Чоловік Козеріг і Жінка Риби — Сумісність

Немає більш благородного і галантного чоловіка, ніж чоловік Козеріг. Він ніколи не скаже поганого слова на адресу леді, поки вона сама не доведе, що зовсім не леді. Навіть переконавшись у наявності негативних рис характеру, Козеріг не буде публічно принижувати або ображати даму. Він консервативний у поглядах на шлюб і місце жінки в суспільстві: це будинок, сім’я, діти. А вже він-то зробить все, щоб його чарівна дружина ні в чому не потребувала!

В цьому вони з жінкою знака Риб співпадуть: вона ніколи всерйоз не планувала для себе ділової кар’єри, ніколи не мріяла конкурувати з чоловіками в серйозному бізнесі. Для неї чоловік – це не конкурент, а той, хто повинен її обожнювати, розважати, давати будинок і положення. Багато в чому вони з Козерогом просто створені один для одного.

Але не треба думати, що жінки Риби – це якісь акули – споживачки. З них виходять самі вірні і віддані соратниці, здатні розділити всі тяготи життя свого обранця. Наприклад, Надія Крупська і Наїна Єльцина – за гороскопом Риби. Жінки цього знаку ставляться з розумінням і повагою до достоїнств чоловіка. Чи Не цього шукають в жінках чоловіки?

Козерога жінка Риби спочатку привабить своєю добротою, співчуттям і терпимістю. Чарівною зовнішністю і безумовної жіночністю. Головне – поруч з нею він відчує себе учень, який втік від надто суворого вчителя до м’якого і доброго наставника. Козерогом управляє Сатурн (суворий, строгий, непоступливий), а Рибами – Нептун, що дозволяє «побешкетувати». Риб ж, навпаки, приверне стійка стабільність Сатурна в Козерогах.

Їм буде дуже легко і добре. Вона чудово розуміє тонкий, трохи сухуватий і стриманий гумор Козерога, і буде завжди йому посміхатися. Непоступливий Козеріг буде частенько погоджуватися з нею, поступаючись в суперечці: вона вміє переконати його м’яко, закликаючи до здорового глузду і розуму (а для Козерогів «здоровий глузд і розум» – це ж головне в житті!).

Про секс в цьому союзі варто сказати окремо. Чоловік, народжений під знаком Сатурна, дуже суворий до себе. А після близькості з коханою Рибкою він відчуває себе оновленим. Вона дає йому відчуття щастя і невинності, одночасно з глибиною чуттєвої насолоди. І ніколи, жодного почуття, що він зробив щось не так, або щось заборонене. Їх інтимні відносини не обтяжені звичайними Козерожьими роздумами на тему провини (неіснуючої) або занепокоєнням (як це часто буває у морализирующих і рефлексує, суворих до себе і оточуючих дітей Сатурна). Вони обидва мовчазні у ліжку, проте за цим мовчанням багато ніжності і глибини.

Але, Козероги, будьте уважні, ваша Рибка може перестати говорити не тільки від повноти почуттів: це може бути красномовне мовчання невысказанного напруги. Козеріг, чия стихія Земля, іноді занадто тисне на Риб (їх стихія – Вода). Вимоглива і приземлене прояв пристрасті може змусити її замкнутися: вона відмовиться відповідати йому. Її уявлення про кохання більш романтичні і менш приземлені, потенціал фізичних можливостей поступається козерожьим.

Але при будь-якому поєднанні гороскопів (навіть у випадку вкрай несприятливих аспектів), їх сексуальна сумісність не буде дисгармонійною. У цієї пари в спальні завжди і все буде добре, вони завжди зможуть досягти розуміння. До того ж, у жінок Риб є дивовижна риса: вона буває шалено щаслива, коли приносить щастя іншим; для неї найбільше задоволення в ліжку – доставляти задоволення партнеру. Ідеальна жінка, про таку мріють усі без винятку чоловіки!

