибрати якийсь третій шлях, по якому вони могли б рухатися разом, підставляючи при необхідності партнеру плече? Думається, тут ключове питання в тому, а допомагали чи заважали один одному? Другий варіант більш імовірний: компроміс може бути досягнутий тільки в тому випадку, якщо один з партнерів стане підкоряться другого. А в це складно повірити, знаючи Стрільця і Козерога. Тому нехай краще вони штурмують свої вершини, що досягають успіху у вибраній справі самостійно, кожен так, як звик.

Але якщо жінка-Стрілець все ж примудритися зірватися з своєї верхотури, вона знає – внизу її підхоплять надійні і сильні руки коханого Козерога. Він буде бурчати і лаяти її за необачність, але ніколи не дасть розбитися. Напевно, вона саме тому так зворушливо віддана йому, що навіть здатна змінити своїй непостійності і залишитися з цією людиною все життя, до глибокої старості не втрачаючи ніжних почуттів до нього.

І все ж збереження певної дистанції між партнерами в цьому союзі – нагальна необхідність. Як вже було сказано вище, надто вже різними методами вони звикли керуватися, щоб займатися однією справою разом. Це стосується, насамперед, дозвілля: Стрільцю та Козерогові потрібно відпочивати порізно. Вона любить активний відпочинок в компанії друзів, він воліє проводити час в суспільстві дивана і улюбленої книги – і нехай буде так. Змушувати партнера жити в твоїх ритмах – значить виступати проти самої його суті.

Те, що зроблено з примусу, нікому і ніколи не приносило радості. Що стосується розподілу побутових обов’язків, тут слід вчинити таким чином: чоловік-Козеріг пропонує жінці-Стрільцеві вибрати зі списку справ ті, виконання яких було б їй не в тягар, після чого залишилися йому доведеться взяти на себе. Тільки тоді він з деякою часткою впевненості може очікувати, що непосидюча дружина здійснить від неї потрібне. Спроби ж звалити на її плечі всі домашні справи, викличуть справжній бунт – а чи не простіше допомогти благовірної, ніж втихомирювати кожен раз її юпітеріанських норов?

Союз чоловіка Козерога і жінки Стрільця обіцяє бути дуже динамічним, що швидко розвивається, багатим на події та можливості для обох партнерів, хоча його не назвеш легким. У протиріччя вступлять внутрішні переконання партнерів, їх установки і моральні принципи, хоча вони можуть повністю збігатися в своїх бажаннях зробити спільне майбутнє мирним і щасливим для двох. Розвиток відносин залежить від того, наскільки кожен із цього союзу готовий до компромісів, які в даному випадку неминучі з обох сторін.

Чоловік Козеріг ратує за порядок, чітку організацію життя і справ у ній – цим він схожий на жінку Стрільця. Але чоловік Козеріг визнає лише той порядок, який він встановив сам, ігноруючи всі інші правила й умовності. Для людини важливий тільки його власний світ, свої уподобання, він схильний не звертати уваги на біди і турботи інших людей, якщо вони не мають наміру зачепити його самого. Жінка Стрілець – справжня амазонка. Вона буде воювати за правду завжди і скрізь, безкомпромісно вступаючи в боротьбу.

У сім’ї вона прагне встановити суворі правила, обмеження, умови і буде виконувати їх сама – а також вимагати виконання іншими близькими. Жінка Скорпіон завжди займається громадською життям, і часто зовсім не поділяє свою велику суспільну місію з місією подружжя і домогосподарки. Чоловік Козеріг, варясь в цієї божевільної, як йому здається, каші, не стане довго терпіти зневаги своїх прав на особисте життя і територію. В сім’ї вибухне неабиякий скандал, який, до речі, може стати останньою крапкою в їх спільного життя. Якщо ж подружжя зможуть домовитися в перший конфлікт – надалі вони будуть куди більш обачними, намагаючись не зашкодити своїм відносинам.

Шлюб між чоловіком Козерогом і жінкою Стрільцем дуже часто народжується на ґрунті матеріальної залежності один від одного, або ж духовної єдності. Такі шлюби часто зустрічаються між фанатиками одного руху, соратниками, співзасновниками бізнесу. Якщо ці стосунки будуть зміцнюватися загальними цілями і спільною роботою – вони будуть міцними і тривалими і тривав рівно до тих пір, поки подружжя в них потребують. Це – дуже сильні люди, які можуть витримати будь-які випробування у своєму житті. Біди і позбавлення, які руйнують інші пари, союз чоловіка Козерога і жінки Стрільця тільки зміцнюють, пронизуючи їх духом бойового сотоварищества, співпереживання і дружби.

Цей шлюб, безсумнівно, дає кожному з них дуже багато, адже чоловік Козеріг навчається у партнерки безстрашності і рішучості, а жінка Стрілець – стійкості та впевненості в собі. Але він вимагатиме від кожного з партнерів теж чимало, та бажання, здатність йти на компроміси заради любові вирішать майбутнє цього славного союзу. Партнери повинні зрозуміти, що протистояння тільки відніме у них час і сили, тоді, як спільна діяльність, спрямована на створення сімейного гнізда, матеріальних цінностей, кар’єри для кожного, бізнесу, здатна перетворити успішне співробітництво в по-справжньому щасливий шлюб.


Залишити відгук