Часом чоловіка Козерога буде лякати її сентиментальність (він і не знає, коли і що може зачепити її вразливе серце). Це заважає йому відчувати себе вільним у спілкуванні. Її поступливість (характерна риса всіх Риб) теж може здатися йому, такому принциповому, безхребетністю. Є у нептуніанскіх жінок ще одна риса, дізнавшись яку, навіть понад-витриманий Козеріг скипить: це ухильність. Нептунианка просто не здатна прямо відповісти на поставлене питання!

З віком характер Козерога стає менш суворим, він стає більш терпимим, розкутим і безтурботним. Козероги справжню молодість з її безтурботними радощами, переживають у зрілі роки. І тоді він буде подорожувати, не тільки розважати, але й розважатися сам, дозволить собі радіти життю і любові. Якщо вони збережуть свій шлюб до цієї пори (а у них є всі передумови для цього!), то стануть найбільш щасливими Козерогом і Рибою на світі!

Роман чоловіка Козерога і жінки Риби може закінчитися, так і не розпочавшись, а може перерости в глибокі, практично ідеальні відносини, які партнери будуть трепетно зберігати і підтримувати все своє життя. Ці двоє, полюбивши, здатні повністю розчинятися один в одному. Вони мають однакові ідеали і прагнення, вміють і люблять мріяти, і їх світи, які до цієї зустрічі були гучно-самотніми, чарівним чином з’єднаються в один. Це – самий вдалий союз для чоловіка Козерога і жінки Риб.

Незворушність, спокій чоловіка Козерога вселяє в партнерку впевненість. Вона буде рада цим відносинам, тому що відчує себе в повній безпеці і безтурботності. Партнера, у свою чергу, вразить здатність жінки Риб мріяти, прикрашати цю життя, бачити його найкращі сторони. Скептик і цинік за своєю природою, чоловік Козеріг раптом відчує стан легкості, схоже на стан вільного польоту. Ця пара закоханих будуть так перетворювати і відкривати один одного, що незабаром поразятся самі – скільки талантів і позитивних рис буде витягнута назовні, з-під сухих кірок Козерога, і з-під холодною луски Риб.

Поставивши перед собою цілі, партнери з задоволенням стануть працювати разом, створюючи щось нове для себе – свою сім’ю. Чоловік Козеріг у присутності своєї партнерки готовий відмовитися від своїх критичних їдких зауважень, тому що ніяким чином не хоче порушити душевний спокій свого скарбу. Якщо ж це станеться, жінка Риби буде довго ображатися на партнера, поки він не зможе повернути ситуацію назад. Ні чоловік Козеріг, ні жінка Риби, відчуваючи байдужість до себе партнера, не стануть більше робити спроби реанімувати ці відносини, а підуть з них по-англійськи, не прощаючись.

На щастя, до такого розвитку подій відносини цих партнерів приходять вкрай рідко, в основному – за непорозумінь. Якщо ж говорити про статистику – вона цілком і повністю за взаєморозуміння чоловіка Козерога і жінки Риб. Партнерка в цьому союзі буде відчувати себе в безпеці – це те, що вона так довго шукала у своєму житті. Відчуття стабільності дасть їй можливість займатися творчістю, успішно робити кар’єру, не забуваючи про домашні справи. Чоловік Козеріг у присутності своєї обраниці розкриє свій внутрішній світ назустріч змінам.

Як і раніше, всі зміни, які він буде приймати в своє життя, будуть їм ретельно обмірковуватися і зважуватися, але в даному випадку цей процес піде набагато швидше. Земна сутність партнера, яка дозволяла йому бути циніком, тільки мріють про високе, тепер кинеться до цим самим високим ідеалам, натхненна такими прекрасними відносинами.

Невпинне відкриття один одного і є тим самим секретом щастя, що чоловіки Козеріг і жінка Риби повідали світу. Коли вони проживуть довге і яскраве життя разом, чоловіка Козерога і жінку Риб можна буде зустріти прогулюються по парку – вони будуть як і раніше шепотіти один одному ніжні слова, дивитися закоханими очима і міцно триматися за руки.


Залишити відгук